Запрошуємо до голосування за найкращі бізнес-проєкти 2021 року в рамках «Премії СУП»!


Щоб дізнатися більше про кожного номінанта, натисніть на картку з його назвою.

У кожній номінації ви можете проголосувати лише за одного номінанта; після натискання на кнопку "Проголосувати" змінити рішення вже неможливо! Тож будьте уважні, прочитайте про досягнення кожного та оберіть найкращих.
Номінація «Прорив року»
Компанія, що відкрила новий важливий напрямок в бізнесі, або гучне відкриття нового бізнесу
Медична Лабораторія CSD
"Медична лабораторія CSD понад 11 років займається найскладнішою сферою лабораторної діагностики, допомагаючи лікарям та онкохворим пацієнтам поставити правильний діагноз та знайти ефективне лікування. Щороку ми оновлюємо наше обладнання, впроваджуємо новітні технології та розширюємо спектр наших послуг.
Наразі розбудовуємо мережу лабораторних офісів по всій країні, аби бути поруч з нашими клієнтами та давати точні знання про їх здоров'я."
Powercode
"Додаток для любителів важкої атлетики у колаборації з чемпіоном Європи та призером чемпіонату світу – українцем Дмитром Чумаком. За допомогою комп'ютерного зору можна відстежувати траєкторію підняття штанги та отримувати поради, як правильно її піднімати. Рішення потрапило до найкращих продуктів дня на світовому майданчику для стартапів Product Hunt."
Phoenix
"Ми працюємо з інвесторами у сфері суборенди комунальної нерухомості у місті Києві, бачимо місію у покращені інфраструктури районів міста шляхом облагородження і приведення у комерційну привабливість заброшених і соціально небезпечних об'єктів нерухомості, виплачуючи інвесторам при цьому від 25 до 45% дохідності на вкладений капітал, що є одним з найбільших дохідних проектів у сфері інвестицій у нерухомість в Україні."
The Best Version Club
"Прорив Бест Вершн у 2021 році відбувся одночасно у декількох напрямках:
 • проведення заходів з акцентами на сучасні проблеми та їх вирішення, можливості та перспективи підприємництва з посиланнями на світові тенденції;
 • підтримка проєктів та ініціатив, започаткованих жінками;
 • підтримка заходів, спрямованих на впроваждення концепцій сталого розвитку в українських реаліях;
 • старт напрямку інвестиційного консалтингу;
 • створення напрямку підтримки стартапів (акселератор)"
NCG Law Firm
NCG Law Firm (ТОВ «НЕВІ КОНСАЛТИНГ ГРУП») була створена у 2020 році, адвокатами Зоєю Красюк та Майєю Святашовою, які займали керівні позиції, як в провідних юридичних компаніях, так і в реальному секторі економіки.
З моменту реєстрації компанії ТОВ «НЕВІ КОНСАЛТИНГ ГРУП» здійснила супровід більше ніж 50 значних угод у сфері комерційної нерухомості, архітектури, будівництва, IT та азартних ігор.
Наразі клієнтська база ТОВ «НЕВІ КОНСАЛТИНГ ГРУП» налічує більше 20 поточних клієнтів, в тому числі іноземних.
Компанія співпрацює з міжнародними юридичними партнерами та бере участь у реалізації спільних міжнародних проектів (РБ, Латвія, Литва, Польща, Ізраїль).
Партнери компанії беруть участь у законодавчих ініціативах, державних проектах та профільних асоціаціях.
Партнери компанії здійснюють волонтерську діяльність (медіатори волонтери при Міському центрі дитини, PRO BONO), беруть участь в освітніх проектах (BCA, Online Law School, Ukrainian Access to Justice School of Practice, ManageIT) та виступають в якості доповідачів на вітчизняних та міжнародних заходах.
В червні 2021 року ТОВ «НЕВІ КОНСАЛТИНГ ГРУП» стала фіналістом юридичної премії року (Legal Awards 2021) в номінації "Юридична фірма - відкриття року".
DroneUa
"Місія групи компаній DroneUa (ТОВ “Смарт Трейдинг Груп”) в максимальному поширенні високотехнологічних рішень для різних сфер бізнесу. Використання робототехніки та інших інноваційних технологій являється основою побудови висококонкурентних економік. Наша задача - зробити ці рішення доступними не тільки великим компаніям, а й малим та середнім підприємствам.
Трансформація українського бізнесу із корисливого (“алчного”) землеробства в технологічне, високоефективне землеробство, де всі технологічні операції виконуються із турботою про кожен гектар та ресурси загалом - це майбутнє не лише агробізнесу, а й вітчизняного бізнесу загалом. Ми зберігаємо чітку візію та бажання розвивати даний підхід в бізнесах спільно з партнерами СУП."
PET Teсhnologies
"2021 році компанія PET Technologies відкрила новий напрям бізнесу, інноваційний проект, що не має аналогів в світі. Захисна маска для обличчя – WauMask.
WauMask має унікальну конструкцію. Фіксація на обличчі відбувається за рахунок силіконових накладок, що забезпечують щільне прилягання виробу навіть під час підвищених фізичних навантажень.
За 2021 рік було реалізовано проект WauMask від ідеї до виробничої лінії та продажів як на території України так і за її межами. Запатентований в 10 країнах світу.
Сайт проекту: https://waumask.com/uk/"
Нова пошта — Тестування безпілотної доставки
"29 липня 2021 року компанія протестувала нову послугу - доставка за допомогою безпілотного літального апарату (БПЛА). Відправлення вирушило за маршрутом Київ-Харків на безпілотному літаку Discovery української компанії «Аеродрон». Посилки завантажують у спеціальний відсік безпілотника. Опісля – він підіймається в небо та слідує заздалегідь запрограмованим маршрутом. У небі БПЛА поводиться, як справжній літак і вміє розпізнавати будь-які перешкоди на своєму шляху.
Тестова посилка піднялась на висоту 300 метрів о 07:00 з аеродрому «Чайка» (вул. Авіаконструктора Антонова, 5) і прибула на аеродром «Коротич» (Новий Коротич, Харківська область) о 12:00. У майбутньому час польоту планується скоротиться до трьох годин, а загальна вага вантажу, який зможе перевозити БПЛА становитиме 250 кг і більше.
Зазначимо, що для посилки такий тип транспортування абсолютно безпечний. Безпілотний літальний апарат оснащено спеціальним парашутом. Тому в разі непередбачуваних обставин спрацює захисна система, і дрон приземлиться з його допомогою. Окрім того за БПЛА стежить оператор, який контролює апарат на випадок небезпечних моментів та може приймати керування.
https://www.youtube.com/watch?v=l3htD8LVARw
Ми є першою компанією у світі, БПЛА якої з посилками пролетів відстань у 480 км. Окрім Нової пошти на подібне досі не зважилася жодна інша логістична компанія."
Група компаній ФОРС
"ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС поєднує 2 напрями бізнесу: перекладацька компанія «Таск Форс» та трансферна компанія «Драйв Форс». Цього року ми святкуємо десятиріччя.
За роки трансформацій та перетворень на сьогоднішній день ми стали «дорослими», системними, соціально-відповідальними та підкріпленими стратегічним баченням подальшого розвитку. І таке зріле позиціонування ми транслюємо у нещодавно розробленій айдентиці.
Зі зростанням бізнесу ключову роль відіграють такі кити як стратегічне планування, бюджетування, чіткий фокус, корпоративна культура та надійна команда, з якою не страшно ставити та досягати амбітні цілі та завдання. До такого бачення ми дійшли завдяки особистим внутрішнім трансформаціям, складним кейсам, а також кільком консалтинговим проєктам.
За останні 4 роки Група Компаній ФОРС зросла в 4 рази. І навіть під час пандемії, адже дуже затребуваними стали послуги фармацевтичного та медичного перекладу, а також переклад, пов’язаний з виходом онлайн – робота з відео (переклад, озвучка, титрування, розшифровка), переклад, вичитка веб-сайтів та інше.
Подальший план лише нарощувати динаміку та бути вибором №1 для наших клієнтів, співробітників та партнерів.
Трохи підсумків про наші досягнення:
- Маємо офіси у Києві та Нью-Йорку.
- Перекладаємо для бізнесу та міжнародних проєктів США та ЄС.
- Напрацювали серйозну експертизу й команду у фармацевтиці, юриспруденції, енергетиці, металургії, IT та FMCG.
- Сертифіковані за міжнародним перекладацьким стандартом ISO 17100.
- Співпрацюємо з 27 партнерами у 15 країнах світу. Пропонує клієнтам переклади та суміжні послуги у більш ніж 100 мовних парах.
- Обслуговуємо 15 клієнтів зі списку Forbes-100 2020 року.
- Обслуговуємо юристів із ТОП-50 юридичних фірм 2020 року.
- Увійшли до Топ-3 національного бізнес-рейтингу у своїй галузі у 2021 році.
- Виміряли індекс споживчої лояльності (NPS) клієнтів і дуже раді отримати у середньому понад 65% у 2021 році. А за статистикою 50% це вже успіх.
- Перекладаємо pro bono для наших партнерів – благодійних фондів «Таблеточки», «Крона», Асоціації передчасно народжених дітей «Ранні пташки», а також для молодіжної екологічної організації Let's do it, Ukraine.
ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС перемогла у одній із номінацій премії «Герої малого бізнесу 2021 р.», була номінована на звання «Кращий сімейний бізнес 2020 року» (Family Business Awards Ukraine), а також на премію СУП «За високі стандарти ведення бізнесу 2020 року»."
Номінація «Прорив року» 
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Прорив року» 
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Powercode
"Компанія розробила DWIZH — платформу, яка спрощує комунікацію відомих особистостей із шанувальниками, дозволяючи зіркам заробляти на виконанні простих замовлень, таких як запис вітань. Для зірок DWIZH - це програмне рішення, яке спрощує їхню взаємодію з армією фанатів. Очевидно, що зараз майже всі відомі особи використовують Instagram, Facebook та інші соцмережі для комунікації зі своєю аудиторією. І так, це зручно, якщо ти маєш 1000 передплатників. Але якщо їх 5000 і ця аудиторія дуже активна? А якщо їх 50 000 чи 500 000? У такому потоці коментарів та особистих повідомлень дуже легко загубитися та пропустити щось важливе. Якщо ж шанувальник відправить запит на відео через DWIZH, будьте впевнені, що ваш улюблений артист або блогер його точно побачить.
І, звісно, ​​наша платформа – це інструмент для монетизації аудиторії. Зараз блогери здебільшого «живуть» за рахунок реклами і, будьмо чесними, — вони просто тонуть. Реклами в постах і сторіс, «гівів», «розпаковок», рекламних інтеграцій вже стає забагато. Іноді ловиш себе на думці: «А що в цього хлопця є в сторіз, окрім рекламних постів?».
Ми пропонуємо альтернативу рекламі, яка на відміну від сервісів за підписною моделлю (наприклад, Patreon) дає можливість надати унікальний контент кожному шанувальнику. Крім того, для обробки запитів не потрібні якісь особливі умови — достатньо мати мобільний телефон під рукою. Зірки можуть записувати відео просто сидячи вдома у будь-який зручний час, що є великим плюсом в умовах карантину."
SheMax
"Чому саме SheMax?
Тому, що ми — перші!!!
Ми перші і поки що єдині у світі зробили дослідження манікюрного пилу!!!
Компанія SheMax звернулася в один з провідних вищих навчальних закладів в Україні — Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, щоб провести науково дослідні експерименти з вивчення характеристик пилу, що утворюється при манікюрі.
https://shemax.ua/news/research
Ми дбаємо для людей для яких працюємо!!!
Ми — виробник та винахідник!!!
Ми розробляємо свої моделі “з нуля”, від фантазії дизайнера та конструкторської розробки до контролю якості та відправки нашим клієнтам. Ми маємо патенти на свої діючі вироби та не втомлюємося створювати нові!
Ми — експортер!!!
Ми експортуємо нашу продукцію у 16 країн світу! Ми ніколи не зупиняємось, постійно розширюючи виробництво та створюючи нові робочі місця. Ми — гідний роботодавець, який дбає про своїх співробітників, забезпечуючи високі стандарти умов праці та соціальний захист!
Ми — це SheMax!!!
https://shemax.ua/
instagram/shemax.official
facebook/shemax.official
twitter.com/SheMax66702565
https://bit.ly/3oAp6GV"
ТОВ "ЗУБАРЄВА: КОМУНІКАЦІЇ ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК"
Ми вигадали новий напрямок розвитку туризму - всі емоції від подорожі вклали в одне слово "Чернігівуйся" і провели велику інформаційну кампанію з розвитку роєгіонального туризму "Чернігівуйся", яка охопила 7 млн людей. Розробили унікальний мерч та переглянули підходи до проведення екскурсій у місті. Сформували новий маршрут та позначили найцікавіші місця для відвідин київських туристів.
UAmade
"Раді вітати! Ми команда UAmade - перша мережа концепт-сторів українських виробників. На нашій платформі об’єднані найкращі українські бренди: творці/виробники/майстри/закохані в свою справу люди.
Але UAmade не тільки про українські бренди, а і про команду, яка натхненна та готова до будь-яких викликів. Наприклад, прикрасити магазин до Хелловіну за мінімальний бюджет. Розкажемо детальніше????
У нас 14 офлайн точок по всій Україні, в кожній з них працює по 5-7 кльових та креативних людей. Всі вони одночасно отримали завдання — прикрасити магазин в тематиці Хелловін, але не просто так, а зі справжнім викликом... В найкращих традиціях посткарантинної сучасності - бюджети були мінімальні. Але кожен знав, що це про щось більше, ніж гроші. Для того, щоб підігріти цікавість, ми вирішили проводити голосування серед всіх магазинів. За результатами - переможець отримував тематичний та загадковий приз????
Чому наша команда крута? Тому, що це завдання було сприйняте, не як черговий та непотрібний запит від керівників, а як класна можливість об'єднатися та разом креативити ????
Магазини поділились на 14 команд, щоб зробити щось божевільне та неймовірне. Щоб ви зрозуміли про що ми, прикріплюємо фото з Хелловіну:
https://bit.ly/30vX2Ms
Це було не просто змагання. Ми хотіли, щоб співробітники разом креативили та круто провели час за прикрашанням, згадали ті часи, коли всіх нас не розділяв локдаун та святкові івенти були частіше. Коли ми придумали такий формат, нашими цілями було:
об'єднати людей в одне ціле
показати, що команда робить успіх, а не великі бюджети
переконати, що креатив можливий за будь-яких обставин
Нам вдалося і це ВАААУ! Ми отримали кайфовий фідбек від всіх учасників. А головне, що ми в котрий раз переконалися, що в UAmade все по любові❤️
Що отримала наша dream team? Нагадування про те, що ми сім`я; посмішки гостей, коли ті фотографували “привидів та чудовиськ”????; приємні спогади до своїх скарбничок. А зараз - ЦЕ ГОЛОВНЕ!
Наша команда — це велика частина успіху UAmade. Тому для нас важливо, щоб всі були, як одне ціле, як одна сім’я! Над цим ми працюємо кожного дня :)"
Світ Нової пошти
«Світ Нової пошти» – це мультиплікаційна історія розвитку Нової пошти від дня заснування і до сьогодні. Її мета – легко розповісти про всі складні процеси та величезний механізм компанії. Це мультфільм, в якому реальність переплітається із фантастикою. Наприклад, автомобіль "Славута" – перша автівка власників компанії, на якій вони раніше самостійно доставляли посилки, перетворюється на "Делоріан" із фільму "Назад у майбутнє". Або ж, заглиблюючись в історію доставки, ми уявили, що раніше «все доставляли дракони». Хронометраж основного ролика – 59 с, утім для рекламної кампанії було підготовлено також ролики тривалістю 15 с і 6 с. Ідея анімації в стилі ізометрії належить Fedoriv Agency, режисер – Сашко Даниленко. Продакшн виконала львівська студія Moonhauzen. Також ми запустили опитування в рамках трекінгу здоров'я бренду. На його результати очікуємо в грудні.
https://www.youtube.com/watch?v=ro8-orsDCrY
Створюючи «Світ Нової пошти» перед собою ми ставили наступні KPI: збільшити показник top of mind на 2%, атрибут "Найшвидша доставка" – на 5 пунктів. Рекламна кампанія тривала з 06.08.2021 р. до 20.09.2021 р. через такі медіаканали:
1. Діджитал: youtube, TikTok, соціальні мережі.
2. Реклама на ТБ: сейлз хауз Преміум ТБ (це 6 найбільш рейтингових телеканалів – 1+1, Новий, СТБ, ICTV, ТЕТ, М1, ПлюсПлюс, 24-й канал та інші).
3. Реклама в кінотеатрах – мережі «Мультиплекс», «СінемаСіті» та «Оскар» – всього 32 кінотеатри, 16 міст. Ролик транслювали перед прем'єрами фільмів. Також для мережі мультиплекс було брендовано електронні квитки.
4. У трьох кінотеатрах Києва розмістили дитячі бренд-зони з персонажами з мультфільму.
5. Ролик тривалістю 59 сек ми також розміщували і продовжуємо розміщувати на медійних екранах, якщо встановлюємо їх на форумах та бізнес-заходах.
6. Також зробили мерчандайз із цим персонажами – закладки для книг, пазли та наклейки-тату на руку.
НП Лукаш
"Інженери та розробники разом з креативною агенцією Postmen перетворили один із роботизованих візків Нової пошти на першого у світі робота-бібліотекаря, керованого штучним інтелектом – НП Лукаш.

У 2021-ому році Нова пошта стала одним із партнерів Національного мистецького проекту «150 імені Лесі Українки». Ми вирішили інтегрувати інновації компанії у виставку. Інженери та розробники перетворили один із роботизованих візків Нової пошти на першого у світі робота-бібліотекаря, керованого штучним інтелектом – НП Лукаш. Він зроблений на основі робота, якими оснащені наші логістичні термінали для автоматизації вантажної зони. Такі роботи перевозять на собі до 300 кг посилок, а тягнути за собою можуть і до 1000 кг. НП Лукаш не тільки доставляв книги відвідувачам, але й допомагав підібрати їм необхідну літературу. Щоб спілкуватись з роботом, глядачі могли відсканувати QR-код, зайти на сайт чи завантажити додаток та відповісти на прості 4 запитання. Після отримання відповідей, робот НП Лукаш їх аналізував і підбирав в індивідуальному порядку відповідну книгу під кожну людину. З візочку відвідувачі експозиції могли взяти книжку та почитати. Після прочитання видання залишали на столі, а НП Лукаш його згодом забирав.
https://drive.google.com/file/d/1tkNTcberEyVSzSNpM0aSLak23Nru8Ba2/view
Нашою цільовою була доросла аудиторія, але НП Лукаш завоював серця малечі. Батьки високо оцінили робота-бібліотекаря, який розважав їхніх дітей в той час, як вони спокійно прогулювалися виставкою. НП Лукаш був у центрі уваги. Він став знаменитістю, про нього писали в новинах та соцмережах – понад 5 млн охоплення та 46 публікацій. Робот-бібліотекар настільки потужно презентував інновації та турботу, що ми вирішили провели декілька заходів із Лукашем у національних бібліотеках та на книжкових ярмарках."
Нова пошта Глобал «Країни, де ти реально був»
"Мета Нової пошти Глобал – зробити доставку по всьому світу швидкою, доступною та легкою. Тому для компанії було важливо донести до аудиторії наступну тезу: посилку будь-якого розміру та ваги можна відправити у будь-яку точку світу. Для цього створили два ролики та сувенірну карту для різних аудиторій, які допомогли б у побудові знань про сервіс Нової пошти Глобал та збільшили кількість відправлень.
1. Для аудиторії МСБ нам потрібно було створити відчуття міжнародного бренду
Відтак, щоб довести свою глобальність, ми використали інсайт: люди більш схильні довіряти іноземним товарам та послугам, оскільки мають стереотип, що їхня якість нібито краща. Тому в нашому ролику головним героєм обрали – native speaker. Це не українець, який ідеально володіє англійською, а іноземний актор з характерною закордонною поведінкою. Також озвучували ролик з дубляжем, накладаючи українську мову на англійську версію.
У підсумку ми отримали справжню американську рекламу, яка була націлена на іноземних клієнтів. І це ще один фліп, аби показати українцям, що ми – міжнародний бренд. Ми зрозуміли, щоб залучити українських бізнесменів, потрібно цілитися не в них, а в їхніх потенційних міжнародних партнерів.
https://www.youtube.com/watch?v=C5nN4SJ4UNg
2. Для великого бізнесу було використано інші інсайти:
Бізнесмени часто відвідують бізнес-івенти – агресивно емоційні збори. Їхня родзинка – у «мотивації через приниження». Спікер каже, що ти недостатньо крутий, але тебе це не ображає, а заводить. Це особливість мислення великих бізнесменів. Окрім того, бізнесменам потрібен «винятковий світогляд». Якщо для більшості «гроші – це гроші», то для бізнесменів «гроші – це інструмент». У підсумку ми створили новий вимір подорожей для бізнесменів, який змінив їхнє сприйняття і виглядає як челлендж. Це ідея «бізнес-мандрівника»: справжній бізнесмен тільки тоді реально побував в країні, коли завів туди свій бізнес. Тому ідеєю для великого бізнесу стала карта-сувенір, де можна відзначати країни, в яких у вас є бізнес. Ми хотіли створити комунікацію, яка буде постійно перед очима, а не 15 секунд в преролі. Ми запакували мапу в кейс і розробили до неї інструкцію. А щоб вона виглядала ще більш значущою, зняли про неї ролик. https://www.youtube.com/watch?v=kbh6s6b9vFQ
Кампанія закликає бізнес не ставити собі рамок, а шукати клієнтів по всьому світу і масштабуватися. А Нова пошта Глобал подбає та доставить будь-який вантаж у будь-яку країну. Неважливо – це 2, 3 кг чи 500. В результаті: фрахтові відправлення зросли на 36% у порівнянні з минулим роком."
Нова пошта Глобал «Неміграційний шопінг»
"Українці не знають як або не звикли купувати в інтернеті на глобальному рівні. Тому ми вирішили показати і розповісти, що разом з НП Шопінг можна купувати за кордоном просто та вигідно.
Мета – стимулювати українців купувати в міжнародних інтернет-магазинах. Основний меседж – не обов’язково їхати за кордон, щоб купувати глобально, роби це онлайн вдома на дивані.
Для кампанії знайшли інсайт — емігранти-інфлюенсери викладають в мережу круті речі, демонструючи доступ до кращого життя. Наші люди це бачать і теж так хочуть, але не готові мігрувати заради цього. Тому було створено замістьміграційний шопінг, який допомагає отримати товари з майже будь-якого магазину світу без потреби еміграції, а просто сидячи вдома на зручному дивані. Адже через сервіс НП Шопінг є змога зробити замовлення майже в будь-якому інтернет-магазині США, Китаю, Великобританії, Польщі, Німеччини та Туреччини.
У результаті: кількість посилок, доставлених для клієнтів з-за кордонних інтернет-магазинів, збільшилася на 13%.
https://www.youtube.com/watch?v=YAIhb2RUL7U

Замістьміграційний шопінг – це не просто реклама послуг, а майже підтримка державної антиміграційної політики. Адже серед цілей Нової пошти Глобал не тільки продажі, а й вирішення важливих для країни проблем. У підсумку за результатами внутрішнього звіту Нової пошти Глобал після кампанії кількість замовлень через сервіс НП Шопінг збільшилася на 13% в порівнянні з минулим роком і цим виправдала запланований КРІ. При виборі основних медіаканалів, ми керувалися досвідом минулих кампаній, а також медіаповедінкою ядра цільової аудиторії. В основному, це молода й активна аудиторія, у якої немає великої кількості часу, щоб дивитися ТБ, які постійно зайняті та люблять оптимізувати свій час, а також пробувати нове. Це припущення підтвердилося тим, що продажі значно виросли лише за підтримки в інтернеті. Тому ми вирішили по максимуму використовувати цей канал. У медіа частині були задіяні: youtube.com (DV360), DV360, Package Starlight RON, Package Admixer RON, Smart TV, UaMobile, Blix, GDN, Hybrid, Facebook, Instagram, Tik Tok. Відтак нам вдалось побудувати охоплення - 11 303 141 контактів. Фактична кількість показів - 34 944 999.
Нова пошта Глобал «Глобальна доставка»
"У переважній більшості українці не знають, що відправляти за кордон майже так само просто, як в межах України. Відтак ми вирішили показати, що з доставкою від Нової пошти Глобал можна робити це швидко та вигідно. Але з’ясувалася проблема в семантиці та сприйнятті послуги експорт. Адже існує потреба відправити невеликі посилки за кордон, та в розумінні людей, експорт – це щось велике, як тонна зерна або дві тонни металу. Проте експорт – це відправка будь-чого, якої завгодно ваги. Замість того, щоб доводити широту поняття експорт, ми відмовилися від нього і вигадали ГлОбальну доставку (похідна від назви компанії – Нова пошта Глобал). Також нам потрібно було запевнити, що відправити в будь-яку точку світу можна з будь-якого відділення Нової пошти, а не тільки у великих містах. Тому було вирішено пов'язати невеликі міста України з містами світу. Аби продемонструвати швидкість доставки між нашою державою і будь-яким містом світу, ми розробили ідею банера й адаптували назви 335 міст України, також щоб зацікавити потенційних клієнтів і створити унікальний контент. Ідея банерів – це зв'язка українських та світових міст. Від Івано-Франківська до Івано-Франциско, від Луцька до Луцьк-Лейк-Сіті, і так 335 разів. Для компанії було важливо донести, що можна відправити посилку будь-якого розміру та ваги, від однієї пари шкарпеток до тонни металу. Для цього створили три ролики з різними країнами експорту, які допомогли у побудові знань про сервіс Глобальної доставки від НП Глобал та збільшили кількість відправлень. https://www.youtube.com/watch?v=iRPMYHMojHo

У результаті кампанії кількість експортних відправлень збільшилася в 5,5 раза в порівнянні з минулим роком. При виборі основних медіаканалів, ми керувалися досвідом минулих кампаній, а також медіаповедінкою ядра цільової аудиторії. В основному, це молода й активна аудиторія, у якої немає великої кількості часу, щоб дивитися ТБ, які постійно зайняті та люблять оптимізувати свій час, а також пробувати нове. Це припущення підтвердилося тим, що продажі значно виросли лише за підтримки в інтернеті. Тому ми вирішили по максимуму використовувати цей канал. В медіа частині були задіяні: youtube.com (DV360), DV360 (з таргетингом на 335 населених пунктів), Package Starlight RON, Package Admixer RON, Smart TV, UaMobile, Blix, Facebook + Instagram. Також вдалося побудувати охоплення - 6 112 077 контактів. Фактична кількість показів - 19 196 100. Окрім того, відбулося спрощення процесів. Раніше в нас була можливість відправляти експорт тільки за попередньо створеною онлайн-заявкою, зараз можна оформити з будь-якого відділення без попередніх заявок."
Vivat
"Vivat системно працює над тим, аби залучити нечитачів шляхом системних креативних промо-кампаній. Ми не можемо змагатись у масштабах промо з представниками інших галузей, які залучають найкращі креативні агенції, знімають дорогі промо-ролики, обклеюють бордами міста, не зникають з екранів та витрачають мільйони на PR. Особливість видавничого ринку - це практична відсутність маркетингових бюджетів, що змушує знаходити креативні рішення за мінімальними бюджетами. Реальний челендж креативу — це зробити круте промо за 0 грн. І нам це вдається.

Креативна кампанія по виходу книжки Мей Маск “Жінка, яка має план” передбачала понад 100 публікацій про книгу у національних медіа. 4 особистих інтерв'ю з Мей Маск для 1+1, Vogue, NV holding, Wonderzine Ukraine, онлайн зустрічі Мей Маск із читачами, буктрейлер та соціальна кампанія протидії домашньому насильству. Для нас вона підписала 10 примірників книжки, які ми передамо українським соціально-відповідальним компаніям за благодійні внески у фонд “Ла Страда” для протидії домашньому насильству в Україні. Це символічно, адже у книзі Мей розповідає про свій досвід життя з чоловіком-аб'юзером.

За створену нами креативну промокампанію, і величезний фідбек від української аудиторії Мей Маск запросила нас на персональну зустріч, де ми відзняли ще одне промо відео для читачів з анонсом соціальної ініціативи та наступної книги Мей. Мей подякувала команді видавництва постами на своїх сторінках у соцмедіа за те, що ми зробили її книгу бестселером в Україні. І це для нас найбільше визнання!
За середніх тиражів 1 тис. в Україні (за даними книжкової палати) мемуари Мей Маск вже продались сукупним тиражем понад 14 тис. в Україні — і це лише початок.

Наступним успішним комунікаційним кейсом Vivat стала промокампанія світового бестселера про гендерні нерівності “Невидимі жінки” (“Invisible Women” wins the 2019 Business Book of the Year Award by Financial Times). Ми обрали 50 лідерів думок та запросили Директорку фонду Олени Пінчук Ольгу Руднєву стати амбасадоркою книги та очолити рух за видимість жінок в Україні.
Серед опініон-мейкерів, які підтримали наше промо такої важливої теми були і Альона Альона, і Маша Єфросініна, і Аліна Паш, і Марічка Падалко, і Тетяна Лукинюк, і Діана Глостер, і журналістки, і політикині, і бізнесвумени, і борчині за права. Ми зробили додатковий мерч до книги: картаті хустиночки, які вручали амбасадоркам, розігрували у нас та надавали для розіграшів іншим книжковим магазинам. Також ми розробили світловідбивачі (символічно, аби зробити жінок видимими) з силуетом жінки, які ми вклали у перших 100 замовлень на сайті.
Ми згенерували понад 50 матеріалів про книгу у національних медіа. Керолайн Перес, автор книжки, була залучена до промо, в рамках якого Оля Руднєва провела івент для широкої аудиторії у соцмережах. Нашими кампаніями у соцмережах ми охопили сумарно понад 300 тис користувачів.
Це дозволило за менш ніж за місяць продати цілий наклад книги.

За відсутності бюджетів ми можемо досягати найвищого результату від промоції лише системною роботою, креативними підходами та побудовою теплих комунікації із топовими, визнаними у світі авторами, національними лідерами думок та медіа.

Які наші інструменти?

- Інститут амбасадорства. Залучення авторитетних лідерів думок до написання відгуку на книгу та участі у подальшому промо книги.
- Креативна робота з авторами. Залучення іноземних авторів до нестандартного промо та системна робота з українськими письменниками. Побудова окремих детальних та орієнтованих на цільові аудиторії автора промо планів під кожну нову книжку
- З перших вуст. Промо інструмент, який дозволяє дізнатись про книгу безпосередньо від автора за рахунок 30 секундного відео, qr на яке розміщений на звороті. Так ми уникаємо хибних тлумачень при виборі книжки і знайомимо читачів з письменниками.
- Системна робота зі ЗМІ. Щомісяця команда Віват генерує понад 100 статей про наші книги у національних медіа. Наші автори з'являються у ефірах національних каналів, дають інтерв’ю у найпопулярніші медіа країни.
Сукупність цих підходів та системність їх використання дозволяє:
- при середніх в Україні тиражах у 1 тис. (за даними Книжкової палати) випускати друком тиражі до 7-10 тис., а у окремих випадках до 15 тис. тайтлів, які підсилюються за допомогою креативного промо.
- залучати несистемних читачів до читання та промотувати українську книгу у тих спільнотах, де досі вона була не популярна."
Фармацевтична компанія «Дарниця»
"У 2019 році у Фармацевтичній компанії «Дарниця» стартував перший серед фармацевтичних виробництв проект екскурсій. Із початком пандемії він перейшов в онлайн формат: через платформу ZOOM. Згодом проект розширив свої майданчики на Facebook та Youtube.
Учасники на власні очі в режимі реального часу могли побачити найбільше в Україні виробництво лікарських засобів і при цьому дотримуватися соціального дистанціювання, виключити будь-які ризики й витрачання часу на поїздку.
Аби залучити різну аудиторію та показати виробництво інноваційного лідера фармацевтичної галузі, Дарниця запросила на своє виробництво блогерів. Ми хотіли підвищити знання про Дарницю, як про технологічну, інноваційну сучасну компанію, з обладнанням від світових лідерів у своїх галузях.
Дарниця перша серед фарми в Україні почала системну комунікацію за участю блогерів та запросила блогерів на виробництво.

Дотримання карантинних вимог
В компанії відповідально ставляться до здоров’я, особливо під час пандемії. Тому при проведенні екскурсій для блогерів дотримувалися найжорсткіших вимог. На виробництво допускали лише з негативним ПЛР тестом. Для кожного блогера була проведена індивідуальна екскурсія з дотриманням усіх санітарних норм.

Кампанія
Серед інфлюенсерів, які відвідали виробництво Дарниці, були представники медичної спільноти (лікарі, фармацевти), Lifestyle блогери та навіть Celebrities.
У підсумку 16 блогерів створили контент, яким вдалося охопити майже 3 мільйони користувачів Instagram та Youtube, а середній рівень залучення склав 12%.
Завдяки цікавому контенту та нестандартній ідеї екскурсії фармацевтичним виробництвом, ми отримали не лише позитивні відгуки та коментарі, додаткові бонусні розміщення, але й залучення представників державних органів. Так, наприклад, колишня Міністерка охорони здоров’я поділилися контентом від одного із залучених до проекту блогерів та порадила своїм читачам подивитися виробництво Дарниці. А запит на проведення онлайн екскурсій виробництвом зріз утричі."

Номінація «Креатив року»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Креатив року»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Номінація «Лідер змін»
Компанія, що найбільше вплинула на розвиток своєї галузі у країні.
Медична лабораторія CSD
"Медична лабораторія CSD понад 11 років займається найскладнішою сферою лабораторної діагностики, допомагаючи лікарям та онкохворим пацієнтам поставити правильний діагноз та знайти ефективне лікування. Щороку ми оновлюємо наше обладнання, впроваджуємо новітні технології та розширюємо спектр наших послуг.
Наразі розбудовуємо мережу лабораторних офісів по всій країні. аби бути поруч з нашими клієнтами та давати точні знання про їх здоров'я."
МЕДІТЕРРА
"Адже ми змінили підхід до відношення ціна-якість продукції; продукція, яку ми реалізуємо успішно, має неймовірний попит серед хірургів України, і багатьох конкурентів на ринку ми змусили знижувати ціни, оскільки ми представляємо преміум товар європейської якості за ціною доступної і раціональної політики, враховуючи рівень життя українських пацієнтів!
Досягли ми це довгими переговорами з виробником про спеціальну ціну для України, і вона унікальна для поставок на ринок України та має мега різницю з іншими країнами, які купують цей вид продукту і виробника на інші країни. Тому ми вважаємо, що маємо право номінуватися саме на цю премію (лідер змін і підходів на користь українським пацієнтам) через доступність преміум продукту"
Школа Речи Ирины Палько
"Вот уже 5 год Школа Речи Ирины Палько обучает лидеров больших. Больших компаний. Маленький бизнес может быть полезен большому. Без стеснения на маленькие размеры, но большие результаты. Мы обучаем лидеров публично говорить, презентовать себя и идеи и делать это на высшем уровне и профессионально. Ajax, Comfy, Raiffaisen bank, Privât Bank, Saga Development, Grammarly, Elko и многие другие. За год список компаний, представители которых прошли обучение очень длинный. А вклад в развитие бизнеса — существенный, несмотря на размер школы."
SheMax
"Чому саме SheMax?
Тому, що ми — перші!!!
Ми перші і поки що єдині у світі зробили дослідження манікюрного пилу!!!
Компанія SheMax звернулася в один з провідних вищих навчальних закладів в Україні — Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, щоб провести науково дослідні експерименти з вивчення характеристик пилу, що утворюється при манікюрі.
https://shemax.ua/news/research
Ми дбаємо для людей для яких працюємо!!!
Ми — виробник та винахідник!!!
Ми розробляємо свої моделі “з нуля”, від фантазії дизайнера та конструкторської розробки до контролю якості та відправки нашим клієнтам. Ми маємо патенти на свої діючі вироби та не втомлюємося створювати нові!
Ми — експортер!!!
Ми експортуємо нашу продукцію у 16 країн світу! Ми ніколи не зупиняємось, постійно розширюючи виробництво та створюючи нові робочі місця. Ми — гідний роботодавець, який дбає про своїх співробітників, забезпечуючи високі стандарти умов праці та соціальний захист!
Ми — це SheMax!!!
https://shemax.ua/
instagram/shemax.official
facebook/shemax.official
twitter.com/SheMax66702565
https://bit.ly/3oAp6GV"
QUADRO.ua
"У 2021 році компанія QUADRO.ua здійснила революцію на аграрному ринку та за 3 місяці кардинально змінила думку аграріїв щодо дронів. Вже до кінця сезону 2021 багато фермерів і сільськогосподарських підприємств шукали сервісну компанію, щоб замовити послуги десикації дронами. Продажі агрокоптерів зросли більш ніж у 20 разів.
Такий результат не став випадковим. Команда QUADRO.ua постійно працює з аграріями: виконує демонстраційні обприскування, бере участь у Днях поля та численних сільськогосподарських виставках, проводить вебінари.
У партнерстві зі світовими лідерами виробництва засобів захисту рослин та оброблення насіння QUADRO.ua проводить дослідження, результати яких переконують аграріїв обирати безпілотні технології.
Щоб допомогти фермерам із фінансуванням, компанії QUADRO.ua вдалося залучити провідні фінансові установи: «Ощадбанк», «ПриватБанк», «ОТП-лізинг», «Укргазбанк», «Бест лізинг».
Таким чином, QUADRO.ua сприяє поступовому перетворенню сільського господарства на високотехнологічну надприбуткову галузь України."
Yabryk Management Group
Yabryk Management Group ― компанія, яка об’єднує під своїм керівництвом 7 успішних брендів. 

Про ваше здоров’я піклується виробництво дикої води Закарпаття “Крайна”, мережа фітнес-центрів “Viper Gym” та фермерське господарство “ФайноФрут”. Для підтримки хокею та фігурного катання створені ковзанки “IceLand”, про довкілля турбується група екологічних компаній MOECO, а про надійність за будь-яких обставин ― мережа ломбардів “Сакура”. 

Цього року ми вирішили подбати й про розвиток бізнес-культури регіону. Yabryk Management Group стали співорганізаторами першого наймасштабнішого бізнес-форуму “Zakarpattia Business Forum”. До події долучилось понад 300 учасників. З головної сцени власним досвідом ділились більше, ніж 20 спікерів ― професіоналів своєї справи. 

Три дні форуму були насичені не лише зануренням в сферу бізнесу, але й знайомством з успішними історіями локальних брендів. Це стало можливим завдяки екскурсії в майстерню братів Кочутів (Kochut), які займаються виготовленням ювелірних прикрас та меблів з дерева. Особливим став також візит на виробництво дикої мінеральної води Закарпаття “Крайна”. 

“Zakarpattia Business Forum” підтримали 56 партнерів та 10 бізнес-об’єднань.

Найважливішим досягненням події стала значна кількість колаборацій між власниками брендів, обмін цінними знаннями та знайомство з особливостями Закарпаття. 

У майбутньому на вас чекає ще багато крутих ініціатив, створених та підтриманих Yabryk Management Group. 

Подаруйте свій голос нашій команді. Ваша підтримка ― основна причина позитивних змін на Закарпатті. Фармак
"• З 2010 року компанія «Фармак» — лідер фармацевтичного ринку України;

• 90% прибутку компанія реінвестує у розвиток;

• Капітальні інвестиції Компанії у 2020 році становили 1,3 млрд грн, що на 78% більше, ніж за підсумками 2019 року. Основні інвестиційні проєкти 2020 року – це запуск нового цеху з випуску стерильних лікарських засобів та початок будівництва R&D-центру, у якому будуть проводитися розробки сучасних складнокомпонентних лікарських засобів;

крім цього, кошти Компанії були спрямовані на модернізацію та дооснащення наявних дільниць, приведення виробничих потужностей у відповідність до вимог FDA (Управління з продовольства та медикаментів США), проєкти з енергозбереження, розвитку лабораторного комплексу, реалізацію ІТ-проєктів для автоматизації бізнес-процесів тощо;

• витрати на дослідження та розробки у 2020 році становили 448 млн грн;

• виробництво компанії максимально автоматизовано та відповідає найвищим стандартам належної виробничої практики GMP;

• у 2021 році «Фармак» запустив будівництво інноваційного R&D центру в Києві, де зосередять аналітичні лабораторії, у них буде близько сотні рідинних і газових хроматографів та ряд ультрасучасних приладів для розробки й тестування лікарських засобів;

• працівники «Фармак» презентували інноваційний ПЛР-тест на форумі Генасамблеї ООН, який здатний одночасно виявляти і диференціювати штами коронавірусу Sars-CoV-2, грипу типів A і B та респіраторно-синцитіального вірусу (RSV);

• команда українських дослідників із «Фармак» створила ПЛР-тест, що здатний виявляти навіть нові штами коронавірусу;

• «Фармак» максимально цифровізує свій бізнес. У компанії впроваджена електронна система звітності, планування виробництва, документообігу, моніторингу параметрів мікроклімату та чистоти асептичних зон, цифрове досьє лікарських засобів тощо."
SWEET.TV
""Боротьба з піратством SWEET.TV

SWEET.TV — національний онлайн-кінотеатр, що відкриває доступ до 260+ телеканалів, зокрема в HD та 4K та кінозал без реклами: 10 000+ фільмів без доплат, серіали та мультфільми.
SWEET.TV — це 100% українське ІТ-рішення. Його історія починається в 2010 році в Маріуполі. За цей час компанія пройшла шлях від локального IPTV провайдера до національної стримінгової платформи — №2 на ринку ОТТ та медіа України.
SWEET.TV — перший український онлайн-кінотеатр, що уклав прямі контракти з голлівудськими кіностудіями Disney, Paramount, Universal, Sony, CBS та ін. саме для території України, а не для СНД.
Нам знадобився рік для того, щоб довести голлівудським кіностудіям, що український ринок є перспективним, тут проводиться активна боротьба з піратством та SWEET.TV має все необхідне для прямої співпраці.
SWEET.TV має активну позицію на ринку медіа та допомагає створювати рівні умови роботи, підтримувати здорову конкуренцію та боротися з піратством.
Щоб активно боротися з піратством, SWEET.TV став членом Наглядової ради Комітету з питань медіа та комунікацій Американської торговельної палати в Україн. В межах роботи Комітету ми обмінюємося найкращими практиками щодо контентного піратства та координуємо зусилля для більш ефективної боротьби з ним. Також SWEET.TV є членом антипіратської ініціативи «Чисте небо».

Про роботу піратських сайтів

Робота піратських сайтів в Україні досі залишається дуже активною. Це зумовлено, в першу чергу, попитом на такі ресурси серед громадян. Необхідна жорстка позиція держави у цьому питанні та введення відповідальності для споживачів піратського контенту.
В Україні зараз близько 10 млн домогосподарств, які дивляться телеканали та фільми через безкоштовні джерела: це Т2 та піратські сервіси.
Через піратські сайти виробники українського контенту недоотримують мільйони гривень. Відповідно, це призводить до недоотримання податкових надходжень до бюджету України та недостатнього фінансування майбутніх проєктів.
Легальні сервіси допомагають розвиватися економіці країни, адже ми, на відміну від піратських ресурсів, сплачуємо податки та роялті виробникам контенту.

Про запуск локальної дистрибуції

Проблема в тому, що українці в принципі не розуміють, що використовують піратські сервіси та, що перегляд реклами на таких сайтах не прирівнюється до легальної купівлі контенту. Багато людей навіть не думає про те, що перегляд контенту на піратських сайтах — це незаконно.
Більшість українців, під час покупки нового телевізора, не отримує пропозиції підписатися на легальний сервіс інтернет-телебачення. Це відбувається тому, що майже половина техніки купується у невеликих місцевих магазинах.
Для того, щоб боротися з піратством у невеликих містах, SWEET.TV побудував з нуля власну офлайн-дистрибуцію. Наша команда займається навчанням продавців на торгових точках: ми пояснюємо, чому легальний сервіс кращий за піратський. Наша мета — дати кожному українцю можливість легко та зручно отримати доступ до якісного телебачення та легального кінозалу.
SWEET.TV — першопрохідці в офлайн локальній дистрибуції для онлайн-кінотеатрів. Таким чином ми піднімаємо культуру споживання легального контенту. Цей проєкт — початок великого, глобального руху до боротьби з піратством в Україні. Ми впевнені, що ці дії піднімуть культуру споживання легального контенту та посилять позиції ОТТ-галузі.
Локальна дистрибуція SWEET.TV — це великий крок до популяризації споживання легального контенту по всій Україні.
Наша мета — щоб навіть у найменшому містечку України у людей була можливість зручно та легко, без зайвих зусиль отримати доступ до якісного телебачення та легального кінозалу."
DroneUa
"Якщо говорити про технологічні можливості, які представляє компанія DroneUa, то наш принцип — відкритість для роботи із невеликими фермерами (мікро, малий та середній бізнес), коли технології можуть вільно застосовуватися цією категорією виробників для підвищення своєї ефективності. Дрони, автопілоти, метеорологічні станції і та інші цифрові технології - це більше не прерогатива великого бізнесу. Це технології, які доступні кожному маленькому фермеру. В цьому ми бачимо наш внесок і продовжуємо працювати в даному напрямку. Наші наміри реалізуються в масштабному проєкті, який DroneUA реалізує спільно з американською урядовою Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку — АГРО. Протягом наступних 1,5 років (до червня 2023) ми працюватимемо над популяризацією робототехніки серед мікро, малих та середніх виробників плодоовочевої продукції. В рамках проєкту буде проведено серію демонстраційних показів в умовах господарств по всій Україні, розроблено методологічні матеріали та надано уніфіковані послуги, які мають на меті закласти основу культурі впровадження та використання технологічних рішень серед малих агровиробників. Ми бачимо перспективне та конкурентоспроможне майбутнє фермерства саме з високотехнологічними підходами до виробництва."
Міністерство дверей
"Впроваджуємо інновації на виробництві вхідних дверей в Україні. Завдяки цьому з 2017 лідери в Україні по об'єму виробництва й експорту вхідних дверей. Проводимо екскурсії, обмін досвідом серед інших виробників. Власник компанії, Сергій Панченко, постійно виступає на профільних подіях, щоб донести необхідність підтримки українського виробника і яким чином інші виробництва можуть розвиватись в Україні."
Promprylad.Renovation
"Промприлад.Реновація” є наймасштабнішим в Україні імпакт-інвестиційним проєктом. Це проєкт, який поєднує у собі підприємництво та соціальну складову. “Промприлад.Реновація” — це прецедент для України спільного інвестування для невеликих інвесторів (вклад від $2000).

Станом на листопад 2021 року проєкт залучено $10 634 538. З них $9 667 816 — інвестиції приватних інвесторів, $966 722 — грантові кошти. Серед грантодавців проєкту – уряди Швеції та Канади, серед інвесторів – великі міжнародні та українські компанії, а також приватні інвестори, які вклали різні суми – від $1000 до $500 000.

Проєкт залучив і створив спільноту інвесторів чисельністю понад 1000 осіб. Це спільнота змінотворців, які об’єднані спільними цінностями.

Команді також вдалося створити рідкісний для України приклад вдалої співпраці з міською адміністрацією та спільно реалізувати частину проєктів. Наприклад, у заявці з управлінням інвестиційної політики міськради залучили 17 300 000 грн (понад $600 тисяч) на розвиткову інноваційну інфраструктуру та технічне оснащення мейкерспейсу — лабораторії-майстерні — Відкритого цеху «Парасолька» площею 1500 м². Це спільний робочий простір для майстрування, прототипування, навчання та дослідження. Креативне середовище для мейкерів-творців, підприємців, стартапів, новаторів. Це відкрита майстерня, у якій кожний має можливість випробовувати та реалізовувати найсміливіші ідеї у сфері інновацій. На базі простору уже функціонують швейна, дерев’яна і металева майстерні; є обладнання для цифрового виробництва (фрезер з ЧПК, лазер і 3D-принтер), піч, інструменти для роботи з керамікою і станція для перероблення пластику.

На сьогодні проєкт має потужну підтримку понад 30 партнерів, серед яких консорціум стратегічних партнерів: Тепле Місто, LvBS, Beetroot Academy, Інша Освіта, PACT, а також такі організації і фонди: SRI International (Стенфордський інститут досліджень), Фонд «Відродження», Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Івано-Франківська міська рада та інші.

Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, який здобув велику міжнародну підтримку, був представлений на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, у верхній палаті парламенту Великої Британії, Стенфорді, Оксфорді, Брюсселі, Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні, та на Економічному форумі в Криниці-Здруй (Польща).

Також проєкт підтримує світовий тренд ревіталізації постіндустріальних просторів.
Журнал Forbes назвав “Промприлад.Реновація” серед факторів, які визначають інвестиційну привабливість Івано-Франківська і роблять його кращим містом для ведення бізнесу в Україні."
GoIT
"GoIT — це українська Edtech-компанія, яка допомагає новачкам пройти навчання та знайти першу роботу в IT. Нині кожного дня працевлаштовуються 2 випускники «GoIT». Сумарно за рік компанія випустила на ринок праці більш ніж 700 нових Front-end-розробників, готових до роботи у вітчизняних та міжнародних IT-компаніях. У 2021-му році компанія зросла вдвічі та стала лідером серед онлайн-шкіл з програмування, прийнявши на річні онлайн-курси ще 3000 Frontend-розробників."
Wellbeing Company
"Wellbeing Company – Лідер змін
https://www.facebook.com/wellbeing.vision/videos/280904733000405/

Ми змінюємо підходи, ставлення, статистику, рівень відповідальності та порядок денний щодо психологічного здоров’я співробітників українських компаній.


5 фактів, які це доводять:
1. Змінюємо ПІДХОДИ для забезпечення стійкості бізнесу. Рішення Wellbeing Company у сфері організаційного добробуту змінюють підхід до забезпечення стійкості й конкурентоспроможності бізнесу на міжнародних ринках через екологічне, соціальне та корпоративне управління (ESG).
Продукти Wellbeing Company вплинули на десятки тисяч співробітників українських компаній у різних сферах економіки, які своєю чергою є громадянами України. Продукти Wellbeing Company забезпечують профілактику найактуальніших хвороб сучасного суспільства: вигоряння, депресії, складних фізичних станів. Wellbeing Company підтримує сьогодні добробут тих, від кого буде залежати добробут наступних поколінь українців.

2. Змінюємо стигматизоване СТАВЛЕННЯ до психологічного здоров’я в Україні. Wellbeing Company - амбасадори ментального здоров’я нації, які створюють продукти, що змінюють ставлення українців до одержання психологічної допомоги. Користуючись нашими продуктами, роботодавці підтримують і заохочують серед співробітників піклування про свій психоемоційний стан, послаблюючи соціальну стигму щодо психологічного здоров’я. Результат таких змін – 79% співробітників наших клієнтів, а це близько 27 000 українців завдяки продуктам Wellbeing Company звернулися за психологічною допомогою вперше в житті!

3. Змінюємо невтішну СТАТИСТИКУ доступу до професійної психологічної допомоги в Україні. У країнах з перехідною економікою доступ до професійної психологічної допомоги мають не більше 11% дорослого населення, тобто лише близько 1,3 мільйона українців. Робота Wellbeing Company вже покращила цю статистику на 35 000 людей, серед яких більшу частину користувачів складають «сині комірці». Сьогодні це найбільш соціально вразлива частина населення. Наші фахівці допомагають побороти насильство у сім’ях та навчають співробітників асертивності та інших важливих складових людини нового часу.

4. Змінюємо РІВЕНЬ відповідальності бізнесу за добробут співробітників . Раніше роботодавці брали участь і часткову відповідальність лише за піклування про фізичне здоров’я співробітників через медичне страхування та безпеку робочих місць. Wellbeing Company через свої продукти першою в Україні реалізовує підхід спільної відповідальності роботодавця і співробітника окрім фізичного за психологічний, фінансовий, соціальний добробут. Такі революційні зміни вже впроваджують міжнародні і національні компанії в Україні - Playtika, METRO Cash & Carry, Ferrexpo, Tabletochki, EPAM, Servier, Deloitte, Fozzy, Uniqa, PSI (київська школа), IDeals, фестиваль під егідою USAID ""З країни в Україну"", ПУМБ.

5. Змінюємо ПОРЯДОК денний фахових дискусій щодо управління людським капіталом в Україні. Робота Wellbeing Company вивела та закріпила тему організаційного добробуту співробітників на порядок денний власників бізнесу та HR Директорів. За ініціативою Wellbeing Company у співпраці з Deloitte Ukraine було проведено й презентовано перше в історії України дослідження рівня добробуту співробітників українських компаній. Результати і широкий фаховий інтерес до Дослідження вперше і на тривалий час поставити тему психологічного здоров’я на порядок денний спеціалістів з управління персоналу. Найпрестижніші фахові рейтинги роботодавців — Рейтинг роботодавців Work.ua; Рейтинг HR директорів delo.ua; HR Pro Awards запровадили окрему категорію оцінки досягнень компаній роботодавців – організаційний добробут і добробут співробітників."
Нова пошта
"Тестування безпілотної доставки
29 липня 2021 року компанія протестувала нову послугу - доставка за допомогою безпілотного літального апарату (БПЛА). Відправлення вирушило за маршрутом Київ-Харків на безпілотному літаку Discovery української компанії «Аеродрон». Посилки завантажують у спеціальний відсік безпілотника. Опісля – він підіймається в небо та слідує заздалегідь запрограмованим маршрутом. У небі БПЛА поводиться, як справжній літак і вміє розпізнавати будь-які перешкоди на своєму шляху.
Тестова посилка піднялась на висоту 300 метрів о 07:00 з аеродрому «Чайка» (вул. Авіаконструктора Антонова, 5) і прибула на аеродром «Коротич» (Новий Коротич, Харківська область) о 12:00. У майбутньому час польоту планується скоротиться до трьох годин, а загальна вага вантажу, який зможе перевозити БПЛА становитиме 250 кг і більше.
Зазначимо, що для посилки такий тип транспортування абсолютно безпечний. Безпілотний літальний апарат оснащено спеціальним парашутом. Тому в разі непередбачуваних обставин спрацює захисна система, і дрон приземлиться з його допомогою. Окрім того за БПЛА стежить оператор, який контролює апарат на випадок небезпечних моментів та може приймати керування.
https://www.youtube.com/watch?v=l3htD8LVARw
Ми є першою компанією у світі, БПЛА якої з посилками пролетів відстань у 480 км. Окрім Нової пошти на подібне досі не зважилася жодна інша логістична компанія."
ЕПІКУР
"Алекс Коваленко створив бренд ЕПІКУР і показав своїм прикладом — вирощування курятини без антибіотиків можливе і людям такий продукт потрібен.

Проблема в тому, що 80% антибіотиків у світі використовують у сільському господарстві. Їх активно застосовують, щоб спростити вирощування та стимулювати ріст тварин. Викликаний цим розвиток стійких бактерій ООН визнала глобальною загрозою для людства.

ЕПІКУР продається у більшості торгових мереж і займає стійке 2 місце серед брендів курячого м‘яса, з часткою 20-35%. Успіх бренду та визнання покупців змінили стандарти ринку, навіть без державних заборон.

https://epikur.ua/
https://www.facebook.com/alex.epiman"
Білоцерківський завод «Трібо»
"Білоцерківський завод «Трібо» вже протягом багатьох років є одним з провідних виробників гальмівних колодок в Європі. За цей час на базі класичного радянського підприємства вдалось розбудувати сучасне, технологічне виробництво композиційних фрикційних матеріалів.
Але змінюємось не лише ми самі, але і намагаємось позитивно впливати на супутні галузі, навіть не дивлячись на консервативність поглядів стосовно будь-яких змін в гальмах.
Одним з найбільш значимих прикладів змін можна вважати перехід залізничної галузі України на використання композиційних гальмівних колодок, що є сучасним аналогом чавунним колодкам.
Протягом останніх 6 років заводом «Трібо» було розроблено, випробувано, та отримано всі необхідні дозволи та сертифікати для використання композиційних колодок на пасажирських вагонах, електричках та локомотивах. Станом на 2021 рік понад 85% рухомого складу в Україні обладнано композиційними гальмівними колодками. І це дійсно революційні зміни в залізничній галузі України. Вагомими перевагами розроблених нами композиційних гальмівних колодок являються:
- Ресурс. Пробіг композиційних колодок від 3 до 6 разів більший порівняно з чавунними гальмівними колодками в залежності від умов експлуатації та типу рухомого складу, що в рази зменшує вартість життєвого циклу колодок.
- Зручність. Вага композиційної колодки вдвічі менше порівняно з чавунним аналогом. Це суттєво полегшує заміну таких колодок, а також періодичність заміни зменшується в рази.
- Екологічність. Щороку лише в Україні від стирання чавунних колодок осідало на залізничних шляхах і прилеглих територіях близько 5 тис. тонн чавунного пилу! Композиційні ж колодки виготовляються з матеріалів, що не шкодять довкіллю.

Використання сучасних, інноваційних композиційних гальмівних колодок для забезпечення потреб лише АТ «Укрзалізниця» дозволяє економити без жодної копійки додаткових капіталовкладень близько 100 млн. грн. державних коштів щороку.
Подібні проекти переходу в гальмах від чавуну до композиції зараз відбуваються в більшості країн центральної Європи за участю профільних міністерств, інститутів та за підтримки держави у вигляді дотацій та грантів. В Україні цей процес відбувся виключно за рахунок розробника і завдяки цьому зараз можна сказати, що в галузі гальмівних виробів Україна є однією з передових країн світу."
ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС
"ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС поєднує 2 напрями бізнесу: перекладацька компанія «Таск Форс» та трансферна компанія «Драйв Форс». І цього року ми святкуємо десятиріччя.

За роки трансформацій та перетворень на сьогодні ми стали «дорослими», системними, соціально-відповідальними та підкріпленими стратегічним баченням подальшого розвитку. І таке зріле позиціювання ми транслюємо у нещодавно розробленій айдентиці.

Перекладацька компанія «Таск Форс» - одна з небагатьох на ринку, що працює за міжнародним стандартом ISO 17100 – саме це допомагає нам змінювати галузь перекладів України під міжнародні вимоги і стандарти. А також працюємо як з ручним перекладом, так і з технологіями штучного інтелекту, що дозволяє прискоритися та гарантувати стабільність якості для клієнтів: тренуємо двигуни для машинного перекладу, надаємо локалізацію, транскрибацію за допомогою інноваційного програмного забезпечення. Щодня ми вдосконалюємося та впроваджуємо найкращі світові практики для автоматизації та систематизації, боремося з демпінгом на ринку та транслюємо прозорі цінові рішення для клієнта залежно від його завдань.

Компанія «Драйв Форс», крім надання трансферів бізнес та преміум- класу по Києву та Україні: в аеропорти, вокзали, на зустрічі, з початком пандемії запустили послугу безпечного розвезення персоналу і впровадили всі необхідні заходи безпеки в автомобілях: регулярна вентиляція, дезінфекція, контроль за станом здоров’я водіїв.

Трохи підсумків про наші досягнення:
- Перекладаємо для бізнесу та міжнародних проєктів США та ЄС.
- Напрацювали серйозну експертизу й команду у фармацевтиці, юриспруденції, енергетиці, металургії, IT та FMCG.
- Обслуговуємо 15 клієнтів зі списку Forbes-100 2020 року.
- Обслуговуємо юристів із ТОП-50 юридичних фірм 2020 року.
- Увійшли до Топ-3 національного бізнес-рейтингу у своїй галузі у 2021 році.
- Виміряли індекс споживчої лояльності (NPS) клієнтів і дуже раді отримати у середньому понад 65% у 2021 році. А за статистикою 50% це вже успіх.
- Перекладаємо pro bono для наших партнерів – благодійних фондів «Таблеточки», «Крона», Асоціації передчасно народжених дітей «Ранні пташки», а також для молодіжної екологічної організації Let's do it, Ukraine.
ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС перемогла в одній із номінацій премії «Герої малого бізнесу 2021 р.», була номінована на звання «Кращий сімейний бізнес 2020 року» (Family Business Awards Ukraine), а також на премію СУП «За високі стандарти ведення бізнесу 2020 року»."
Vivat
"Ми залучили несистемних читачів до читання за рахунок промо"
Фармацевтична компанія «Дарниця»
Фармацевтична компанія «Дарниця» - компанія №1 за обсягами продажу в натуральному виразі (тримає лідерство з 1998 року) та №2 за обсягами продажу в грошовому виразі на фармацевтичному ринку України. Місія компанії - допомагати медичним працівникам та пацієнтам покращувати якість життя завдяки науці, інноваціям та доступності кожному.
Всього в портфелі Дарниці наразі 177 брендів, 358 найменувань готових лікарських засобів. Компанія вкладає великі інвестиції в R&D, розробку нових лікарських засобів. Протягом 2015-2020 років «Дарниця» випустила на ринок 50 фармацевтичних брендів, а у 2021 році компанія планує запустити 21 новий бренд. За ці роки частка інвестицій на розвиток нових продуктів в загальному обсязі інвестицій складала майже 60%.

З 2002 року фармацевтична компанія «Дарниця» сертифікується на відповідність вимогам Належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice – GMP), що підтверджує високі стандарти якості виробництва лікарських засобів. Дарниця розвиває нові експортні напрямки, зараз експортує в 15 країн ЄС, СНД, Близького (Середнього) Сходу та Північної Африки та Азійсько-Тихоокеанського регіону, а в планах – ринки Латинської Америки. Дарниця проводить дослідження з метою доведення терапевтичної еквівалентності і безпеки генеричних лікарських засобів в лабораторіях ЄС.


Диджиталізація компанії призвела до якісних змін в розробці та виробництві продукції, бізнес процесах та управлінні персоналом в 2021 році. Зокрема, завдяки цифровізації значно пришвидшилися процеси запуску нових продуктів (з 30 до 18 місяців). Для підвищення якості та швидкості прийняття рішень компанія впровадила корпоративне сховище даних та сучасну систему візуалізації звітності. Ефективність та швидкість внутрішніх бізнес-процесів покращено за допомогою нової системи електронного документообігу. Впроваджується також система HCM (Human Capital Management) для ефективного управління людським капіталом, процесами рекрутменту та навчання персоналу. Дарниця запустила також корпоративну внутрішню соціальну мережу Workplace від Facebook, що дозволяє будувати внутрішні комунікації з позиції діалогу, коли кожен має право голосу та відчуває свою причетність до спільної мети та бізнес-цілей компанії.


Дарниця також підтримує екологічність виробництва: 69,3% відходів підлягають переробці, на 11% зменшено використання води та на 21,4% використання енергоресурсів у грошовому виразі.

Дарниця спрямовує від 9% до 15% валового прибутку, щоб розширювати доступність лікування. Ми надаємо лікарські засоби для військовослужбовців, громадян з низькими доходами і тих, що перебувають в кризових ситуаціях.

З 2015 року Дарниця є партнером недержавного вишу Український католицький університет (УКУ), м. Львів. Компанія встановила стипендіальну програму для студентів та професорсько-викладацького таким чином ми сприяємо розвитку прогресивної освіти та виховуванню відповідальних перед суспільством лідерів. За цей час Дарниця надала УКУ понад 7 мільйонів гривень фінансової підтримки та надала 25 стипендій.

Номінація «Лідер змін»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Лідер змін»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Номінація «Соціальний проєкт року»
Найбільш значущий соціальний проєкт компанії
Powercode
"Українська IT-компанія Powercode зробила безкоштовний лендінг про коронавірус для Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), а потім проєкт для Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).
Ще під час першої хвилі коронавірусу власник та засновник Powercode Владислав Савченко виділив кошти на боротьбу з коронавірусом. Ідея була в тому, що компанія безкоштовно зробить IT-рішення для держструктур, яке допоможе у цій ситуації. Це могли бути чат-бот, сайт, мобільний додаток, лендінг.
Першими на пропозицію відгукнулися у МОЗ — компанія створила відомству лендінг для медичних закладів із даними про коронавірус (про те, як його виявляти та діагностувати, як оновлюються протоколи лікування, поради щодо безпеки для медиків тощо). Лендінг працює досі."
Золотий Вік України
"Наша мета - збудувати систему якісних послуг для літніх українців, які є у всіх розвинутих країнах світу. Наша компанія створює геріатричні пансіонати для людей літнього віку приватного типу. Ми надаємо послуги з догляду людям, які цього потребують. Ми працюємо над зміною культури старіння і життя в літньому віці в цілому."
Molfar
"Розслідували корупційні зв'язки на 565 млн грн Миколи Поворозніка для Офісу Трансформації М.Бахматова.
https://biz.liga.net/pervye-litsa/nedvizhimost/novosti/firma-nevestki-zamestitelya-klichko-vyigrala-tenderov-na-polmilliarda-bahmatov"
SoftServe Inc.
Accessibility Testing - навчання тестуванню веб-застосунків осіб з інвалідністю - унікальний проект в галузі ІТ та серед українських компаній, покликаний на зникнення бар'єрів та зміну свідомого бізнесу в країні.
Питанню доступності вебсайтів приділяють неабияку увагу у США та віднедавна і в Європі. Сьогодні діє директива Європарламенту, в якій прописано, що європейські країни мають ухвалити закон, що вимагав би від усіх публічних сайтів бути доступними. А до 2021 року, згідно з документом, потрібно зробити такими й мобільні аплікації.
На ринку України є значний попит на таку експертизу, адже значна кількість ІТ компаній працює за західний ринок, проте немає достатньої кількості кваліфікованих спеціалістів. З іншої сторони, наша освітня система не має ресурсу на відповідної бази для навчання людей з вадами зору ІТ-спеціальностям.
За оцінками ВООЗ, понад мільярд людей, що складає близько 15% населення земної кулі, мають деяку форму інвалідності. У США такий показник - приблизно 25%, Кількість осіб із інвалідністю в Україні на сьогодні становить близько 6%.
Accessibility Testing - як одна із запитаних практик та спосіб працевлаштування для незрячих людей.
Accessibility Testing – це один з видів тестування програмного забезпечення, який має на меті переконатися у тому, що web-продукт, мобільна аплікація тощо зручні для людей із різними видами порушень: зору, слуху, ментальності, опорно-рухової системи тощо. Серед 50-ти accessibility-критеріїв, за якими оцінюють сайти та аплікації, дві третини припадають на особливості, що є необхідними для незрячих людей. Контрастність кольорів, розмір шрифтів, заголовки розділів, аудіосупровід сторінки, анімація від взаємодій і коректність багатьох параметрів — частина з переліку таких вимог. Завдання тестувальника доступності — визначити, де є проблеми.
Віднедавна в SoftServe почали працювати над Accessibility Service, який власне і перевіряє додатки на доступність для людей із різноманітними порушеннями. Оскільки звичайні кінцеві користувачі продукту не можуть дати остаточних висновків про доступність, бо часто не знають, на що потрібно звертати увагу, то у SoftServe вирішили навчити тестувати людей із порушеннями зору і залучити їх до роботи в компанії. Відтак в кінці 2019 року в компанії SoftServe розробили перший навчальний курс на базі SoftServe ІТ Academy для підготовки спеціалістів з Accessibility Testing.
Непростим завданням виявився пошук кандидатів. Основними вимогами до аплікантів були наявність базових навичок користування ПК та знання англійської мови.
З-поміж невеликої кількості претендентів, яких шукали через партнерські НГО, що займаються питаннями осіб з вадами зору, відбір пройшли восьмеро кандидатів.
Курс Accessibility Testing розрахований на 2 місяці і складається із двох частин: перша містить стандартне наповнення для груп тестувальників, а друга – це власне частина, що стосується Accessibility Testing. Ментори ІТ Академії максимально адаптували навчальні матеріали у формати доступні для людей із порушеннями зору. Відтак, випускники цього курсу можуть бути корисними на будь-якому проєкті, де застосовують регресивне тестування.
Ще однією складовою успішної реалізації проекту та його розширення у майбутньому став момент доступності навчальних приміщень SoftServe IT Academy. Також було проведено внутрішній аудит доступності усіх офісів компанії, як в Україні, так і за кордоном. В результаті було схвалено до 2025 року зробити навчальні приміщення SoftServe IT Academy доступними для людей з інвалідністю. Окрім того, при проектуванні усіх нових офісів компанії планують керуватись стандартами доступності для забезпечення максимально комфортних умов праці для всіх співробітників компанії та гостей без винятку.
Корпоративну інструкцію для організаторів внутрішніх та зовнішніх заходів було доповнено обов’язковими до виконання пунктами, які стосуються базових вимог щодо доступності приміщень для проведення подій.
Результати:
Розроблено перший курс з тестування веб-застосунків на доступність Accessibility Testing при SoftServe IT Academy.
5 випускників групи по завершенню навчання стали співробітниками компанії SoftServe
Проведено аудит доступності навчальних приміщень та офісів компанії, в результаті якого було виявлено, що 50% усіх офісів SoftServe є доступними.
Погоджено внутрішні вимоги щодо будівництва чи вибору орендованих приміщень для офісів компанії, згідно з якими усі такі споруди повинні бути доступними для маломобільних груп людей.
Розроблено інструкцію з вимогами щодо доступності внутрішніх та зовнішніх заходів, які організовує компанія.
ТОВ ВТОРМА UA
"Бо робимо нашу країну чистою, запроваджуємо роздільний збір, створюємо робочі місяця і сплату податків відкриваючи нові філії і приймальні пункти. Люблю свою професію і сам особисто навчаю нових людей."
Наш Формат
«Військо Читає» - просвітницький благодійний проєкт ГО «Реформація» та видавництва "Наш Формат", що має на меті забезпечити військовослужбовців актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою та популяризувати читання як вид дозвілля в Українському Війську.

За час існування проєкту бійці Збройних Сил України та курсанти отримали понад 27 000 примірників сучасної професійної, мотиваційної, світоглядної та художньої книги українською мовою, з них – більш ніж половина - книжки Нашого Формату. Це більше, ніж те, чим держава спромоглася забезпечити військові бібліотеки за 30 років Незалежності. До кінця 2021 року в рамках проєкту планується довести кількість книг, поставлених в ЗСУ та військові навчальні заклади, до 50 000.

Наразі в межах проєкту «Військо Читає» книги отримали 39 військових частин та військових навчальних закладів, серед яких: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Військова академія, м.Одеса; 190-й навчальний центр (м. Житомир), сім частин Сил спеціальних операцій, 1-й механізований батальйон 72-ї ОМБР, Головний військовий клінічний госпіталь, Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Міжнародний центр миротворчості та безпеки, м. Яворів, Національна академія Сухопутних військ, м. Львів, 101 окрема бригада охорони Міністерства оборони, Луцький прикордонний загін, Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України, 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, 24-та окрема механізована бригада імені Короля Данила, Центральний госпіталь ЗСУ, Національна академія Національної гвардії України тощо.

Всі книжки для військових вдалось зібрати та передати завдяки небайдужим українцям. На сайті видавництва “Наш Формат” кожен охочий може підтримати проєкт “Військо Читає” донейтом: https://nashformat.ua/products/knyzhkovyj-proekt-vijsko-chytae-709475.

Також видавництво проводило збір книжок та коштів для проєкту на наймасштабніших культурних подіях року, зокрема, Книжковому Арсеналі, Форумі видавців, фестивалі Бандерштат, Черкаському книжковому фестивалі. Відвідувачі цих заходів могли не тільки придбати для захисників книги українських видавців, але й принести свої власні примірники. При купівлі книжок на стенді видавництва “Наш Формат” їх кількість автоматично подвоювалась.

В межах проєкту “Військо читає” за підтримки УКФ був також реалізований проєкт “Бібліотека Сержанта”, що мав на меті наповнити бібліотеки військових навчальних закладів актуальною літературою і дати мотиваційний поштовх курсантам за рахунок проведення мотиваційно-освітніх заходів у вигляді зустрічей з письменниками, ветеранами АТО, культурними діячами. У проєкті взяли участь військові ВНЗ з усіх куточків України, зокрема, Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії», Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою; Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат; Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою; Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою; Військово-морський ліцей, м. Одеса; Військовий інститут танкових військ, м. Харків; Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот», м. Есхар. Всього 9 ВНЗ - учасників проєкту отримали близько 6,5 тисяч примірників книг.

Додатково студенти мали змогу поспілкуватись та послухати виступи ветеранів АТО та культурних діячів, що є фанатами книг й читання. Серед лекторів: Олександр Положинський, музикант та шоумен, колишній фронтмен українського гурту «Тартак», лідер проєктів «Був'є» та «Ол.Ів.'Є», ведучий радіо «НВ»; Сергій Фоменко, український співак, гітарист, композитор і автор пісень, фронтмен українського фолк-рок-гурту «Мандри»; Дмитро Вербич, ветеран АТО, мандрівник, автор книги про війну на Сході “Точка неповернення”; Валерій Чоботар, ветеран АТО, письменник, заслужений тренер України з фрі-файту, військовий психолог; Олександр Чуб, ветеран АТО, доброволець ДУК, один з героїв фільму Леоніда Кантера «Добровольці Божої Чоти», учасник «Ігор Нескорених», ініціатор створення та головний інструктор дитячого табору «Строкаті Єноти».

Проєкт “Військо Читає” отримав широку підтримку громадськості і ЗМІ. Здобутки проєкту висвітлили національні, регіональні і військові медіа, зокрема, вийшли тематичні сюжети на телеканалах ICTV та 5 Канал, регіональних філіях Суспільного, Українському радіо і Радіо Культура, статті у виданнях Новинарня, Український тиждень, Свої.city, Армія.inform, Читомо, регіональних друкованих та інтернет-виданнях Черкащини, Волині, Львівщини, Одещини, Полтавщини, Сумщини, Франківщини тощо. Також новини та анонси проєкту висвітлювались у соціальних мережах міст, в яких проводилися заходи проєкту, на сайтах військових навчальних закладів, органів місцевого самоврядування та органах державної влади.

Більше про проєкт можна дізнатись з наступних відеоматеріалів:
https://www.youtube.com/watch?v=s_cgClS_5RA
https://www.youtube.com/watch?v=6MHtLimkAOY
https://www.youtube.com/watch?v=lljXzvWCFMo
https://www.youtube.com/watch?v=y-yv3BEX5NM&feature=emb_imp_woyt
KNSKA
"Тому що ми соціально-відповідальний бізнес, генеруємо багато ініціатив для цього і можемо стати добрим прикладом для багатьох"
HD-Group
"Група компаній «HD-group» розпочала свою благодійну діяльність в 2000 році, в рамках якої надавалася гуманітарна допомога нужденним у вигляді продукції хлібокомбінатів, а також підтримки спортивних та культурно-мистецьких заходів.
Із року в рік попит на благодійну допомогу постійно збільшувався, обсяги фінансування агріфуд платформи за даним компонентом зростали, а коло беніфіціарів розширювалося. Так, у лютому 2020 року, за ініціативи акціонерів «HD-group» - Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського, було засновано благодійну організацію «Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу», який продовжує покращувати життя громадян України, котрі потребують цього найбільше.
HD-group – національна група компаній, до складу якої входять підприємства з зернопереробки; заводи з виробництва хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; бакалеї; компанія з організації логістичних послуг та компанія з організації закупівель.
HD-group функціонує як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку - від виробництва товарів (в рамках діючих виробничих напрямах) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.
Група компаній «HD-group» спрямовує свої ресурси, власним прикладом формує соціально-відповідальну спільноту та робить власний внесок у реалізацію суспільно-важливих ініціатив за напрямками:
в рамках гуманітарного напрямку:
Допомога під час карантину лікарням, територіальним центрам, громадським та релігійним центрам засобами індивідуального захисту, продуктами харчування та іншими засобами, що допомагають попередити та подолати загрозу, спричинену пандемією COVID19;
Щоденна допомога хлібом Католицькій громаді в м. Запоріжжі та м. Бердянськ;
Постійна підтримка ГО «За права пенсіонерів» - регулярна поставка хліба, допомога хлібобулочними виробами до свят (Пасха, День Святого Миколая, Новий рік);
Допомога дітям у СЖО: підготовка до 1 вересня (шкільні портфелики та канцелярські прилади), солодкі подарунки на свята - Пасха, День Святого Миколая, Новий Рік;
Допомога БФ «Хєсєд Міхаель» у придбанні смартфонів для одиноких пенсіонерів;
Допомога Обласній дитячій лікарні та 5-й міській дитячій лікарні солодощами для дітей, які перебували на стаціонарному лікуванні під час новорічних свят.

напрямку підтримки еко-ініціатив:
Всеукраїнський проєкт «Озеленення України» акція «1 000 000 дерев за 24 години» під час якої на території Запорізької області висадили 82 тисячі 600 дерев. Фонд здійснив організацію та координацію реалізації проєкту на місцевому рівні, об’єднавши зусилля представників органів місцевого самоврядування, влади, понад 40-ка громадських організацій, об`єднань та спілок, закладів загальносередньої освіти І-ІІІ ступенів, ОСББ, а також представників бізнесу і підприємств;
Створення одного інклюзивного майданчику з гарденотерапії на базі Хортицької національної реабілітаційної академії для людей та дітей з обмеженими можливостями та інших верств настелення, які бажають розширити свої знання з вирощування та догляду за рослинами;
Озеленення ОСББ м. Запоріжжя: створення 10-ти індивідуальних ландшафтних дизайнів, що сприяло участі у благоустрої міста, поліпшення екологічної ситуації, налагодження взаємодії з ОСББ, прибиранню та озелененню якомога більше територій міста;
Участь у щорічному Еко-Форумі в Запоріжжя.

освітнього напрямку:
Запровадження освітнього проєкту для молоді Запоріжжя та малих громад Запорізької області «The Teens», мета якого - створення умов для діалогу між молоддю Запорізького краю через проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів на розкриття потенціалу таких.

напрямку сприяння розвитку культури і спорту:
Матеріально-технічна та фінансова підтримка проведення спортивних заходів (кінний спорт, бадмінтон, карате);
Сприяння в організації та проведення Мистецького Пленеру «Хортиця крізь віки-2020», який сприяв відродженню історичного жанру в українському образотворчому мистецтві, привернненню уваги митців до глибокого осмислення героїчної історії України, її козацької слави, острова Хортиці, до історії Запорізького краю, а також приверненню уваги мешканців до образотворчого мистецтва та історії рідного краю, створення колекції творів мистецтва, які оспівують Козацький край.
Організація та проведення конкурсу відео-робіт «Світ однаковий для всіх», який зосередив увагу мешканців до проблем людей з інвалідністю у повсякденні, на права людини та подолання стигми і дискримінації в цілому;
Проведення благодійного новорічного аукціону «Новорічна казка», де широкому загалу представлені були творчі здібності та роботи дітей з інвалідністю та аутизмом.

Інвестиційний внесок в реалізацію проєкту Promprylad.Renovation. Promprylad.Renovation - це інноваційний центр на території ревіталізованого заводу в Івано-Франківську, сфокусований на чотирьох напрямках розвитку регіону: новій економіці, урбаністики, сучасне мистецтво і неформальній освіті. Проект працює як майданчик для апробації і поширення знань."
SWEET.TV
"«Hollywood українською» від SWEET.TV

SWEET.TV — національний онлайн-кінотеатр, що відкриває доступ до 260+ телеканалів, зокрема в HD та 4K та кінозал без реклами: 10 000+ фільмів без доплат, серіали та мультфільми.

Це 100% українське ІТ-рішення. Його історія починається в 2010 році в Маріуполі. За цей час компанія пройшла шлях від локального IPTV провайдера до національної стримінгової платформи — №2 на ринку ОТТ та медіа України.

SWEET.TV — перший український онлайн-кінотеатр, що уклав прямі контракти з голлівудськими кіностудіями Disney, Paramount, Universal, Sony, CBS та ін. саме для території України, а не для СНД.

Популяризація української мови і україномовного контенту — соціальна місія SWEET.TV.

Компанія взяла на себе ініціативу та власним коштом створює україномовний дубляж і озвучку для культових голлівудських фільмів, що раніше їх не мали, в проєкті «Hollywood українською».

Ми запустили цей проєкт, адже прагнемо, щоб в Україні шедеври світового кіно можна було дивитися гарною українською мовою. До 2006 року фільми, що виходили на екрани, не були зобов’язані отримувати україномовний дубляж чи озвучку. Тож більшість з них так і не отримали якісне україномовне звучання.

За рік існування проєкту україномовне звучання отримали:

20 000+ хвилини контенту.
180+ фільм, серіал і мультфільм.
200+ епізодів культових серіалів.
850+ трейлерів.

Наразі на SWEET.TV понад 90% контенту має україномовну доріжку. Ми помітили цікавий факт: якщо україномовна доріжка стоїть за замовчуванням, понад 80% глядачів її не змінюватимуть. 12% користувачів міняють на російськомовну. Решта обирає інший фільм.

Ми співпрацюємо з найкращими студіями: Так Треба Продакшн, Le Doyen Studio та Tretyakoff production, та українсьими селебріті — Руслана Писанка, Наталка Денисенко, Юрій Горбунов, Людмила Барбір, Лесь Задніпровський, Віктор Андрієнко, Денис Роднянський та інші. Крім професійних акторів, до проєкту долучились діти українських зірок — Андрій Потапенко, Марія Полякова, Тимур Кухар, Варвара Кошева та інші.

Україномовне звучання отримали:

Фільми: «Форрест Ґамп», «Людина-павук», «Кримінальне чтиво», «Найкращий Стрілець», перші дві частини «Людей в чорному», перші три фільми франшизи «Місія: Нездійсненна», «Щоденник Бріджит Джонс», «День Бабака», трилогія «Володар перснів», перші три частини «Гаррі Поттера» та ін.

Мультфільми: «Шрек 2», «Мадагаскар» та ін.

Серіали: «Мільярди», «Декстер», «Елементарно», «Безмозкі» та ін.

«Hollywood українською» — це лише початок шляху. Компанія заснувала власний Фонд розвитку українського кіно та телебачення (ФРУКТ), куди перераховується по 10 грн з кожного платного підключення до SWEET.TV.

Компанія підтримує український контент, українську мову та українську культуру, щоб допомагати українській нації пізнавати та вдосконалювати свою ідентичність."
SUPPORT.UA
"SUPPORT.UA – лідер в сфері надання гарантійних сервісів, сервісів розширеної гарантії та додаткових сервісів для техніки та електроніки.
1. Навесні 2021 року ми, компанія SUPPORT.UA, запустили соціальний проєкт разом із БО «Життєлюб», у якому задіяли один із сервісів - «Комп’ютерна допомога онлайн».
Ми дистанційно допомогаємо людям похилого віку у різноманітних можливих питаннях, що виникають при використанні сучасної техніки: ноутбуків, смартфонів, планшетів, телевізорів, тощо. Позбавити гаджети вірусів, пришвидшити їх роботу, встановити чи перевстановити програмне забезпечення, допомогти придбати квитки, чи сплатити комунальні платежі онлайн…
Чому ми вирішили реалізувати соціальний проект з «Життєлюбами»?
Треба допомагати одне одному. Це важливо. За будь-якої нагоди. Це один із базових постулатів компанії SUPPORT.UA. Адаптація наших рідних бабусь чи дідусів до сучасних технологій проходить дещо повільніше, ніж молоді. А сьогодення диктує нам надзвичайно швидкий темп життя, коли не вистачає часу чи немає можливості виділити додаткові декілька годин на те, щоб сісти поруч та пояснити, як користуватися тим чи іншим гаджетом, допомогти у налаштуванні чи видалити віруси у комп’ютерній системі нашим найріднішим. У таких ситуаціях люди похилого віку, не розуміючи, що відбувається з їх технікою, відчувають себе безпомічними. Дивлячись на них у цей момент, на очі навертаються сльози. Найбільш вразливі до Covid-19, а тому закриті до живого спілкування люди — це наші дорослі батьки, дідусі й бабусі. Тому ми вирішили, що така допомога стане частиною нашої роботи та відповідальності.
В чому суть соціального проекту SUPPORT.UA та «Життєлюб»?
Проект має дві складові:
— по-перше, протягом 2021 року ми безкоштовно надали дистанційну технічну підтримку Ба та Ді, які звернулися з проблемою оптимізації власних гаджетів до «Життєлюба». Ми вирішуємо технічні проблеми життєлюбів і пишаємося цим;
— по-друге, надали можливість людям поважного віку спробувати «Стажування дорослого стажера» в сервісі комп’ютерної допомоги онлайн від SUPPORT.UA. Звісно, йшлося про просту дистанційну роботу — збір зворотного зв’язку від користувачів, які отримали сервіс. І навіть це змусило наших «дорослих стажерів» посміхнутися та знову відчути себе кваліфікованими менеджерами у сфері сервісного обслуговування та необхідною складовою ринку праці. Працевлаштування у компанію SUPPORT.UA позитивно відобразилося на емоційному та фізичному стані наших «поважних співробітників» (за даними внутрішнього опитування). Тому це ще одна наша гордість та досягнення у напрямку соціальної відповідальності компанії.
2. Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією SUPPORT.UA. У межах першої та другої фази співпраці стала доступною комп’ютерна допомога онлайн усім бібліотекарям та вчителям України, що беруть участь у проєкті Дія.Цифрова освіта.
Підписаний меморандум — дуже важлива ініціатива, яка прискорить процеси цифрової трансформації України. Це об’єднання держави і бізнесу з метою в довгостроковій перспективі підвищити цифрову грамотність жителів країни. Філософія нашої компанії — допомагати людям подружитися з новими технологіями.
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що це суттєве підсилення технічної підтримки проєкту Дія.Цифрова освіта.

«Раніше користувачі порталу Дія.Цифрова освіта могли написати звернення на електронну пошту або подзвонити на гарячу лінію, щоб отримати інформацію щодо особливостей роботи платформи Дія.Цифрова освіта. Відтепер вони зможуть отримувати і консультації з користування комп’ютерною технікою, інформаційними та цифровими технологіями», — заявила Валерія Іонан."
Zubarewa
"Ми об'єднали бізнес, владу, суспільство та медіа для вирішення соціально значимих завдань. Провели наймасштабніше тестування на діабет за останні 12 років та інформаційну кампанію щодо ранньої діагностики діабету."
Міністерство дверей
"Організували в 2021 вперше конкурс для українських дизайнерів на найкращу концепцію для вхідних дверей. Дизайн переможця ми візьмемо в нашу лінійку виробництва. Таким чином хочемо підтримати українських дизайнерів і дати їм можливість заявити про себе в професійних колах."
Нова пошта - Найважчий забіг
"«Найважчий забіг» – проект, реалізований в межах Kyiv Nova poshta Half Marathon. 3 жовтня у середмісті столиці ветеран АТО Леонід Остальцев пробіг 10 км у повному військовому спорядженні. Дистанцію він подолав за 1 годину 38 хвилин. Вага спорядження – понад три десятки кілограмів. Це середня вага екіпірування військового Збройних Сил України на сході. Серед амуніції – бронежилет, каска, рюкзак і тактичний жилет з патронами. Мета проєкту – привернути увагу до важкого марафону, який уже понад 7 років долають на фронті українські захисники. Свою дистанцію ветеран АТО присвятив загиблому побратиму – кулеметнику 30-ї окремої механізованої бригади Олексію Буслаєву. Український армієць загинув у лютому 2015 поблизу Дебальцевого.
https://www.youtube.com/watch?v=F0pDT-uDWiw
Забіги Нової пошти збирають десятки тисяч людей і мають потужне висвітлення з боку медіа. Водночас новини про фронт дедалі рідше обговорюють, адже щороку ми все більше звикаємо до війни. Для нас „Найважчий забіг“ — це можливість привернути увагу до тих, кому ми завдячуємо можливістю проводити забіги. Спосіб сказати українським військовим „Дякуємо, ми все бачимо й дуже цінуємо!“ і долучити до цієї хвилі подяки всю Україну."
Нова пошта - НП Маніфест
"Компанія Нова пошта з перших днів пандемії оголосила свій #Маніфест_НП лікарям у боротьбі з коронавірусною хворобою. Ми почали закуповувати кисневі обладнання для потреб лікарень по всій країні. Адже як навесні 2020-го року, так і зараз продовжує гостро стояти питання з нестачею медичного обладнання, яке забезпечує подачу кисню хворим. Особливо це стосується лікарень невеликих районних центрів та сіл, де рівень медичної допомоги та оснащення, на жаль, у рази нижчий, ніж у великих містах. Тому ми попросили всіх, хто знає про потреби районних та сільських лікарень писати нам на електронну скриньку.
Майже за два роки Нова пошта інвестувала 58 млн гривень та передала медичним установам: ШВЛ, апарати ЕКГ, 600 кисневих концентраторів, 270 кисневих подушок, 7,5 тис. літрів антисептика, 151 тис. масок, 6,5 тис. захисних костюмів, 87 тис. захисних перчаток, 1409 пульсометрів, ліжка та матраци та іншу необхідну медичну техніку.
Допомогу отримали 51 лікарня у 19 областях України, а також благодійні фонди в Києві, Одесі та Львові (Свої, Корпорація монстрів, Крила Надії), які адресно обслуговують хворих"
Фармацевтична компанія "Артеріум"
"Проєкт «Антибіотики за правилами».

Завдання «Артеріум» у цьому проєкті:
Припинити хаотичне приймання антибіотиків. Донести лікарям та пацієнтам їхню відповідальність у тому, щоб призупинити утворення антибіотирезистентності.
Проєкт мав кілька складових:
- ТБ проект на 1+1
“Допоможи антибіотикам: 5 правил відповідального лікування”
- Інформаційні матеріали для лікарів
- Лендинг Антибактеріум контентом з 5 правилами та Мапою відповідального лікування антибіотиками, де лікарі і пацієнти мошли позначати себе, якщо знають правила застосування антибіотиків antibacterium.com.ua
- Маніфест лікарів.
5 правил відповідального лікування антибіотиками
- Спецпроєкт з УП Життя
- Комунікації в соцмережах та реклама

Проєкт продовжується - і окрім медійних проявів, буде також реалізований навчальний курс для лікарів про правильне призначення антибіотиків. Також триває трьохетапне дослідження чутливості бактерій до антибіотиків. Мета дослідження — визначити актуальний рівень чутливості збудників бактеріальних інфекцій верхніх дихальних шляхів і ЛОР-органів до антибіотиків в Україні.

Наразі ж проєкт має загальне охоплення – 6,8 млн громадян

Проблематика:
Одне із найважливіших відкриттів XX століття, що дало новий поворот у розвитку медицини, – антибіотики, препарати, які застосовують для лікування бактеріальних інфекцій. Однак уже через 5 років після їхнього відкриття виявили, що хвороботворні бактерії мають здатність формувати стійкість до цих лікарських препаратів. Цей природний процес називається антибіотикорезистентність.
При неправильному використанню та самолікуванню антибіотиками, бактерії можуть швидше виробляти захисні механізми до препаратів. Щороку у світі від хвороб, що спричинені стійкими до антибіотиків бактеріями, помирає 700 000 людей. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 2050 року смертність від антибіотикорезистентності може досягнути рівня смертності від онкозахворювань, а це приблизно 10 млн осіб на рік.
Якщо ж людство залишиться повністю без подібних препаратів, то операції не можна буде проводити через дуже великі ризики, прості захворювання перейдуть в категорію невиліковних. Лікування ангіни чи тонзиліту, яке зараз триває 5-7 днів за допомогою антибіотиків, може тривати й більше місяця. Перитоніт чи бактеріальна пневмонія знову стануть смертельними захворюваннями.
За останні десятиліття було створено небагато нових антибіотиків. Адже розробка одного препарату може тривати більше десяти років та коштувати до одного мільярда доларів.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, зараз на стадії клінічних випробувань перебуває 43 препарати. Однак жоден з них не розв’язує повністю проблему стійкості бактерій до антибіотиків. Якщо нічого не змінювати, через кілька десятків років бактерії будуть не чутливі до всіх відомих наразі видів протимікробних засобів.

Повністю зробити так, щоб стійкість до антибіотиків не розвивалась, неможливо. Лише раціональний прийом препаратів за призначенням лікаря дає змогу відстрочити резистентність та виграти час для створення наднових ліків."
Номінація «Соціальний проєкт року»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Соціальний проєкт року»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Номінація «Рушій розвитку регіону»
Компанія, що зареєстрована та веде свою діяльність в ОТГ, тим самим сприяє економічному розвитку регіону.
Powercode
"Онлайн-супермаркет Goodex був створений за рекордні 2 тижні командою розробників Powercode. Це перший продуктовий інтернет-магазин в Україні із власними складами, який запрацював у першу хвилю пандемії, а зараз налічує понад 100 замовлень на день. Сервіс працює у Києві та Вінниці. Також бренд масштабується на Європу та запустився у Польщі, де продаються українські товари в офлайн та онлайн форматі."
COLLAR Company
"Компанія COLLAR збудувала і продовжує розбудовувати футбольний стадіон європейського рівня у рідному місті Чернігові — спортивний комплекс Чернігів-Арена.
На базі комплексу відкрита дитяча спортивна школа, в якій займаються понад 160 дітей віком від 4-х років. Стадіон є доступним для кожного чернігівця і зараз там грають 50 дворових команд Чернігова по футболу.

За останній рік у комплексі з’явилось:
 • кафе;
 • квиткова каса;
 • магазин клубної атрибутики;
 • туалети, в тому числі й для людей з інвалідністю.
Розширено трибуну (з 200-сот до 500-сот місць) з додаванням окремої зони для представників преси.
Сторінка Чернігів-Арени у Вікіпедії: https://bit.ly/30GfUZF"
Київгума
"ТОВ «Київгума» - одна з найбільших за кількістю працівників та сумою сплачених податків компанія у місті Бровари. Наше підприємство бере активну участь у житті міста – уже багато років поспіль святкування дня міста не обходиться без нашої компанії. Також «Київгума» допомагає матеріально-технічним забезпеченням громадським та благодійним організаціям регіону.
Наше підприємство відвідують офіційні делегації, в тому числі й міжнародні, як одного з кращих виробників регіону."
KONSORT
"Турбота про місцеву громаду та співпраця з Щербанівською ОТГ:

1. Запустили проект "Безпечний квартал" в рамках якого встановили 10 вуличних ліхтарів на сонячних батареях, закупили та встановили 15 вуличних камер відеоспостереження.
2. Розвиваємо інфраструктуру: відреставровані 2 зупинки, проведено ремонт дороги, встановили вуличний авто-кінотеатр з безкоштовним переглядом для дозвілля мешканців, у місцевому парку встановлюється відкрита Wi-Fi-зона з елементами благоустрою.
3. На території зруйнованого дит.садку ми побудували свій новий офіс та відкрили у ньому приватний дитячий центр для місцевих жителів з дитячим майданчиком.
4. Відгукуємось на інші прохання громади та підтримуємо місцеві ініціативи (вивезення та утилізація сміття, логістика будівельних матеріалів, допомога спецтехнікою по запиту ОТГ).
5. Асоціація "KONOSRT" нагороджена премією "Сумлінний платник податків - 2020". Ми працюємо чесно та відкрито, сплачуючи всі необхідні податки та збори, беремо участь у благодійних проектах. Наприклад, сума всіх податкових нарахувань за 2020рік склала 58 375 496 грн, а за поточний період 2021 року 39 070 277 грн. Що безумовно впливає на соціально-економічний розвиток Щербанівської ОТГ."
Номінація «Рушій розвитку регіону»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Рушій розвитку регіону»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Номінація «Краще технологічне рішення для бізнесу»
Компанія, продукт якої спрощує ведення бізнесу для підприємців.
GREEN SYSTEM
"Наше рішення дозволяє отримувати альтернативну енергію від сонця та економити на платежах за електроспоживання. Це також дозволяє знизити шкідливи викиди у атмосферу, та знизити собівартість продукції."
Powercode
"IT-компанія Powercode розробила кілька унікальних технологій, які покращують життя людей у ​​період пандемії: e-commerce, health and fitness, entertainment.
1. Онлайн-супермаркет Goodex був створений за рекордні 2 тижні командою розробників Powercode. Це перший продуктовий інтернет-магазин в Україні із власними складами, який запрацював у першу хвилю пандемії, а зараз налічує понад 100 замовлень на день.
2. Додаток для любителів важкої атлетики у колаборації з чемпіоном Європи та призером чемпіонату світу – українцем Дмитром Чумаком. За допомогою комп'ютерного зору можна відстежувати траєкторію підняття штанги та отримувати поради, як правильно її піднімати. Рішення потрапило до кращих продуктів дня на світовому майданчику для стартапів Product Hunt.
3. Стартап DWIZH – платформа, яка дозволяє замовляти привіти в українських зірок. Проект планується масштабувати на весь світ."
Саламатін Олександр Володимирович
"Ми створили найкращі умови «Business-to-Business» (B2B) щодо пропозиції у м. Києві для створення та розвитку власного бізнесу. На нашій території – близько 47 гектарів, розміщено близько 900 різних підприємств різних форм власності з різними видами діяльності, починаючи від дрібних підприємців до дуже великих, від 1 особи зайнятості до 500-700 осіб. Усього на території працює близько 3000-4000 тис. осіб. Ми створюємо умови, за яких 90-95 відсотків орендарів залишаються з нами протягом 7-10 років.
Ми займаємося не лише бізнесом, але вирішуємо багато соціальних питань, а саме створюємо робочі місця для того, щоб люди працювали, заробляли гроші, годували сім'ї.
Ми крокуємо в ногу з часом, готові змінюватися, розвиватися та рухатися тільки вперед"
EBS
"Розробка блоку обліку оренди за стандартом МСФЗ 16
Метою розробки даного блоку є ведення обліку оренди за стандартом МСФЗ 16 в обліковій системі 1С Підприємство.
Переваги для компаній:
 • автоматичний розрахунок і облік безпосередньо в обліковій системі;
 • відсутність необхідності ручного розрахунку і перенесення даних, як - результат зменшення кількості помилок;
 • формування автоматичних проводок в процедурі закриття місяця;
 • вивантаження розрахункових таблиць для можливості перевірки аудиторами та контролюючими органами."
DroneUa
 • "Місія групи компаній DroneUa (ТОВ “Смарт Трейдинг Груп”) в максимальному поширенні високотехнологічних рішень для різних сфер бізнесу. Використання робототехніки та інших інноваційних технологій являється основою побудови висококонкурентних економік. Наша задача — зробити ці рішення доступними не тільки великим компаніям, а й малим та середнім підприємствам.
 • Якщо ми говоримо про робототехніку, то найбільш яскравим прикладом технологічного прориву являється сільське господарство. А агробізнесі України дрони, які постачаються DroneUА, стали візитною карткою технологій, які динамічно розвиваються, і прикладом для всіх європейських країн, про те як високотехнологічні рішення можуть збільшити економічну ефективність бізнесу.
 • 2021 рік показав стрибкоподібне зростання попиту на внесення ЗЗР дронами (краще технологічне рішення). Далі ринок тільки зростатиме в 4-5 рази щороку впродовж найближчих 5 років.
 • Використання дронів дозволяє на 30% зменшити кількість добрив, ЗЗР та інших діючих речовин, на 95% зменшити об'єм води, яка необхідна для їх внесення. Використання дронів дає можливість уникнути ущільнення ґрунту при здійсненні технологічної операції через відсутність технологічних колій, а також зменшує карбоновий слід сільського господарства — у порівнянні з традиційною технікою дрони використовують у 20 разів менше бензину.
 • Крім екологічного ефекту, використання дронів, дозволяє отримати додатковий урожай: на високорослих культурах +10%, що дає можливість в рамках масштабування технологій на всю країну отримувати від 300 до 500 млн дол. експертного потенціалу тільки на соняшниковій олії і субпродуктах.
 • Інтеграція високих технологій в сільськогосподарське виробництво створює умови для повернення робочої сили та боротьби з трудовою міграцією, працевлаштування молодого населення і збільшення інтересу їх як до галузі, так і до проживання в сільській місцевості, дислокації бізнесу в регіони, підтримки локальних громад.
 • Лідер змін. Якщо говорити про технологічні можливості, які представляє компанія DroneUa, то наш принцип - відкритість для роботи із невеликими фермерами (мікро, малий та середній бізнес), коли технології можуть вільно застосовуватися цією категорією виробників для підвищення своєї ефективності. Дрони, автопілоти, метеорологічні станції і та інші цифрові технології - це більше не прерогатива великого бізнесу. Це технології, які доступні кожному маленькому фермеру. В цьому ми бачимо наш внесок і продовжуємо працювати в даному напрямку. Наші наміри реалізуються в масштабному проекті, який DroneUA реалізує спільно з американською урядовою Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку - АГРО. Протягом наступних 1,5 років (до червня 2023) ми працюватимемо над популяризацією робототехніки серед мікро, малих та середніх виробників плодоовочевої продукції. В рамках проекту буде проведено серію демонстраційних показів в умовах господарств по всій Україні, розроблено методологічні матеріали та надано уніфіковані послуги, які мають на меті закласти основу культурі впровадження та використання технологічних рішень серед малих агровиробників. Ми бачимо перспективне та конкурентоспроможне майбутнє фермерства саме з високотехнологічними підходами до виробництва.
 • Трансформація українського бізнесу із корисливого (“алчного”) землеробства в технологічне, високоефективне землеробство, де всі технологічні операції виконуються із турботою про кожен гектар та ресурси загалом — це майбутнє не лише агробізнесу, а й вітчизняного бізнесу загалом. Ми зберігаємо чітку візію та бажання розвивати даний підхід в бізнесах спільно з партнерами СУП."
Jooble
 • "Суть проєкту
Сайт із пошуку роботи Jooble орієнтований на працевлаштування “синіх комірців”, тобто пошукачів на вакансії, що передбачають переважно фізичну працю: вантажників, кур’єрів, прибиральників, водіїв, охоронців та пошукачів інших лінійних позицій. Для того, аби спростити та пришвидшити процес працевлаштування як для пошукачів, так і для роботодавців, наприкінці 2020 року Jooble створив два масштабних проєкти, що нерозривно пов'язані між собою: “Цифровий рекрутер” та “База профілів”.

 • Його масштаби
Середня щомісячна відвідуваність сайту ua.jooble.org роботодавцями та пошукачами в Україні складає близько 4,5 млн. Загальна кількість активних вакансій на сайті Jooble наразі складає близько 120 000.


 • Унікальність та актуальність
Для сегмента “синіх комірців” та лінійних працівників характерна висока плинність. Тому роботодавці постійно перебувають в пошуках нових спеціалістів. Jooble надає технологічні рішення, які орієнтовані на швидке закриття робочих вакансій та плату лише за результат — релевантного кандидата, а не факт розміщення вакансії, як це традиційно прийнято на інших джоб-порталах.

Представники робочих спеціальностей у більшості випадків не хочуть, не мають можливості або просто не вміють створювати резюме. Своєю чергою роботодавці не завжди бачать сенс в детальному вивченні та й потребу в цілому у таких документах. Тому в Jooble створили альтернативу базі резюме для — “Профілі кандидатів”, чи, іншими словами, адаптовані анкети з основною інформацією про кандидата та які можна створити безпосередньо з телефона. Для 80% пошукачів робітничих вакансій смартфон є чи не єдиним інструментом для користування інтернетом.

Профілі кандидатів створені з урахуванням потреби пошукачів у швидкому працевлаштуванні, та потреби роботодавців в оперативному доступі до головної інформації про кандидата: контактів, інформації про бажану роботу, рівня заробітної плати та короткого біо.

Крім цього, для роботодавців було створено новий інструмент, який дозволяє пришвидшити процес найму — “Цифровий рекрутер”. Це розумна система рекомендацій, яка підбирає та рекомендує роботодавцям релевантних кандидатів на основі інформації, яку кандидати вказують у своєму профілі.

 • Результати реалізації
Цифровий рекрутер:
Економія часу під час пошуку кандидатів з Цифровим рекрутером складає до 20% робочого часу рекрутерів.
Завдяки рекомендаціям цифрового рекрутера, щомісяця фахівці з наймання переглядають понад 200 000 анкет кандидатів на сайті ua.jooble.org. Після відбору кандидатів на сайті рекрутери щомісячно здійснюють понад 20 000 відкриттів контактів пошукачів для подальшого контакту із ними.

 • База профілів:
Станом на листопад 2021 року база профілів Jooble налічує анкети понад 710 000 кандидатів і продовжує збільшуватись.

 • Часові рамки
Серпень 2020 - дотепер (Цифровий рекрутер, База профілів)."
ТОВ ІНТЕКРЕСІ ДІЛЗ
"2021 рік - рік диджиталізації, і, розвиток та популяризація електронного документообігу в різних сферах невпинно набирає оберти.
DEALS - система електронного документообігу, кількість користувачів якої сягає на сьогодні більше чим 15000 і ця цифра щодня зростає. Тому технологічні переваги тут говорять самі за себе.

Представники нашої компанії, окрім розвитку своєї системи ЕДО, завжди беруть активну участь у законодавчих ініціативах для покращення нормативного регулювання в цій сфері, щоб зробити напрямок режиму «без паперів» в Україні реальним.
Чому DEALS - краще технологічне рішення? Бо мова не тільки про продукт чи про компанію, а й про команду, яка чує не тільки своїх клієнтів, а й невпинно працює над постійним удосконаленням електронного документообігу в країні."
PET Technologies
"Компанія PET Technologies є унікальним виробництвом в Україні. Видувне обладнання 4-го покоління серії APF-Max допомагає підприємцям України і не тільки ефективно видувати ПЕТ-тару. Водночас спрощує та автоматизує ведення бізнесу.
Основі переваги видувного обладнання PET Technologies:
- Діаметр горловини преформи можливо змінювати від 18 до 42 мм;
- Надійна та стабільна система змикання видувної форми;
- Швидка зміна видувних форм;
- Повна автоматизація процесів під управлінням контролера B&R.
Інші інноваційні рішення: https://pet-eu.com/uk/produkty/vyduvne-obladnannia/"
Вчасно
"Наш новий продукт "Вчасно.КЕП" (https://keys.vchasno.com.ua/) — хмарний сервіс видачі та зберігання кваліфікованих електронних підписів — спростить компаніям процес отримання КЕП та надасть можливість керувати великою кількістю цифрових підписів своїх співробітників. Це сприятиме розвитку електронного документообігу — як внутрішнього, так і зовнішнього."
Номінація «Краще технологічне рішення для бізнесу»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Краще технологічне рішення для бізнесу»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Смартлаб ТОВ
"В компанії діє система наставництва для нових співробітників, підтримка нових спеціалістів на всіх етапах роботи;
можливість професійного росту; робота на сучасному обладнанні; комфортні умови праці; достойна заробітня плата. На сьогодняшній день в компанії працюють близько 1000 працівників"
Winner Leasing
"У поточному відбулось суттєве збільшення штату працівників, а саме: +45%. За поточний рік жодного звільнення."
Київгума
"ТОВ «Київгума» - соціально-орієнтоване підприємство. І ми не просто декларуємо це на словах, а підтверджуємо політикою компанії. З першого дня роботи на підприємстві абсолютно кожен наш співробітник отримує повністю офіційну заробітну платню. Так само з першого ж дня ми страхуємо життя та здоров’я кожного працівника.
Для зручності колективу організовано трансфер до роботи (сполучення Київ – Бровари – Київ). А під час посилення карантинних обмежень ми запускаємо додаткові автобуси – задля дотримання усіх норм.
Щороку компанія організовує та за власний кошт проводить медичний огляд усіх охочих працівників. Безпосередньо на території підприємства і в робочий час наші співробітники можуть пройти повний профілактичний огляд абсолютно безкоштовно.
Так само, дбаючи про здоров’я і комфорт колективу, «Київгума» організувала і забезпечила проведення декількох етапів вакцинації проти COVID-19 у стінах компанії.
Також велику увагу ми приділяємо навчанню персоналу. Більшість наших співробітників, за сприяння компанії, освоюють декілька спеціалізацій, і можуть працювати на різних процесах.
Ми забезпечуємо не лише професійний розвиток співробітників, але й кар’єрний ріст. Більшість вакансій керівних посад ми закриваємо завдяки нашому внутрішньому резерву."
Moneyveo
"Головна задача Moneyveo, як роботодавця, зробити задоволеною та успішною усі команду компанії. Ця задача реалізується через низку активностей та ініціатив, які разом утворюють цілісну екосистему EVP (ціннісної пропозиції роботодавця) компанії. Зокрема, в компанії діють такі програми:

Career Growth Program – прозора та зрозуміла система ротації та просування по організаційній структурі компанії. Для перегляду зарплати та посади застосовується авторська розробка - калькулятор HR-reward. Завдяки йому враховуються численні оцифровані фактори: рівень заробітних плат на ринку праці та рівень конкуренції на ньому, індивідуальну ефективність і результати роботи співробітника, виконання плану розвитку тощо. Таким чином рішення про підвищення зважені обґрунтовані та конкурентоздатні.

Education Lab – внутрішня академія бізнес-освіти. В ній реалізується систематичне та комплексне навчання всієї команди компанії. Наразі Education Lab включає три напрями: offline-навчання, зовнішнє навчання та e-learning.

Recognition program – низка заходів, направлених на визнання досягнень співробітників. У її рамках було реалізовано Employee Appreciation Week, Skills development day, марафони талантів, програму заохочення співробітників від керівників тощо.

Compensation and Benefits Pack – програма компенсацій і пільг, серед яких і «Кафетерій бенефітів» – додатковий до основного набору перелік бенефітів на вибір співробітників, які компанія оплачує щоквартально. В його рамках доступні 2 типи бенефітів на вибір: медична страховка або компенсація. Мета програми – забезпечити фізичне, ментальне здоров’я співробітників та їхній розвиток.

Desk Sharing – Програма надає можливість мати максимально гнучкий робочій графік, тобто працювати частину часу в офісі, а частину – вдома дистанційно.

Distance work – програма з організації тривалої віддаленої та гібридної форми роботи. Для підтримання високого рівня залученості передбачена обов'язкова умова відвідування офісу не менше 1 разу на місяць (або більше – на вимогу керівника).

В рамках Mental Health програми відбувся пілотний запуск корпоративних медитацій та mindfulness (так званої практики самоусвідомлення або практики уважності).

Wellness Hub – активності, направлені на підтримку здорового способу життя. Це групові тренування з тренером, власний спортзал в офісі, спортивні конкурси і турніри. Для співробітників, які відвідують офіс – кожний вівторок та четвер фруктово-овочеві дні, кожен день – смачні і здорові сніданки, йогурти, натуральні чаї та соки на кухнях.

STOP COVID Program, яка включає страхування від COVID-19 за спеціальними умовами, компенсацію тестів на COVID та організацію колективної вакцинації.

Corporate Social Responsibility. Компанія реалізовує освітні проєкти, направлені на підвищення фінансової та цифрової грамотності населення, на постійній основі фінансує будівництво центру для проживання онкохворих дітей з родинами “Дача” та допомагає реабілітаційним центрам для ветеранів АТО/ООС. Окремим напрямом CSR компанії є активності із безпосереднім залученням команди.


Завдячуючи всім цим активностям, компанія може пишатись найвищими показниками бізнес та HR-метрик. Так, в Moneyveo:
 • Задоволеність співробітників у 2020 році склала 92%.
 • Залученість у 2020 році - 83% у 2020 році.
 • Кількості відгуків на вакансії у 2020 зросла на 15%.
 • Кількості вакансій, закритих завдяки рекомендаціями зросла з 24% у 2019 до 36% у 2020.
 • 23% співробітників протягом 2020 року отримали підвищення
 • Рівень eNPS (лояльності співробітників) склав 70% у 2019 та у 2020 роках.
 • Плинність кадрів була знижена на 40% за 4 роки при 10-кратному зростанні штату компанії. А серед співробітників Operations & admin staff у 2020 році в порівнянні з 2019 роком - на 57%.
 • Зросли бізнес-показники, в тому числі за рахунок підвищення експертності та залученості команди. У 2020 році обсяг виданих коштів склав близько 40% від загального обсягу видач.
 • Завдячуючи всім цим активностям, компанія може пишатись найвищими показниками бізнес та HR-метрик. Так, в Moneyveo:
 • Задоволеність співробітників у 2020 році склала 92%.
 • Залученість у 2020 році - 83% у 2020 році.
 • Кількості відгуків на вакансії у 2020 зросла на 15%.
 • Кількості вакансій, закритих завдяки рекомендаціям зросла з 24% у 2019 до 36% у 2020.
 • 23% співробітників протягом 2020 року отримали підвищення
 • Рівень eNPS (лояльності співробітників) склав 70% у 2019 та у 2020 роках.
 • Плинність кадрів була знижена на 40% за 4 роки при 10-кратному зростанні штату компанії. А серед співробітників Operations & admin staff у 2020 році в порівнянні з 2019 роком - на 57%
 • Зросли бізнес-показники, в тому числі за рахунок підвищення експертності та залученості команди. У 2020 році обсяг виданих коштів склав близько 40% від загального обсягу видач."
KONSORT
"Ми намагаємось дбати про найцінніший капітал компанії - про людей. Тому працюють наступні інструменти соціальної політики у компанії:
1. Рейсовий трансфер на / із підприємства
2. Еко-інфраструра (8 корпоративних електросамокатів та 8 велосипедів, електро-кар), велопарковки, гаражі, душові для працівників.
3. Два об'єкти харчування на території підприємства.
4. Розвиток: корпоративна «Бібліотека для всіх», навчальні курси.
5. Здоров'я та безпека: медичне страхування, доступ на територію за особистою картою, проект ""безпечний квартал"".
6. Спорт: йога, турніри з футболу, пейнтболу, пінг-понгу, забіги, змагання з рибалки та ін.
7. Дозвілля: походи у театр, квест-кімнати, автокінотеатр на території.
8. Комфорт: душові, роздягальні, пральня та кімнати відпочинку.

У KONSORT працює безліч мотиваційних та залучувальних інструментів для персоналу, ось топ-10 з них:
1. Індекс лояльності працівників (внутрішній NPS). Для підвищення якості продукції та вдосконалення внутрішніх комунікацій, щомісячно на підприємстві проводяться замірювання індексу лояльності (професійні якості комфорт у спілкуванні).
2. Принципи LEAN, що застосовуємо в компанії. Бережливе виробництво передбачає залучення до процесу оптимізації кожного співробітника і максимальну орієнтацію на споживача (інтерпретація ідей виробничої системи компанії Toyota). За розвиток принципів – преміювання.
3. Підприємництво в середині компанії. Отримай премію 20 000 грн. за свою бізнес-ідею + отримуй щомісячний % від прибутку своєї бізнес-ідеї.
4. Премія 20 000 грн. кожному хто:
Знайшов джерело марнотратства
Виявив бюрократичний ланцюжок
Придумав, як знизити ціни на продукцію
5. Внутрішні гроші. Заохочується робота, що не є основною за функціональними обов'язками (добрі справи, допомога колегам).
Внутрішня валюта обмінюється в «KONSORT-магазині» на товари та сертифікати згідно прайсу.
6. Підвищення кваліфікацій. Підвищення рівня знань та вмінь всіх працівників за формулою:
закінчив навчання на відмінно = навчання за рахунок компанії.
закінчив навчання не на відмінно сплачуємо 50\50.
7. Корпоративна газета. Для розвитку корпоративної культури та підняття командного духу ми публікуємо внутрішнє щомісячне видання «KONSORT NEWS».
Акцентуємо на досягненнях за місяць по всім направленнях, хвалимо за успіхи, вітаємо зі святами та мотивуємо на досягнення цілей.
8. Нагороди. Лідер місяця – премія «Оскар». Керівник кожного відділу може відзначити найстараннішого працівника нагородою «Лідер місяця» у вигляді золотої оскарівської статуетки.
За конкретний прорив – орден «Кращий». За найвизначніші заслуги та найефективніші рішення працівник нагороджується орденом «Кращий працівник».
9. Запустили онлайн-програму для навчання всередині компанії. Повноцінні онлайн-курси систематизували інформацію, автоматична перевірка готовності стажерів до роботи відсіює непрофесіоналів та заощаджує час, управлінці розвантажили час на стажування та навчання нових людей.
10. Гейміфікація – «повітряна куля». Хто виконує план та всі внутрішні KPI протягом року – отримує у свою власність автомобіль. Хто вже отримував автомобіль – отримує квартиру."
Фармак
"Фармак гарантує співробітникам :
1. Конкурентну та прозору заробітну плату
Співробітники компанії отримують офіційну заробітну плату, яка переглядається на основі міжнародних оглядів заробітних плат. Додатково компанія надає співробітникам винагороду за виконання показників ефективності діяльності (KPI).

2. Соціальний пакет
3 види страхування: медичне страхування, страхування від нещасного випадку, програма ""СТОП.КОРОНАВІРУС"".

3. Можливість кар’єрного росту
80% управлінських позицій закриваються внутрішніми кандидатами.

4. Багаторівневу систему навчання та розвитку
Для нових співробітників успішно функціонує програма адаптації, для досвідчених – програма наставництва, а для менеджерів різних рівнів створені школи розвитку: «Школа молодого керівника», «Школа розвитку менеджерів» і «Школа лідерства».

Також у «Фармак» функціонує програма «Soft skills Training Farmak» – співробітники компанії, що володіють експертними знаннями і навичками в тій чи іншій області, передають їх своїм колегам.

Додатково фармаківці мають можливість співпрацювати з іноземними консультантами та брати участь у семінарах, конференціях, виставках як в Україні, так і за кордоном.

5. Все для саморозвитку
«Фармак» має власну корпоративну бібліотеку. Зараз у ній налічується 9 тис. видань, і кожен може замовити будь-яку книгу на свій смак за однієї лише умови – потім вона залишиться для інших читачів.

6. Мотиваційні програми
У нас впроваджений «Кафетерій мотивацій», що дає змогу кожному співробітнику обрати компенсацію за одним із напрямків:

- особистий розвиток (співробітник може відвідувати курси та тренінги або ж придбати книги для свого розвитку);
- відпочинок (на курортних базах «Фармак» на березі Чорного моря та в мальовничому лісі під Києвом. Або ж обрати сертифікат до туристичного агентства на суму свого ліміту);
- спорт (співробітники на свій вибір можуть відвідувати басейн або тренажерний зал);
- проходження комплексного медичного обстеження.

7. Спорт та насичене корпоративне життя
У «Фармак» ми транслюємо філософію якісного та здорового способу життя, тому у нас є власні спортивні команди: волейбольна, футбольна, бігова та інші.
У компанії постійно проводяться різноманітні заходи: корпоративні свята, майстер-класи, воркшопи, заходи для дітей співробітників. Для покращення емоційного стану людей щосереди – “MINDFULNESS: дихальна гімнастика”.

8. Участь у добрих справах
Нам разом подобається робити добрі справи та брати участь у благодійних заходах – ярмарках, пробігах, передачі книг у дитячі лікарні тощо. Співробітники компанії займаються донорством, допомагають воїнам АТО, людям похилого віку та притулкам для тварин.

«Фармак» першим серед українських фармацевтичних компаній впровадив систему SAP SuccessFactors з метою автоматизації найбільш важливих та трудомістких процесів у сфері управління персоналом. У цифру перейшли постановка цілей, щорічне оцінювання за корпоративними та управлінськими компетенціями, формування індивідуальних планів розвитку та кадрового резерву. Наразі впроваджується модуль щодо автоматизації навчання та рекрутингу."
UAmade
"Раді вітати! Ми команда UAmade - перша мережа концепт-сторів українських виробників. На нашій платформі об’єднані найкращі українські бренди: творці/виробники/майстри/закохані в свою справу люди.

Але UAmade не тільки про українські бренди, а і про команду, яка натхненна та готова до будь-яких викликів. Наприклад, прикрасити магазин до Хелловіну за мінімальний бюджет. Розкажемо детальніше????

У нас 14 офлайн точок по всій Україні, в кожній з них працює по 5-7 кльових та креативних людей. Всі вони одночасно отримали завдання - прикрасити магазин в тематиці Хелловін, але не просто так, а зі справжнім викликом... В найкращих традиціях посткарантинної сучасності - бюджети були мінімальні. Але кожен знав, що це про щось більше, ніж гроші. Для того, щоб підігріти цікавість, ми вирішили проводити голосування серед всіх магазинів. За результатами - переможець отримував тематичний та загадковий приз????

Чому наша команда крута? Тому, що це завдання було сприйняте, не як черговий та непотрібний запит від керівників, а як класна можливість об'єднатися та разом креативити ????

Магазини поділились на 14 команд, щоб зробити щось божевільне та неймовірне. Щоб ви зрозуміли про що ми, прикріплюємо фото з Хелловіну:
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1RYc3e01bwVvB3Z0XlyD_xrarQfGZ3ZLE

Це було не просто змагання. Ми хотіли, щоб співробітники разом креативили та круто провели час за прикрашанням, згадали ті часи, коли всіх нас не розділяв локдаун та святкові івенти були частіше. Коли ми придумали такий формат, нашими цілями було:
об'єднати людей в одне ціле
показати, що команда робить успіх, а не великі бюджети
переконати, що креатив можливий за будь-яких обставин

Нам вдалося і це ВАААУ! Ми отримали кайфовий фідбек від всіх учасників. А головне, що ми в котрий раз переконалися, що в UAmade все по любові❤️

Що отримала наша dream team? Нагадування про те, що ми сім`я; посмішки гостей, коли ті фотографували “привидів та чудовиськ”????; приємні спогади до своїх скарбничок. А зараз - ЦЕ ГОЛОВНЕ!

Наша команда - це велика частина успіху UAmade. Тому для нас важливо, щоб всі були, як одне ціле, як одна сім’я! Над цим ми працюємо кожного дня :)"
KD Life
"Найкращий роботодавець (HR-бренд):
• Стабільність компанії на ринку (стабільно входимо в ТОП-10 компаній по страхуванню життя останні 13 років)
• Виконуємо всі соціальні гарантії (офіційне працевлаштування, «біла» зарплатня і т.д)
• Конкурентний рівень оплати праці
• Можливість кар’єрного зростання
• Програми адаптації для нових співробітників
• Професійний розвиток
• Комфортна атмосфера в колективі
• Прийом на роботу без дискримінації
• Медичне страхування
• Тренінги, навчальні програми для персоналу
• Знижки на послуги компанії до 80%
• Компенсація проїзду на роботу і назад
• Комфортні умови праці, сучасний офіс, оновлення обладнання, безпека працівників через картковий доступ
• Відсутність звільнень впродовж року
• Організація двох етапів вакцинації проти COVID-19
• Програми заохочення від керівництва
• Організація та можливість віддаленої та дистанційної роботи
• Оплата мобільного зв’язку
• Розваги в вільний від роботи час – лаунж зона, перегляд фільмів, настільний футбол, виїзди за місто для навчання та відпочинку.
• П’ятниця – «фруктовий день» за рахунок компанії
• Компанія приділяє увагу організації спільних заходів різного характеру (святкових, спортивних, культурних)
• Заохочення за нововведення в компанії
• Колективна участь в благодійних заходах для самотніх літніх людей разом з благодійним фондом «Старенькі». Фінансували продуктові набори до Нового року та самостійно доставляли їх самотнім пенсіонерам.
• Являємося великими прихильниками збільшення населення нашої країни і яскравим підтвердженням тому є кількість дітей, які народилися в нашої прекрасної половини колективу. При середній чисельності штату 18-19 чоловік, за період роботи компанії народилося 14 діточок.
• Щорічна індексація заробітної плати
• Преміювання працівників по результатах року"
Нова пошта - Гранд пікнік
"Гранд Пікнік
Досі в Україні ніхто не святкував день народження з більшим розмахом, ніж це зробила Нова пошта 13 серпня 2021 року. Уперше за 20 років існування компанії зібрали співробітників з усіх регіонів України. Так з'явився Нова пошта Гранд Пікнік. На окрему увагу заслуговує система, за якою визначали тих, хто долучився до заходу. Ми відмовились від традиційних способів відбору учасників – за показниками, KPI, рекомендаціями керівників, ієрархією чи посадами. Натомість запропонували самостійно обрати – номінувати – тих, хто, на їхню думку, гідний бути на святі. Для цього айті-служба створила окремий лендінг, посилання на який за допомогою різноманітних внутрішніх каналів комунікації розповсюдили серед усіх співробітників. Зайшовши на сторінку номінації новопоштовець міг обрати будь-кого із 42 тисяч співробітників і оцінити його за 5-тибальною шкалою по 3 критеріям: профі, командний гравець та суперсервіс. Кожного співробітника одна людина могла номінувати не більше як тричі. Утім загалом кількість номінованих колег – не регламентувалась. Голосування тривало упродовж 10-ти днів. Протягом цього часу 11 тисяч співробітників отримали понад 200 тисяч голосів. І 5 000 колег, які здобули найбільшу кількість балів, потрапили на Гранд Пікнік. Ми відразу розуміли: що 2-3 людини фізично не витримають шквал телефонних дзвінків від майбутніх учасників події. З цією метою на передову пішла частина нашого контакт-центру. Його співробітники повсякчас були на зв’язку. Звісно, гаряча лінія працювала і в день свята, і наступного дня по його завершенню. В учасників свята телефон гарячої лінії був завжди на руках. Номер ми нанесли на браслети, які видавали разом з прибуттям на подію. Окрім того там було зазначено номер автобуса, який чекав на людину по завершенню івенту. Зважаючи на складну ситуацію з розповсюдженням Covid-19, брати участь у заході могли лише ті співробітники, які мали негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус. Саме ж тестування ми організували коштом компанії. Кожен учасник отримав смс-повідомлення: коли та де можна зробити аналіз. У містах тестування проходило безпосередньо у підрозділах компанії. У невеликих містечках – у найближчих лабораторіях. Якщо ж хтось не встиг зробити ПЛР-тест перед заходом, йому пропонували пройти експрес-тестування на вході до локації. Майданчиком свята став Музей просто неба у Пирогові з площею у понад 60 га. Для комфорту наших працівників, а також, щоб підтримати національний музей, ми створили парковку на 8 тисяч квадратних метрів, організували обрізку дерев та покіс і живлення трави, відшліфували та пофарбували всі лавки на території.
Нашою метою було забезпечити максимальний комфорт для наших людей. Усіх працівників із регіонів ми привезли до Києва 98 комфортабельними автобусами та поселили в 16 готелях міста (орендували 1804 номери). Сукупно логістичний маршрут склав понад 53 тисячі кілометрів. Святкування Дня народження Нової пошти розпочалося з наймасовішого старту корпоративного квесту. Територія була розділена на 4 зони. Усі учасники розподілені на команди, які формувалися так, що люди з одних підрозділів потрапляли в різні команди. Кожна команда мала перелік завдань, чат, бачила прогрес. Після квесту всі зібралися біля головної сцени, де проходили флешмоби, ігри, був організований фудкорт. Свято завершилося виступом Олі Полякової та наймасштабнішим лазер-шоу в Україні. Вигадливі світлові проекції створював 21 прилад.
https://www.youtube.com/watch?v=H9G3UneFXcc&t=414s
У січні 2021 року лише 28% співробітників називали Нову пошту згуртованою на рівні компанії. За результатами Гранд Пікніку 84% відзначили, що захід суттєво вплинув на згуртованість на рівні компанії, працівники відчули себе частиною великої команди та відзначили, що це позитивно вплинуло на ефективність їхньої співпраці з колегами. Окрім того результати дослідження корпоративної культури продемонстрували високий рівень напруги співробітників. За результатами опитування після івенту 87% учасників заходу сказали, що опісля відчули прилив енергії, а інструменти, які були впроваджені для відбору учасників, допомогли їм відчути себе спокійніше, більш розслаблено та важливою частиною великої команди. Під час свята та після нього співробітники ділилися емоціями в соціальних мережах. Без жодних медіа витрат ми отримали 1000+ позитивних постів та сторіз про захід та роботу в Новій пошті в цілому, близько 400 коментарів у телеграм каналі з подякою за свято. У вересні 2021 року Нова пошта вперше увійшла до ТОП-10 кращих роботодавців України. А ще – Нова пошта Гранд Пікнік встановив 11 рекордів та потрапив до Національного реєстру рекордів України."
Нова пошта - Казка «Троль, Велетун та диво-автівка: неймовірні пригоди помічників Святого Миколая»
"Казка «Троль, Велетун та диво-автівка: неймовірні пригоди помічників Святого Миколая»
У Нової пошти є традиція – напередодні Дня Святого Миколая всім дітям працівників дарувати подарунки. Зазвичай – солодощі. У 2020 році, враховуючи всю його нестандартність та виклики, з якими щодня стикалися працівники компанії, ми вирішили створити для дітей новопоштовців унікальний подарунок. Щось, що не тільки додасть їм позитивного настрою, а й розповість про те, наскільки важливу роботу виконують їхні батьки. З цієї ідеї розпочалася робота над казкою про пригоди працівників Нової пошти – помічників Святого Миколая, завдяки яким кожна дитина отримує подарунки до новорічних свят. Щоб реалізувати задум, першою до проекту ми залучили дитячу авторку Галину Буділову. Улітку 2020 року Галина брала участь у конкурсі Нової пошти «Як я переміг карантин» зі своєю книгою для дітей про коронавірус «Робі та Злюка у короні». Компанія вирішила підтримати молоду українську письменницю. Наступною до проекту ми запросили молоду ілюстраторку Марію Іванович. Ілюстрації мали для нас надважливе значення не тільки тому, що ми розуміли, що для дітей саме візуальна складова може бути заохоченням до початку читання казки. У процесі створення книги ми відмовилися від згадування Нової пошти у самій казці. У всьому тексті жодного разу не використано назву бренду. Те, що ця казка, про новопоштовців, зрозуміло саме завдяки ілюстраціям. Таким чином, навіть діти, які ще не вміють читати, відразу розуміли, про кого ця книга. Коли автор та ілюстратор були обрані, розпочалася робота безпосередньо над історією. Головними героями казки стали мама і тато, що допомагають Святому Миколаю пакувати та доставляти дитячі подарунки. У процесі вони стикаються з різними перешкодами – Тролем, що пробирається до майстерні пакування, Велетуном, який намагається розчавити їхню автівку, непогодою. Використовуючи свої суперсили, вони долають виклики та доставляють усі подарунки. Готова казка отримала назву «Троль, Велетун та диво-автівка: неймовірні пригоди помічників Святого Миколая». Для її друку ми обрали невелику типографію у Дрогобичі, а не звернулися до великих столичних типографій. У середині грудня книги роз’їхалися по всій Україні і напередодні Дня Святого Миколая 20 000 дітей працівників всіх компаній групи Нова пошта, а також діти працівників франчайзі і партнерів-перевізників компанії отримали казку. Наприкінці грудня, коли ми отримали величезну кількість позитивних відгуків про казку, ми вирішили подарувати її також дітям клієнтів у найбільших відділеннях Нової пошти. 7 тисяч дітей наших клієнтів, які з батьками прийшли у відділення 14 січня, отримали казку в подарунок.
На початку реалізації проекту ми запитали у дітей працівників Нової пошти, наскільки вони обізнані у тому, де працюють їхні батьки, чим вони займаються та яку користь приносить їхня робота людям, та отримали результат за шкалою від 1 до 5 – 1,1 бал. Після того, як усі діти отримали казку, ми повернулися до них із тим самим запитанням, та отримали результат – 4 бали. 96% працівників Нової пошти, діти яких отримали казку, повідомили команді проекту, що їхні діти і вони самі залишилися у захваті від книги. Проект став настільки успішним, що ми вирішили його продовжити – цьогоріч планується випуск нової історії з героями казки."
Нова пошта - Розвиток soft skills у співробітників компанії (курс інформаційної гігієни, українська мова-антисуржик, нестрашна англійська)
"Розвиток soft skills у співробітників компанії (курс інформаційної гігієни, українська мова-антисуржик, нестрашна англійська)
Курс з інформаційної гігієни За дослідженням USAID, лише 3% українців можуть розпізнати фейки, хоча половина думає, що вміє це робити. У Новій пошті працює понад 42 тисяч співробітників разом з працівниками партнерів-франчайзі, і ми хочемо, щоб кожен з них володів базовими знаннями про інформаційну гігієну, вмів відрізняти джерела інформації, яким варто довіряти і яким ні, у соціальних мережах знав про пастки, які можуть призвести до витоку персональних даних. Навчання доступне для всіх співробітників групи компаній незалежно від посади. Воно складається з теоретичної та практичної частин. Теорія, зокрема, включає в себе лекції, відеоролики, а також рекомендації щодо книг та фільмів, присвячених тематиці. Під час лекції співробітники дізнаються, як безпечно читати новини, користуватися соцмережами і при цьому не потрапляти на гачок розповсюджувачів фейків. Онлайн-лекція проводиться на основі актуальних досліджень та конкретних кейсів з медіа, Facebook та Viber. Після теоретичної частини учасники навчання перевіряють свої знання на практиці за допомогою різноманітних тестів. Навчання проводить Оксана Мороз, засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем».
Нестрашна англійська Одна з рубрик щотижневого Дайджесту Нової пошти, запроваджена в серпні 2021 року. Її мета – освіжити та поглибити знання з англійської мови у співробітників компанії. В основі кожного випуску «Нестрашної англійської» - одне слово, яке автори дайджесту пропонують вивчити за допомогою правила 5 «П»: почути, перекласти, промовити, повторити й переказати. Також задля кращого засвоєння слова пропонується до розгляду конкретна ситуація, яка допомагає вивчити лексику, послуговуючись асоціаціями.
Антисуржик Одна з рубрик щотижневого Дайджесту Нової пошти, покликана покращити рівень володіння українською мовою у співробітників компанії. Її автори роблять акцент на словах, які мовознавці називають «суржиком» або «калькою», пропонуючи суто українські відповідники. Для кращого засвоєння правильні слова та словосполучення разом із читачами вчить вигадана героїня Марічка, котра, потрапляючи в ті чи інші буденні ситуації, опановує необхідні мовленнєві конструкції. Історії для Марічки можуть також вигадувати читачі і надсилати на електронну пошту.
Сьогодні soft skills як пул особистісних характеристик успішного працівника є пріоритетом багатьох компаній і в команді без них не обійтися. Такі навички, як вміння критично мислити, грамотно комунікувати, спільно знаходити нестандартні рішення, чітко презентувати та висловлювати думки, перетворюють працівника на інтерактивного члена команди, частину професійної спільноти та людину майбутнього. Нова пошта «за» всебічний розвиток своїх співробітників і готова цьому повсякчас всіляко сприяти."
Київстар
"1. Мотивація співробітників
Ринкова зарплата, річна премія, щорічна матдопомога на оздоровлення, часткова компенсація обідів. Додаткові стимули і соцгарантії: програми медичного страхування та страхування від Covid-19, за якими співробітники можуть застрахувати рідних; страхування від нещасних випадків; пільгові тарифи на мобільний зв'язок для родичів співробітників тощо. Загальна винагорода в Київстар складалася роками, вона постійно вдосконалюється, нині використовуються кращі практики, що пройшли випробування часом.
2. Забезпечення добробуту співробітників
В компанії діє програма із забезпечення добробуту співробітників «Крутософія». Передбачає емоційну підтримку співробітників, також структуровано запити колег та розроблено активності для співробітників та членів їхніх сімей за різними напрямками:
1) Фізичне здоров’я та безпечне середовище 2) Психоемоційне здоров'я (індивідуальні консультації психологів; вебінари психологів тощо) 3) Баланс між особистим життям та роботою 4) Сім'я, відпочинок та хобі 5) Стосунки з оточуючими та суспільний добробут 6) Фінансова усвідомленість
3. Турбота про здоров'я, захист від Covid-19
Профілактика Covid19: перехід на віддалену роботу (70% співробітників працюють віддалено); облаштування офісів відповідно до вимог карантину; забезпечення транспортування до офісу.
1) Закуплено 15-ть кисневих концентраторів та забезпечення ними співробітників і їхніх рідних при захворюванні на Covid19 (за запитом). 2) Компенсація лікування Covid19 для співробітників та їхніх рідних (до травня 2021, з травня діє страховка) 3) Тестування співробітників та їхніх рідних на Covid19. 4) Організація щеплень для співробітників та їхніх рідних; 5) Страхування від Covid19, можливість застрахувати рідних від Covid19 за спеціальними умовами (спеціальна програма страхування, діє з травня 2021 р).
4. Рекрутинг
22% вакансій закриваються рекомендаціями співробітників.
Діють програми онбордингу та оффбордингу. Діалог з потенційним колегою починається на етапі пропозиції працевлаштування. Кандидат отримує доступ до додатку Talmundo, де є вся інформація про компанію. Перші місяці співробітника супроводжує бадді.
Філософія оффбордингу – «Київстар – це назавжди». Мета – залишити колишнього співробітника амбасадором брендів, як компанії, так і роботодавця. Також у Київстар вітають повернення людей до колективу, за минулий рік до нас повернулися близько 100 талантів
5. Навчання
Співробітники мають доступ до навчальних онлайн-платформ. Портал CrossKnowledge містить понад 3 тис. книг, вебінарів і курсів. Learning up – внутрішнє навчання, де співробітники діляться власним професійним досвідом.
При гібридному форматі роботи ефективність команди залежить від менеджерів. Діє програма «Атланти Київстар», співробітники проходять онлайн та офлайн навчання, а їхні ментори - директори напрямків. Цього року фокусною темою стала наша цінність «Співпраця». В результаті навчання маємо ряд проєктів щодо поліпшення взаємодії, які ми вже втілюємо в життя.
6. Програми стажування
Діє дві програми стажування: STARt Yourself та Returnship.
STARt Yourself – унікальна можливість студентам від 3 курсу перейти від теоретичних знань до практичних, отримати старт кар’єри у великій міжнародній компанії. Гнучкий розклад, навчання, офіційне оформлення в штат та оплата праці, — це те, що ми пропонуємо учасникам стажування. Ми пишаємось тим, що потрапили до рейтингу «ТОП-25 роботодавців, що відкриті для талантів до 25 років».
Returnship – не просто програма для стажерів віком 35+, а проєкт, який змінить обличчя українського ринку праці. Ми на власному досвіді демонструємо: професіоналізм людини не залежить від її віку. Returnship – проєкт для спеціалістів, що мусили поставити кар’єру на паузу, але тепер готові отримати новий робочий досвід, або й змінити напрям роботи. Київстар дає їм практичні навички і можливість почати все спочатку та повертає віру в себе. На період стажування учасники працюють повний робочий день, офіційно оформлені до штату та отримують заробітну плату.
7. Діалог з персоналом.
1) Проводяться регулярні опитування персоналу, на основі яких
2) Завдання внутрішніх комунікацій – доносити до співробітників необхідну інформацію, а також надати їм можливість бути почутими. Ми це робимо за допомогою корпоративної соціальної мережі Workplace. Ціль проєкту – забезпечити компанію сучасним комунікаційним інструментом, який сприятиме трансформації компанії з телеком в діджитал оператора. Workplace забезпечує сучасний робочий простір, сильну двосторонню комунікацію. Це місце, де безпечно, звично, інтерактивно та мобільно можна працювати та спілкуватись з колегами."
Нова пошта - Служба попередження епідемій та санітарного контролю
"Служба попередження епідемій та санітарного контролю
У 2020-21 роках здоров’я співробітників – пріоритет компанії. Тому ми відкрили 36 медичних кабінетів на терміналах і вантажних відділеннях та створили окрему Службу попередження епідемій та санітарного контролю. Очолює її лікар-епідеміолог із майже 20-річним досвідом роботи.
Головні завдання служби – підтримувати усі об’єкти компанії у належному санітарно-гігієнічному стані, а також профілактика розповсюдження інфекційних захворювань. З цією метою медсестри щоранку вимірюють співробітникам температуру та видають маски за рахунок компанії. У разі, якщо хтось почувається зле - його направляють на ПЛР або викликають лабораторію на робоче місце, і до отримання результатів співробітник перебуває вдома. У випадку позитивного тесту, перевіряють все коло контактних осіб.
Проект реалізований в усіх підрозділах компанії по всій території України. Медичні кабінети терміналів і депо ми обладнали спеціальним устаткуванням – рециркуляторами та опромінювачами. Вони дезінфікують повітря, вбивають віруси, не допускаючи їх в організм людини.
Лікарі-епідеміологи супроводжують кожного хворого. Під час хвороби працівник не лише отримує лікарняні, а й повну заробітну плату. Також компанія придбала концентратори кисню, які використовуюсь за потреби для співробітників та членів їхніх родин. Добровільна вакцинація – пріоритет епідеміологічної служби в найближчі місяці. Ми вчасно подали заявку в МОЗ, дочекались відповіді міністерства, сформували внутрішні списки охочих вакцинуватись. Тепер лише складаємо графіки щеплень. Важливо: ми вакцинуємо не лише наших працівників, а й членів їхніх родин.
За рік роботи нашої Служби ми напрацювали дієвий алгоритм: проводимо епідрозслідування кожного випадку захворювання, з’ясовуємо контактних осіб і організовуємо їх тестування, виявляючи безсимптомні форми інфекції. За перші 6 місяців цього року 40% таких хворих виявлено саме лікарями-епідеміологами, що не дозволило масово розповсюдитись інфекції серед співробітників. Наразі при Дельта-штамі вірусу симптоматика швидко проявляється і наростає, тому кількість звернень працівників у лікарні значно збільшилась, а нами виявляється близько 20-30% прихованих форм захворювання."
Номінація «Найкращий роботодавець (HR-бренд)»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Найкращий роботодавець (HR-бренд)»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Номінація «За високі стандарти ведення бізнесу»
Компанія відповідає таким критеріям:
1. Добросовісна реклама
2. Прийом на роботу без дискримінації
3. Бізнес є соціально відповідальним
4. Екологічність у виробництві
5. Повага до прав людини
6. Прозорість ведення бізнесу
7. Клієнторієнтованість
Visotsky Consulting
"Тому що у нас зразково впроваджено інструменти управління і ми допомагаємо великій кількості власників компаній малого та середнього бізнесу їх впроваджувати та використовувати"
Смартлаб ТОВ
"Медична компанія ""Смартлаб"" працює понад 12 років за новими стандартами сервісу, якості та доступності лабораторних і лікарсько-діагностичних послуг з турботою про здоров'я української нації.

Всі аналізи виконуються у власній лабораторії «Смартлаб» в м.Одеса та в місті Миколаїв. Лабораторія оснащена новітнім обладнанням провідних світових виробників (Abbott, Siemens, Beckman Coulter)
Широкий спектр досліджень виконується в найкоротші терміни"
ZABUGOR
"Тому що ми лідери на туристичному ринку України в своєму сигменті. Тому що створення подорожей від компанії Забугор можна порівняти з мистецтвом.

З 2004 року немає жодного партнера чи клієнта, який залишився б незадоволеним нашим сервісом.

Повернення до нас наших постійних клієнтів та їх рекомендації про нас своїм друзям – це один із показників, за яким нас можна вважати професіоналами та найкращими у сфері туризму на Українському ринку у своєму сегменті."
ТЕРРА ФУД
"В своїй роботі ТЕРРА ФУД дотримується незмінно високої якості стандартів ведення бізнесу. Цей підхід властивий для усіх складових бізнесу компанії. Свідченням цьому є тривала співпраця з глобальним гігантом-компанією McDonald’s. Партнерство триває вже 14 років, а цьогоріч компанія ТЕРРА ФУД пройшла міжнародний аудит McDonald’s, і тим самим підтвердила статус постачальника №1 готових молочних сумішей для всіх ресторанів цієї мережі в Україні. Цього разу ТЕРРА ФУД досяг надвисокого показника відповідності вимогам глобального партнера - 97% відповідності (зона А).
Аудит на Білоцерківському молочному комбінаті, де виготовляються готові суміші, тривав два дні, протягом яких спеціаліст міжнародної компанії вивчав ретельність виконання вимог з виробництва якісної і безпечної продукції. Особливу увагу у цьому році було приділено впровадженню і дотриманню на підприємстві запобіжних заходів, відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України.
Протягом усього періоду співробітництва виробник постачає молочні суміші для коктейлів та морозива компанії-партнеру. Високу якість та смакові властивості продукту підтверджують результати щорічного дегустаційного конкурсу, який проводить центральний офіс McDonald’s в Мюнхені серед своїх постачальників. Так, молочні суміші для морозива та коктейлів виробництва Білоцерківського молочного комбінату останні 6 років незмінно входять до трійки найякісніших і найсмачніших у Європі.
ТЕРРА ФУД постійно обговорює можливі варіанти розширення співпраці з мережею, адже будь-яке партнерство обов'язково має еволюціонувати. І при цьому ми регулярно інвестуємо у співпрацю з McDonald`s. Наприклад, придбали дороге обладнання, яке дозволяє досягати стабільних показників органолептики, експортувати продукцію на більш тривалі відстані, зберігаючи високу якість сумішей тощо. Крім того, розвиваючи нашу співпрацю, ми тримаємо у фокусі корпоративну соціальну відповідальність. Зокрема, нещодавно ми змінили формат розфасовки сумішей, зменшивши її об'єм до 10 літрів, щоб кожен співробітник McDonald`s, який готує морозиво чи мілк-шейк, міг легко піднімати упаковку.
Також цьогоріч компанія ТЕРРА ФУД першою серед молочних виробників Східної Європи отримала міжнародний сертифікат санітарно-гігієнічної безпеки робочих місць Protek level-2 від Intertek. 
Аудит проводився на двох підприємствах: ТОВ «Білоцерківському молочному комбінаті» (ТМ “Біла Лінія”, ТМ Premialle) та ТОВ «Тульчинському маслосирзаводі» (ТМ “Ферма”, ТМ “Тульчинка”). У ході перевірки оцінювалися процеси й способи управління на основі розширених вимог програми санітарно-гігієнічної безпеки. У результаті аудиту обидва заводи отримали оцінку відповідності всім вимогам на рівні вище 90%."

Powercode
"IT-компанія Powercode розробила кілька унікальних технологій, які покращують життя людей у ​​період пандемії: e-commerce, health and fitness, entertainment.
1. Онлайн-супермаркет Goodex був створений за рекордні 2 тижні командою розробників Powercode. Це перший продуктовий інтернет-магазин в Україні із власними складами, який запрацював у першу хвилю пандемії, а зараз налічує понад 100 замовлень на день.
2. Додаток для любителів важкої атлетики у колаборації з чемпіоном Європи та призером чемпіонату світу – українцем Дмитром Чумаком. За допомогою комп'ютерного зору можна відстежувати траєкторію підняття штанги та отримувати поради, як правильно її піднімати. Рішення потрапило до кращих продуктів дня на світовому майданчику для стартапів Product Hunt.
3. Стартап DWIZH – платформа, яка дозволяє замовляти привіти в українських зірок. Проект планується масштабувати на весь світ.
QUADRO.ua
"Компанія QUADRO.ua має бездоганну ділову репутацію. Це підтверджують численні партнерські проєкти, які створюються разом із малими підприємцями, фінансовими організаціями, державними структурами, середнім та великим бізнесом.
У 2013 роцi DJI | QUADRO.ua стала першим офіційним представником DJI. За 8 років компанія розвиває ринок DJI в Україні за чотирма принципами:
1. Власна інфраструктура
DJI | QUADRO.ua має фірмові магазини з продажу БПЛА та робототехніки. Щоб надавати якісну техпідтримку, було створено сервісний центр DJI | QUADRO.service, інженери якого регулярно проходять навчання та сертифікацію. Високу оцінку йому надав виробник, який офіційно рекомендує покупцям саме DJI | QUADRO.service.
2. Інноваційність
DJI | QUADRO.ua знає про всі новинки БПЛА, вдосконалення та революційні зміни технологій. Компанія першою привозить та впроваджує їх в Україні.
3. Довіра
Головна мета — визначити, яке безпілотне рішення підійде найкраще для бізнесу. Довгострокові партнерські відносини — пріоритет No1.
4. Підтримка
Сервісний центр DJI | QUADRO.service та магазини працюють 7 днів на тиждень, а якщо необхідно — навіть у неробочий час. Експерти допомагають налаштувати бізнес-процеси та навчають співробітників професійно керувати коптерами.
Тільки за цей рік кількість партнерів та клієнтів, що обрали нас, зросла у 10 разів."
Investment Capital Management UA
"Investment Capital Management UA - це майданчик, де об'єднуються бізнес, підприємці та інвестори в різноманітніших галузях.

Ми надаємо повний супровід бізнес та інвест проектів на всіх стадіях їх втілення - від greenfield до масштабних реалізованих рішень.

Ми створили “Інвест-бутік” - один з найпривабливіших в Україні. Він був створений цього літа, і постійно оновлюється і розширюється. Поєднує в собі готові проєкти зі стійкою бізнес-моделлю та нові інвестиційні об'єкти з потенційно-високою прибутковістю. Адже наша місія - комфортне входження капіталу на територію України.
Кожен зі слотів нашого Інвест-бутіка, як правило, унікальний об’єкт на інвестиційному ринку, адже ми підписуємо домовленості про ексклюзив з нашими клієнтами. А компетентність наших інвест-менеджерів є запорукою успіху, адже на кожний індивідуальний запит, наш клієнт отримує персоналізовані рекомендації не тільки з приводу вдалих вкладень, а і подальшого розвитку свого інвест-проєкту."
Capital Times
"Більш як 15 років Capital Times створює вартість компаній, масштабує їх через M&A-угоди й супроводжує клієнтів безпосередньо в процесі M&A. За період роботи на M&A-ринку України компанія закрила 31 угоду й реалізувала понад 180 консалтингових проєктів у різних секторах економіки на суму понад $500 млн.

У компанії працюють 27 інвестиційних професіоналів з унікальним досвідом супроводу й підготовки компаній до M&A-транзакцій. У нашому портфелі угоди та проєкти з найбільшими компаніями на ринку України: Нова Пошта, OREXIM, Terrasoft, Агромат, Руна, Global Spirits, Атон Груп, Into-Sans та іншими.

Capital Times неухильно дотримується високих стандартів ведення бізнесу: поважає права співробітників, активно бере участь у соціальних проєктах, будує прозорий бізнес. Для кар’єри в нашій компанії не мають значення стать, вік, віросповідання, політичні погляди, зовнішність і будь-які особливості здобувача або співробітника. Ми цінуємо знання, кваліфікацію й компетентність, а кар’єрне зростання зумовлено виключно професійними якостями й особистими досягненнями.

Водночас ми самі створюємо й активно впроваджуємо нові моделі й норми якісної взаємодії з клієнтами й зацікавленою аудиторією:

Освітня місія й підвищення фінансової грамотності

Наші соцмережі й сайт — це освітня та інформаційна платформа, де ми розміщуємо унікальний і корисний контент:
— галузеві M&A-звіти (IT-сегмент, фармація, ритейл і інші сектори);
— піврічні та річні M&A-звіти по ринку України;
— макроекономічні прогнози розвитку України на кілька років. У них аналітики Capital Times дають рекомендації українським підприємцям як управляти бізнесом в умовах розвитку економічних трендів;
— кейси з продажу та купівлі бізнесу, які допомагають українським власникам глибше зрозуміти, як готувати компанії до M&A-транзакцій.

Capital Times залучає власників і топів українського бізнесу на навчальні безоплатні вебінари, мета яких — підвищити грамотність керівництва компаній під час підготовки бізнесів до M&A-процесів.

Прозорий бізнес на власному прикладі
Усі бізнес-процеси компанії Capital Times прозорі й відкриті, і цьому ми вчимо власників компаній-клієнтів. За сприяння наших радників, українські компанії приходять до стандартів МСФЗ, що значно підвищує вартість компанії в очах іноземних інвесторів.

Близькість до клієнта
В Capital Times впроваджена модель Customer Intimacy/Близькість до клієнта. Ця концепція зобов’язує нас бути не просто надійним і постійним партнером для своїх клієнтів, але і близьким другом. Customer Intimacy створює сприятливе коло: ми краще знаємо компанію-клієнта, глибше розуміємо її цілі, завдання і труднощі, а тому пропонуємо найбільш ефективні й персоналізовані рішення. А компанія-клієнт відкрито й довірчо ставиться до радників Capital Times.


В Capital Times ми впровадили такі інструменти для близької й ефективної співпраці з клієнтами:

1. Освітні M&A-заходи для власників, які ми організовуємо під запити компаній із різних сегментів діяльності.
2. Клуби власників, на яких обговорюються тренди й тенденції розвитку економіки України та розробляються рекомендації щодо подальшого ефективного розвитку бізнесу.
3. Інвестиційні нетворкінги на яких клієнти презентують свої проєкти для потенційних інвесторів. Радники Capital Times виконують роль адвокатів клієнта, підкреслюючи сильні сторони й потенціал.
4. Персональні зустрічі для обговорення інсайтів галузевих ринків і поточної ситуації в бізнесі клієнта. Вони допомагають розробляти точкові рекомендації для максимізації вартості компаній у конкретний проміжок часу.
5. Ексклюзивні вітання з професійними й особистими датами.

Якими бачать нас клієнти:
1. Сфокусованими: незалежно від того, з ким саме зі співробітників Capital Times спілкується клієнт, він дістане обслуговування екстракласу, властиве бренду Capital Times.
2. Структурними й передбачливими: усі дані про роботу з клієнтом фіксуються і зберігаються в CRM Creatio і можуть бути актуалізовані в будь-який час.
3. Максимально залученими: радник на зв’язку 24/7 в режимі відповідей на email й на телефонні дзвінки.
4. З високими моральними принципами: радники Capital Times дотримуються етичних стандартів обслуговування.

Задумана як бізнес-концепція ідея близькості до клієнта, з часом стала ідеологією нашої компанії й головним принципом роботи кожного співробітника. Усі наші експерти занурюються у відносини з клієнтом на 100 % і зосереджують зусилля всієї команди на розв’язанні його проблем.
Навіть після завершення співпраці, ми тримаємо руку на пульсі економічних, законодавчих та бізнес-змін, відстежуємо тенденції, тренди й даємо точкові рекомендації нашим клієнтам, як вигідно використовувати обставини, що склалися."
ПАРИТЕТ
"Протягом 25 років компанія "ПАРИТЕТ" щодня вдосконалює не тільки бізнес-процеси, а так само постійно оновлює парк обладнання, обираючи тільки найкращі світові бренди, це і є запорука сильного, стабільного підприємства, що активно розвивається, надійного Партнера."
OPS Group
"З урахуванням специфіки нашого бізнесу (юридичні та бухг. послуги), ми маємо можливість набагато більше розуміти про наслідки та можливі варіанти вирішення задачі для Клієнта і завжди намагаємось донести усі важливі аспекти.
Головна причина чому вважаємо достойними на номінацію - протягом усього періоду нашої діяльності пропонуємо Клієнтам (Бізнесу) оптимальний і найвигіднішій з економічної точки зору варіант вирішення саме для Клієнта навіть, якщо такий варіант набагато менш вигідний для нас (Клієнт просто, враховуючи специфіку питань, у більшості випадків не має можливості бачити і розуміти це до завершення проекту). Але потім - вдячний:)

NPS 77,5.

Важливий аспект високих стандартів — це допомога Клієнтам впоратися з їх емоціями та недостатнім досвідом. навіть, якщо це зменшує наш прибуток у короткостроковій перспективі, але впевнені, що збільшує у довгостроковій.

Можемо навести декілька дуже показових для Бізнесу прикладів.

У будь-якому разі називаємо Клієнту речи своїми іменами, попри те, що реальний стан справ і наслідки для Клієнта також можуть впливати (зменшувати) наш прибуток. Але допомагати Клієнту (як правило — власнику бізнесу) прийняти краще рішення та уникнути імовірних втрат.

Ці питання та підхід дуже важливі для власників бізнесів, оскільки до певного часу (у разі виникнення реальних проблем), вони залишаються непомітними. Ми допомагаємо уникнути або зменшити їх у тому числі за рахунок донесення реального стану та дійсно кращого для Клієнта рішення у цієї ситуації навіть, якщо Клієнт спочатку не сприймає (не готовий емоційно прийняти) такий варіант.

Оскільки ми маємо досвід праці у великих і системних іноземних і українських компаніях, ми прагнемо ділитися їм і докладаємо чималих зусиль та часу ""за власний рахунок"":) сприяти підвищенню рівня професійності, ділової етики Керівників МСБ. Часто він залишає бажати кращого:)) і це нелегко:) Але крок за кроком, годиною за годиною, бачимо покращення. І найбільш приємно, що з часом Клієнти підтверджують це."
Фармак
"• «Фармак» – відповідальний бізнес. Сьогодні компанія забезпечує робочими місцями 3000 співробітників і набагато більше у суміжних галузях економіки.

• Фармак» залишається найбільшим платником податків серед фармацевтичних компаній України. Лише у 2020 році до бюджетів різних рівнів було сплачено 712,1 млн гривень податків та зборів, у тому числі 120 млн гривень – до бюджету м. Києва.

• Компанія завжди рухалася шляхом бережливого ставлення до ресурсів природи, мінімізуючи свій вплив на довкілля. Лише минулого року інвестували 345 тис. євро у очисні споруди в Києві для підвищення їх ефективності. І на цьому не зупиняємося.

• Реалізуємо багато освітніх та благодійних проектів. Зокрема, продовжила роботу навчальна платформа «Екошкола». Фонд Родини Жебрівських, правонаступник Благодійного фонду «Фармак» долучився до боротьби із Covid-19. Обладнання для лікарень, засоби індивідуального захисту, дезрозчини, лікарські засоби на суму 10 мільйонів гривень були закуплені для лікарень України;

• «Фармак» оновив Антикорупційну програму підприємства та створив лінію довіри для повідомлень про порушення."
moneyveo
"1. Добросовісна реклама Moneyveo ставить інтереси та права споживачів на перше місце при розробці рекламних матеріалів. Відділ юридичного супроводу компанії щоденно взаємодіє з відділом маркетингу для того, щоб перевіряти промоматеріали на відповідність критеріям добросовісної реклами, наведеним в ЗУ «Про рекламу», «Про захист від недобросовісної конкуренцію», «Про захист прав споживачів».

Компанія відслідковує зміни в законодавстві, співпрацює з регулятором та своєчасно адаптує рекламні матеріали до нових вимог.

2. Прийом на роботу без дискримінації Рішення про прийняття нового співробітника до команди Moneyveo ґрунтується виключно на професійних характеристиках, досвіді та ціннісному профілі кандидата. Наразі в штаті компанії співвідношення жінок та чоловік складає 58% і 42% відповідно. Жінки переважають на позиціях рівня Middle Management Deputy, Low Management та Professional.

У Moneyveo працюють представники всіх 4 поколінь, представлених наразі на ринку праці. Серед працевлаштованих в компанії є й люди з інвалідністю.

Виключає будь-яку дискримінацію і політика компанії у питанні кадрової ротації та підвищення зарплат.

3. Бізнес є соціально відповідальним Для компанії розвиток корпоративної соціальної відповідальності є невід'ємною складовою ведення бізнесу. Так, на сьогодні в Moneyveo розвинені три основні КСВ-напрямки:

Фінансова благодійність. Moneyveo надає щомісячну фінансову підтримку центру для проживання онкохворих дітей «Дача», в якому перебувають маленькі пацієнти Інституту раку в період лікування. Крім того, ми фінансуємо будівництво нової будівлі «Дачі».

Освітні проєкти. Ми підвищуємо фінансову грамотність населення за допомогою навчальних проєктів. Так, Moneyveo спільно з Мінцифрою випустила освітній серіал «Кіберняні» і цикл роликів для підприємців «Переведення бізнес-процесів в онлайн». Group CEO Moneyveo Альона Андронікова ділиться знаннями про фінансові продукти та безпеку даних в роликах Мінфіну. Ми провели курс безкоштовних лекцій для студентів Києво-Могилянської академії. А з Київською школою економіки співробітники компанії записали відеоуроки з онлайн-маркетингу для ветеранів АТО.

Допомога українським військовим. Moneyveo фінансує реабілітацію військових, співпрацюючи з благодійним фондом Revived Soldiers Ukraine. Також ми постачаємо обладнання і техніку Регіональному центру РЕР «Північ».

Крім того компанія бере участь в КСВ-проєктах, що актуальні часу. Наприклад, на піку пандемії COVID-19 Moneyveo закупила і передала до українських лікарень апарати для штучної вентиляції легенів на 3 млн грн.

4. Екологічність у виробництві Компанія не виробляє продукцію, але в роботі дотримується принципів екологічності.5. Повага до прав людини У своїй діяльності компанія Moneyveo керується основними принципами захисту прав людини. В сервісі впроваджені алгоритми захисту персональних даних споживачів, поступово впроваджуються механізми захисту даних, які передбачені Загальним регламентом захисту даних. Також компанія дотримується високих стандартів в контексті захисту прав працівників

6. Прозорість ведення бізнесу Компанія розкриває всю необхідну інформацію про свою діяльність у відповідності до вимог, встановлених Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та регуляторними актами Національного банку України. Інформація про ведення бізнесу міститься на сайті компанії у цілодобовому відкритому доступі.

7. Клієнтоорієнтованість Moneyveo прагне задовольняти потреби українців у фінансових послугах. Компанія зробила сервіс максимально зручним для людей. Не виходячи з дому позичальник отримує гроші без додаткових питань і перевірок. Для отримання коштів потрібні інтернет, мобільний телефон, паспорт, ІПН та особиста банківська картка. Завдання компанії – підвищувати фінансову інклюзію та робити продукти ще доступнішими для кожного споживача. Саме тому Moneyveo стала першою серед небанківських фінкомпаній в Україні, хто запропонував клієнтам платіжну картку."
SMILEFOOD
"Компанія SMILEFOOD безперервно займається удосконаленням бізнес-процесів та стандартів ведення бізнесу.

У 2020 році Європейський банк реконструкції та розвитку виділив для компанії грант на впровадження японської системи менеджменту — кайдзен, в основі якої лежить безперервне вдосконалення процесів виробництва, бізнес-процесів та інших аспектів життя організації. У філософії кайдзен організації безперервно покращують усі функції бізнесу, в чому задіяні всі працівники — від директора до звичайного робітника.

Наразі, компанія реалізує повноцінне впровадження кайдзен в роботу компанії на всіх рівнях. Завдяки систематичній праці, SMILEFOOD - єдиний онлайн-ресторан, який отримав сертифікат системи управління нормами безпеки продуктів харчування ISO 22000:2018, який є найактуальнішим на сьогодні."
KD Life
"Компанія «KD Life» – це українська компанія, яка заснована у 2007 році та успішно здійснює діяльність в сфері фінансових послуг.
Компанією розроблено універсальні та збалансовані пакети страхових програм, які враховують різноманітні потреби людей різного віку, соціального та сімейного стану.
Високі стандарти якості роботи, привабливість продуктів і злагоджена робота колективу однодумців дали свій результат: вже 13 років поспіль компанія «KD Life» є учасником рейтингів найбільш авторитетних видань України у сфері страхування та входить у ТОП-10 лідерів серед компаній зі страхування життя.
Послуги компанії пропонують понад 3 000 консультантів по всій території України.
З моменту заснування і до цього часу компанія «KD Life» в своїй діяльності спирається на такі ключові принципи:
У відносинах с партнерами — дотримання слова та безперечне виконання своїх зобов’язань.
В обслуговуванні — бездоганне надання послуг, взаємоповага, чесність, уважність.
В організації роботи компанії — прагнення до досконалості, підтримання високого рівня корпоративної культури, інноваційність бізнес-процесів.
У відносинах з акціонерами — відповідальність та партнерство.
У відносинах з колективом — гендерна рівність, повага до прав людини, прийом на роботу без дискримінації.
У відносинах із суспільством — соціальна корисність.
Ключовим активом компанії – є її співробітники. Підтвердження тому являються соціальні гарантії для наших співробітників, медичне страхування, постійне тренінги для персоналу, компенсація проїзду на роботу і назад, знижки на послуги компанії для співробітників до 80%. Прийом на роботу здійснюється без жодної дискримінації, приділяється увага виключно професійним якостям кандидата. Вся заробітна плата являється виключно «білою» зі сплатою всіх податків.

KD Life є соціально відповідальною компанією. Ми являємося давнім партнером благодійного фонду «Інтегрум», який активно допомагає дітям сиротам і на щомісячній основі фінансово допомагаємо фонду.
Також проводимо захід для самотніх літніх людей і разом з благодійним фондом «Старенькі», фінансуємо продуктові набори до Нового року.

Наші ключові цінності:
Чесність - кожне рішення, прийняте нами, базується на принципах чесності та відкритості. Ми завжди виконуємо свої зобов'язання. Нам довіряють - і ми заслуговуємо цю довіру!
Професіоналізм- професіоналізм, відповідальність і досвід - основа роботи компанії та працівників."
Аудиторська фірма Капітал Плюс
"Наша група компаній — це професіонали високого рівня, спеціалісти, які гідно роблять свою справу, поважають професію та державу, в якій розвиваються. Більшість співробітників мають досвід роботи понад 15 років та були залучені до складних проєктів з лідерами українського підприємництва. Ми притримуємося виключно добросовісної реклами та конкуренції . В 2021 році група компаній зазнали повного ребредингу, було створено новий сайт (https://capital-plus.com.ua/), офіційні сторінки в провідних соціальних мережах (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Telegram), на яких, окрім, наших послуг, будь-який користувач може дізнатися останні новини з податкового та бухгалтерського обліку.
Головний скарб групи – це її команда. За останній рік було збільшено штат у 2 рази! Більшу частину співробітників складають жінки, а середній вік команди складає приблизно 35 років. «Капітал Плюс» охоче співпрацює з фахівцями будь-якого віку. Особливу увагу фірма приділяє студентам, в 2021 році в штаті працювало 6 студентів, які навчаються улюбленій професії, набувають практичних знань та одразу отримують досвід. Кожен має право на щорічну відпустку, лікарняний, також компанія має систему мотивацій та преміювання співробітників.
Наш керівник приймає активну участь в сприянні розвитку податкового та бухгалтерського законодавства, зокрема, є співавтором Законопроєкту «Про внесення змін до Податкового кодексу, щодо податку на виведений капітал», а також багатьох законопроєктів ( про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України) та є автором публікацій і статей у фінансових, бухгалтерських, аудиторських та інших спеціалізованих виданнях, має досвід публічних виступів.
Оскільки кожен день ми стикаємось з «паперовою роботою» та занепокоєні довкіллям, особливу увагу приділено утилізації паперових відходів. Група має правило, щодо паперу, який кожен день збирають та за необхідності – віддають на переробку, аналогічне правило діє і з утилізацією елементів живлення та люмінесцентними лампами. Команда фірми приймає активну участь у різних видах соціальних ініціатив, таких як: допомога тваринам та висадка дерев у місті Києві, задля озеленення територій, а також, періодично, надає благодійну допомогу різним соціальним групам населення . Кожного дня, кожен із нас, робить свій невеликий внесок в краще суспільство і більш чисте довкілля.
Щорічно група публікує на своїй офіційній сторінці «Звіт про прозорість», в якому повністю висвітлює структуру власності, доходи та принципи бізнесу. Кожен зацікавлений має змогу переглянути зазначений звіт та познайомитись з фірмою, фахівцями та корпоративними стандартами.
Ми з гордістю можемо сказати, що наша команда – справжні професіонали. Завдяки глибокому розумінню діяльності клієнта, ми маємо ресурси для задоволення всіх його потреб. Серед наших клієнтів є такі компанії як Ferrexpo, Hilton, MOYO, ERC, Avis Україна, Галичина, Weatherford, та інші. Група надає свої послуги майже будь-якій галузі, що дозволяє триматися в лідерах, серед аудиторських фірм України. «Капітал Плюс» має широкий спектр послуг (консалтинг, аудит, аутсорсинг тощо), якісно та у встановленні терміни!

capital-plus.com.ua
Аудиторська Фірма «Капітал Плюс»

22 роки надійної співпраці"
ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС
"ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС поєднує 2 напрями бізнесу: перекладацька компанія «Таск Форс» та трансферна компанія «Драйв Форс». І цього року ми святкуємо десятиріччя.

За роки трансформацій та перетворень на сьогоднішній день ми стали «дорослими», системними, соціально-відповідальними та підкріпленими стратегічним баченням подальшого розвитку. І таке зріле позиціонування ми транслюємо у нещодавно розробленій айдентиці.

Перекладацька компанія «Таск Форс» - одна з небагатьох на ринку, що працює за міжнародним стандартом ISO 17100 – саме це допомагає нам змінювати галузь перекладів України під міжнародні вимоги і стандарти. А також працюємо як з ручним перекладом, так і з технологіями штучного інтелекту, що дозволяє прискоритися та гарантувати стабільність якості для клієнтів: тренуємо двигуни для машинного перекладу, надаємо локалізацію, транскрибацію за допомогою інноваційного програмного забезпечення. Щодня ми вдосконалюємося та впроваджуємо найкращі світові практики для автоматизації та систематизації, боремося з демпінгом на ринку та транслюємо прозорі цінові рішення для клієнта залежно від його завдань.

Компанія «Драйв Форс», крім надання трансферів бізнес та преміум- класу по Києву та Україні: в аеропорти, вокзали, на зустрічі, з початком пандемії запустили послугу безпечного розвезення персоналу і впровадили всі необхідні заходи безпеки в автомобілях: регулярна вентиляція, дезінфекція, контроль за станом здоров’я водіїв.

Трохи підсумків про наші досягнення:
- Перекладаємо для бізнесу та міжнародних проєктів США та ЄС.
- Напрацювали серйозну експертизу й команду у фармацевтиці, юриспруденції, енергетиці, металургії, IT та FMCG.
- Обслуговуємо 15 клієнтів зі списку Forbes-100 2020 року.
- Обслуговуємо юристів із ТОП-50 юридичних фірм 2020 року.
- Увійшли до Топ-3 національного бізнес-рейтингу у своїй галузі у 2021 році.
- Виміряли індекс споживчої лояльності (NPS) клієнтів і дуже раді отримати у середньому понад 65% у 2021 році. А за статистикою 50% це вже успіх.
- Перекладаємо pro bono для наших партнерів – благодійних фондів «Таблеточки», «Крона», Асоціації передчасно народжених дітей «Ранні пташки», а також для молодіжної екологічної організації Let's do it, Ukraine.
ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС перемогла у одній із номінацій премії «Герої малого бізнесу 2021 р.», була номінована на звання «Кращий сімейний бізнес 2020 року» (Family Business Awards Ukraine), а також на премію СУП «За високі стандарти ведення бізнесу 2020 року»."
ТОВ "ТРЕЙД-ІН МОТОРС"
"ТРЕЙД-ІН МОТОРС — компанія, яка спеціалізується на продажу автомобілів з пробігом. Серед основних послуг: викуп, продаж, обмін (послуга trade-in) та комісійний продаж автомобілів з пробігом. Ми завжди дотримуємося високих стандартів ведення бізнесу: наші відносини з клієнтами та партнерами ґрунтуються на довірі, чесності, взаємоповазі та добропорядності, а у відносинах з конкурентами ми слідуємо принципам «чесної гри». Люди є найвищою цінністю нашої компанії, яку ми реалізуємо через надання якісних послуг для споживачів і забезпечення безпечних умов праці для співробітників. Ми несемо відповідальність за все, що ми робимо. Ми прагнемо, щоб всі наші клієнти стали нашими «клієнтами на все життя» і нам дуже приємно, що клієнти повертаються до нас знову і знов.
ТРЕЙД-ІН МОТОРС — це сімейний бізнес, тому тут на вас чекає атмосфера комфорту, довіри та відкритості. Наша мета — формування легального ринку продажу вживаних автомобілів в Україні, створення необхідних умов для ефективної роботи профільних підприємств та забезпечення безпеки людей, що купують вживаний автомобіль.
Ми розуміємо, що ефективний розвиток національної економіки значною мірою залежить від забезпеченості її економічної безпеки. Створення сприятливих умов для розвитку бізнесу є невід'ємною складовою розвитку та економічної безпеки України. Тому представники нашої компанії постійно беруть участь у заходах, які допомагають представникам влади, наукової спільноти та бізнесу почути один одного та об’єднати зусилля заради вирішення питань, важливих для стратегічного розвитку нашої країни.
У 2020 році ТОВ «ТРЕЙД-ІН МОТОРС» було розглянуто серед 3731 підприємств малого та середнього бізнесу з рівнозначним видом діяльності за показниками, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи. За результатами експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, ТРЕЙД-ІН МОТОРС було визнано «КОМПАНІЄЮ РОКУ - 2020» за високі результати діяльності та позитивну динаміку розвитку!
У 2021 році компанія ТРЕЙД-ІН МОТОРС увійшла у трійку фіналістів Національної премії «Герої малого бізнесу» у номінації «Системний бізнес». Це премія про підприємців, які ведуть етичний бізнес. Про тих, хто інвестує свій час та досвід, свою енергію у розвиток не тільки своєї справи, а й усієї країни, адже саме підприємці є рушійною силою розвитку економіки будь-якої держави. Адже саме ми створюємо робочі місця, беремо відповідальність, ризикуємо, розвиваємося, надихаємо та несемо цінність для людей. Фінальний відеоролик можна подивитися за посиланням: https://youtu.be/s-smkNrDqZ4. В онлайн голосуванні нас підтримало 1042 людини! https://rivalut.com/ru/contests/GwdY8r/works/B4YEg4
Політика компанії ТРЕЙД-ІН МОТОРС відповідає високим етичним стандартам ведення відкритого і прозорого бізнесу задля вдосконалення корпоративної культури всередині компанії та підтримки ділової репутації на внутрішньому та зовнішньому ринках."
ТОВ Алтинівський сирзавод
"Pastourelle – перший в Україні виробник м’яких сирів винятково у білій благородній плісняві за класичною французькою традицією, що посилена сучасними технологіями безпеки та екологічності.
Ми виробляємо брі, камамбер, кремажур у різноманітній паніровці та омивці, а також запатентували український погляд на сири з омитою скоринкою – Алтинчіз.
Ми віримо, що красиве та смачне в модерному світі досі може бути натуральним та корисним. Саме тому максимальна безпека та екологічність супроводжують кожну ланку нашого виробництва, які ми підтверджуємо міжнародним сертифікатом HACCP-22000.
Ми є провідниками культури споживання та гастрономічної естетики. Навчаємо українських
гурманів отримувати максимум задоволення від смакування вишуканими сирами через правильний температурний режим, фудпейринг, сервірування тощо.
Ми є вимогливими та водночас надійними партнерами, адже гарантуємо оперативність та якість: від відбору, доставки молока на нашу мануфактуру до доставки сирів кінцевому клієнту.
Місія Pastourelle: розвивати культуру та естетику споживання вишуканих продуктів з користю для здоров’я."
Фармацевтична компанія «Дарниця»
Компанія відповідає всім вказаним критеріям:
1. Добросовісна реклама
Дарниця є членом ЄБА, яка в свою чергу виступає за прозорість у сфері рекламування лікарських засобів. Компанія бере активну в оновленні законодавства в рамках роботи у комітетах ЄБА.

2. Прийом на роботу без дискримінації
В Компанії створені належні умови для забезпечення рівних прав та можливостей як для жінок, так і для чоловіків. Основою справедливого найму є професійні компетенції людини, а не її стать, вік чи інші ознаки.
Основоположними принципами побудови відносин в середині команди Компанії є запобігання дискримінації за статевою ознакою, забезпечення гендерної рівності на робочому місці та створення належних умов праці для працівників із сімейними обов’язками.
Створені умови для реалізації можливостей кар’єрного зростання: жінки становлять 58% від загальної кількості співробітників, які отримали службове підвищення в 2019-2020 рр.
Дотримання пропорції в оплаті праці: для рівнозначних позицій компенсація оплати праці для чоловіків і жінок є однаковою при однаковій кваліфікації і однакових умовах праці.
Дотримання балансу участі жінок і чоловіків у прийнятті рішень: пропорція між чоловіками і жінками в команді топ-менеджерів Компанії складає 50% на 50%, для середньої керівної ланки пропорція 45,5% жінок до 54,5% чоловіків.
Створені умови для гармонійного поєднання трудової діяльності та сімейних обов’язків: працівникам гарантовані всі види відпусток, передбачені чинним законодавством; кожен 2-й співробітник має можливість виконувати службові обов’язки дистанційно.

3. Бізнес є соціально відповідальним
Дарниця спрямовує від 9% до 15% валового прибутку, щоб розширювати доступність лікування. Ми надаємо лікарські засоби для військовослужбовців, громадян з низькими доходами і тих, що перебувають в кризових ситуаціях
Реципієнти (2018-2021 рр):
дорослі пацієнти (понад 100 закладів охорони здоров’я)
діти з онкологічними та аутоімунними захворюваннями (спеціалізовані медичні заклади)
Збройні сили (військові частини, госпіталі)
благодійні фонди і громадські організації, що пікуються пацієнтами
В компанії діють програми, в рамках яких співробітники долучаються до допомоги реципієнтам компанії. Наприклад, діє програма допомоги онкохворим дітям – підопічним Фонду Таблеточки, під час якої співробітники перераховують із заробітних плат внески, в 2021 вже було перераховано більше 50 тис.грн.

4. Екологічність у виробництві
Ми прагнемо удосконалювати і розвивати корпоративний бізнес, зменшуючи при цьому вплив на довкілля. Ми фокусуємося на очищенні стічних вод і викидів у атмосферу, роздільному зборі відходів та їх послідуючій переробці нашими партнерами, а також впровадженню концепції «зеленого офісу» в усі структурні підрозділи компанії.
Офіс Дарниці працює в режимі «зеленого офісу» і підтримує глобальну ініціативу Година Землі.
В фармацевтичній компанії «Дарниця» вже більше 10 років існує система відповідальної утилізації відходів на виробництві. В процесі виробництва готових лікарських засобів, усі відходи сортуються та передаються на подальшу переробку або утилізацію згідно чинного законодавства та укладених договорів. Завдяки програмі сортування відходів в третьому кварталі 2021 року на переробку передано 72,65% відходів. Щороку зменшуємо споживання води та енергоресурсів, в цьому році - на 11% споживання води, газу на 9% та електроенергії на 12% (у натуральному вираженні).

5. Повага до прав людини
Турбота про команду під час карантину.
Від початку карантину Дарниця забезпечила різні формати роботи. Якщо функціонал співробітника дозволяє організовувати віддалену роботу без шкоди для виробничих процесів, то такі співробітники були переведені на дистанційний режим. Їм було надане все технічне обладнання, а також логістична та інформаційна підтримка задля організації безперебійної роботи з дому. Якщо функціонал співробітника не передбачає можливості віддаленої роботи, він продовжує працювати в штатному режимі. Для тих, хто залишився працювати в офісі, логістика організована таким чином, щоб уникнути пересувань громадським транспортом.
Організована вакцинація співробітників. Мобільна бригада безпосередньо на території підприємства вакцинувала всіх охочих співробітників. Зробити щеплення можна було у кілька етапів, обравши різні варіанти вакцин.
Створено «Банк ліків», де співробітники можуть замовити для себе і рідних основні препарати, які можуть стати в нагоді при лікуванні захворювання.
Регулярно проводяться онлайн-лекції та інформаційні кампанії з приводу життя у New Normal, а також про те, які заходи вживає компанія проти поширення вірусу задля безпеки співробітників.
Турбота про здоров’я співробітників.
Медичне страхування – це вкрай важливо. Раніше медичне страхування могли оформити співробітники, які пройшли випробувальний термін. Від початку пандемії компанія переглянула цей формат і тепер застраховує всіх співробітників, від моменту оформлення, незалежно від терміну роботи на Дарниці.Компанія щорічно власним коштом закуповує вакцини від грипу. Вакцинація проводиться на базі власної медико-санітарної частини “Дарниці”
Безпека на робочому місці.
У 2021 році компанія завершила капітальну реконструкцію офісного приміщення. Окремий акцент зроблений на безпеку та екологічність матеріалів, на технологіях, що роблять перебування в приміщенні максимально комфортним. Зокрема, стелі обладнані спеціальними шумопоглинаючими панелями, а покриття для підлоги не тільки приглушує звук, а й є гіпоалергенним. Ергономічні і функціональні офісні меблі відповідають європейським стандартам і забезпечують зручність під час використання. За допомогою автоматизованого рішення забезпечується притік 100% свіжого повітря та його двоступенева фільтрація з ефективністю 95%.
Стабільна, гідна оплата праці та фінансова допомога в екстренних випадках
Компанія забезпечує гідну та стабільну оплату праці своїм співробітникам. Крім того, за результатами роботи працівники компанії щокварталу отримують премії, відповідно до разрахункових метрик. Дарниця забезпечує своїх працівників додатковими фінансовими виплатами у визначених випадках.Наприклад, надання матеріальної допомоги на оздоровлення дітей, у зв’язку з народженням дитини або на поховання членів родини, на лікування, при виходу працівника на пенсію також надається додаткова виплата у відповідності від кількості відпрацьованих років на виробництві, організовуються заохочувальні виплати до ювілейних та пам’ятних дат, грошові компенсації за найм житла тощо.

6. Прозорість ведення бізнесу
З 2002 року фармацевтична компанія «Дарниця» сертифікується на відповідність вимогам Належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice – GMP), що підтверджує високі стандарти якості виробництва лікарських засобів. Компанія проходить взаємні аудити в рамках сертифікації.

7. Клієнторієнтованість
Про нашу клієнтоорієнтованість найбільше говорить вибір споживача, оскільки з 1998 року Дарниця лідер у продажах на ринку фармацевтики в Україні в натуральному виразі, кожна сьома упаковка на аптечних полицях – це виробництво Дарниці.

Номінація «За високі стандарти ведення бізнесу»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «За високі стандарти ведення бізнесу»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!

Номінація «Sustainable business»
Компанія, діяльність якої відповідає одній або кільком цілям сталого розвитку або компанія, яка активна у промоції цілей сталого розвитку.
Магнат Дизайн Центр
"Мета Магнат Дизайн Центр проєктувати й облаштовувати офісні простори для співробітників бізнесу з атмосферою, в якій виникає бажання творити та досягати високих результатів. Ми є офіційним представником Міжнародних компаній в Україні, які поліпшують екологічну ситуацію на нашій планеті. При розробці дизайн проєкту, при комплектації офісу нашим клієнтам ми пропонуємо тільки Vitra, Haworth, Wilkhahn, Interface, ProfiM та ін.  З 1997 року ми проектуємо, будуємо і комплектуємо комфортні екологічні офіси."
Powercode
"IT-компанія Powercode розробила кілька унікальних технологій, які покращують життя людей у ​​період пандемії: e-commerce, health and fitness, entertainment. 1. Онлайн-супермаркет Goodex був створений за рекордні 2 тижні командою розробників Powercode. Це перший продуктовий інтернет-магазин в Україні із власними складами, який запрацював у першу хвилю пандемії, а зараз налічує понад 100 замовлень на день. 2. Додаток для любителів важкої атлетики у колаборації з чемпіоном Європи та призером чемпіонату світу – українцем Дмитром Чумаков. За допомогою комп'ютерного зору можна відстежувати траєкторію підняття штанги та отримувати поради, як правильно її піднімати. рішення потрапило до кращих продуктів дня на світовому майданчику для стартапів Product Hunt. 3. Стартап DWIZH – платформа, яка дозволяє замовляти привіти в українських зірок. Проект планується масштабувати на весь світ."
Дельта
"Впродовж року на тлі переформатування каналів продажів, різкого зростання ціни на основний інгредієнт - соняшникову олію, зменшення споживчого попиту тощо, компанія зберегла інтенцію щодо розвитку, продовжує забезпечувати робочими місцями свій колектив, а споживачів - якісною продукцією, виготовленою за вимогами ДСТУ."
SoftServe Inc.
"У SoftServe, ми дбаємо не лише про своїх працівників, але й про середовище, в якому живемо і працюємо. Саме тому упродовж багатьох років ми реагуємо на найактуальніші потреби суспільства тим, що ми вміємо робити найкраще. Ми віримо, що наші технологічні рішення підсилять важливі проекти та ініціативи громадських організацій, державних органів, навчальних закладів та допоможуть змінити світ на краще.

Програма Open Tech створена щоб збільшувати позитивний вплив на спільноти, в яких ми працюємо і живемо. З цією метою наші волонтерські проекти повинні відповідати глобальним фокусам корпоративної соціальної відповідальності SoftServe, а також наступним напрямкам:

• Охорона здоров’я
• Підсилення спільнот
• Допомога вразливим верствам населення
• Рівність та інклюзія
• Екологія
• Інновації та ініціативи “розумне місто”
• Реформи та трансформації в освіті

Поодинокі pro bono проєкти реалізовувались компанією і раніше, вони мали гарний результат, проте робота не була системною. Такий досвід допоміг відшліфувати процеси аналізу запитів отриманих від громадських організацій, урядових та міжурядових структур, та налагодити формування проектних команд. Минулого року працівниками компанії була ініційована благодійна краудсорсингова платформа OpenTech для кращої комунікації та спільної роботи над соціальними проектами, а сам реліз платформи відбувся у 2021 році.
Платформа має неабияку цінність як для партнетів, так і для бізнесу та співробітників компанії:
- Гарний приклад взаємодій бізнесу, держави та громадського сектору
- Унікальне на разі рішення серед ІТ компаній України
- Якісне та дієве вирішення соціальних проблем через залучення технологій та сучасних засобів комунікації
- Позитивний вплив на бренд роботодавця і репутацію компанії у співпраці з глобальними міжнародними клієнтами
- Дієвий інструмент для підвищення eNPS та залученості співробітників компанії через purposeful work та побудову нових соціальних зв'язків в компанії в умовах тривало віддаленої роботи.
У 2020 році команда співробітників-волонтерів почала працювати та частково вже реалізувала понад 10 проектів:

4 технологічних рішення для допомоги у боротьбі з пандемією covid-19
• StopCovid-19. Інформаційний ресурс для зниження рівня захворбваності в Україні.
• Ресурс для збору та оперативної аналітики даних щодо поширення пандемії COVID-19 в Україні
• Fight Covid-19. Платформа для якісної комунікації донорів медичного обладнання з лікарнями
• Covid-19 Bulgaria.
9 технологічних рішень для громадських та неурядових організацій в Україні:
• Зерна правди. Створення інтерактивного веб-сайту та запуск краудфандинговой кампанії для збору коштів на створення Музею голодомору в Україні.
• Карта громадських дефібриляторів Львова.
• Crowdfree. Платформа для відстеження натовпу в обраних місцях.
• PLUS 1. Створення інтерактивної платформи, яка має на меті вшанування загиблих українських воїнів
• Виявлення коронарного стенозу.
• Волонтерство в Україні. Створення уніфікованого порталу для молодіжних волонтерських ініціатив, заходів та проектів.
• Мобільний додаток для Ukraїner.
• Сервіс для синхронного дубляжу вистав у
• Цифорова палтформа EPlast.

Open Tech згуртовує спеціалістів, які готові дарувати свій час та вміння задля вирішення гострих соціальних проблем. На даний час:
• Реалізовано 14 проектів
• 18 проектів для освітніх, екологічних та інших громадських організацій перебувають у активній фазі розробки
Більш як 190 співробітників долучилось до проекту як волонтери і їхня кількість постійно зростає.
Реалізовані проекти співзвучні та перегукуються з основними напрямками КСВ компанії та корпоративного благодійного фонду «Відкриті очі»:
• Охорона здоров’я (ЦСР №3)
• Підсилення спільнот (ЦСР № 11)
• Допомога вразливим верствам населення (ЦСР №1)
• Рівність та інклюзія (ЦСР № 10)
• Екологія (ЦСР №13)
• Інновації та ініціативи “розумне місто” (ЦСР №9)
• Реформи та трансформації в освіті (ЦСР №4)

Посилання на додаткові ресурси чи детальнішу інформацію:
https://opentech.softserveinc.com/en

https://www.facebook.com/SoftServeCompany/videos/887565741828838"
MAY Ukraine
Стратегію сталого розвитку Компанія MAY-Ukraine затвердила у жовтні 2021 року. Вона заснована на десяти принципах глобального договору та сімнадцяти цілях сталого розвитку ООН. Звичайно, при розробці стратегії ми спиралися на глибоку аналітику бізнес-процесів і намагалися визначити найважливіші для нашої компанії цілі.

Навіщо нам потрібна ця стратегія? По-перше, реалізація стратегії позитивно впливає як на соціально-економічну сферу, так і на довкілля. Коли компанія такого масштабу розуміє свій вплив на всі сфери життя суспільства, відповідальне ведення бізнесу стає одним із ключових чинників її роботи. По-друге, стратегія підвищує цінність компанії в очах акціонерів. І, нарешті, реалізація стратегії допомагає удосконалювати бізнес-процеси всередині компанії: коли ми вивчаємо їх з погляду ESG, стає зрозуміло, що треба зробити для того, щоб бути ще ефективнішими.
Для компанії MAY-Ukraine поняття соціально відповідального бізнесу – це прихильність до цінностей компанії, повага до людей, співпраця з місцевими спільнотами, інвестиції в майбутні покоління та турбота про навколишнє середовище.
У MAY-Ukraine підхід до корпоративної соціальної відповідальності ґрунтується на переконанні, що бізнес відіграє важливу роль не тільки в економіці, а й у житті суспільства загалом, допомагаючи вирішувати найскладніші проблеми сучасності.

Усвідомлюючи, що впливу бізнесу лише на ділове середовище недостатньо для вирішення соціальних та екологічних проблем, що стоять перед світовою спільнотою, MAY-Ukraine прагне робити більше та збільшувати свій внесок, розвиваючи програми корпоративної соціальної відповідальності, співпрацюючи з органами влади, суспільством та неурядовими організаціями.

Так, наприклад, у рамках реалізації стратегії сталого розвитку продукція ТМ «Майський» пройшла еко-сертифікацію згідно з ДСТУ ISO 14024. За результатами оцінки відповідності було прийнято рішення про відповідність заявленої продукції вимогам СОУ ОЕМ 08.002.03.077 «Чай та чайні напої. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу.
Під час аудиту було перевірено споживчу упаковку, яка відповідає вимогам чинного законодавства.
Упаковка може бути перероблена в майбутньому і не оброблена таким чином, що перешкоджає подальшій переробці. Маркування продукції, поданої на сертифікацію, відповідає вимогам чинного законодавства та має всі необхідні знаки для подальшої переробки. Аудитори високо оцінили підприємство та існуючі процедури у сфері управління екологією, а також заплановані заходи щодо реалізації екологічної політики нашої компанії.
Маркування «Зелений журавлик» визнається у 60 країнах світу та включено до Глобальної мережі екологічного маркування GEN. "Зелений журавлик" - знак добровільної сертифікації. Виробник, прагнучи отримати право наносити його на свою продукцію, витрачає чимало часу та коштів на приведення виробництва до необхідних стандартів. Іноді цей процес займає кілька місяців, іноді кілька років. Дозвіл на маркування «Зеленим журавликом» видає уповноважений орган сертифікації ВГО «Жива планета», а вимоги, яким має відповідати товар чи послуга, прописані ДСТУ ISO 14024-2002.
ТОВ "Компанія Май Україна" має офіційне право на розміщення еко-знаку "Зелений Журавлик" на своїй продукції ТМ "Майський".
У світі ESG неможливо ігнорувати. Поки що це стосується лише великого бізнесу. Але незабаром до нього приєднаються і невеликі компанії – цього вимагають регулятор, інвестори, клієнт. Ми вже спостерігаємо, що для покупця важливим є не тільки сам продукт чи бренд, а й історія, яка за ними стоїть: як компанія ставиться до екології, до соціальних проектів, наскільки відповідально вона поводиться.

В рамках реалізації ESG стратегії ТОВ «Компанія Май Україна» регулярно проходить аудити від незалежних міжнародних аудиторських компаній. У період з 27 вересня по 01 жовтня Компанія Май Україна пройшла наглядовий аудит за стандартом ISO 9001 та первинну сертифікацію за стандартами ISO 14001 та ISO 45001.
Група українських та німецьких аудиторів відзначила високий рівень інтегрованої системи в компанії, високу залученість та компетентність персоналу, який брав участь в аудиті. Аудит інтегрованої системи менеджменту пройдено без зауважень, аудиторами зафіксовано 12 пропозицій щодо покращення, які відображені у звіті.
Стандарт ISO 14001 присвячений екологічній системі менеджменту, яка спрямована на те, щоб сприяти охороні навколишнього середовища, запобігати її забрудненням, удосконалювати процеси виробництва, застосування найбільш сучасних та ефективних технологій виробництва товарів, переробки та утилізації відходів.
Стандарт ISO 45001 є стандартом з охорони здоров'я та безпеки праці на робочому місці, який дозволяє забезпечити працівників безпечними робочими місцями, запобігати травмам, погіршенню здоров'я, формувати базу для управління ризиком та залучати співробітників у формування системи охорони здоров'я та забезпечення безпеки на виробництві.
ТОВ Компанія Май Україна стратегічно важливе виробництво харчової промисловості, на сьогоднішній день одне з найбільших в Україні та турбується про здоров'я не тільки свого власного, а й колег, споживачів, що оточують. Саме тому, коли вакцина була недоступна для більшості жителів України, Компанія забезпечила можливість вакцинування навіть членів сімей нашої команди!
Впровадила в компанії регулярні медичні чекапи та щеплення від грипу на безоплатній основі для співробітників компанії.
ZV Development
"ZV Development відноситься до категорії бізнесу, що сприяє сталому розвитку України, з низки питань.

Насамперед тому, що в основі нашого продукту закладений екологічний та енергоефективний підходи у будівництві. Він створює новий якісний рівень середовища проживання людини.

З точки зору екологічності ZV Development є вітчизняним виробником, що використовує максимальну кількість матеріалів українського походження у своїх продуктах – капсулі sola та будинко-квартирах QDRO [квадро]. Таким чином ми скорочуємо ланцюжок поставок та знижуємо свій вуглецевий слід.

Енергоефективність – одна з основних характеристик продуктів компанії ZV Development, реалізація якої дозволить в довгостроковій перспективі знизити споживання енергії та інших відновлювальних ресурсів Землі.

Ґрунтові теплові насоси, встановлені в будинко-квартирах QDRO [квадро], дозволяють мінімізувати використання природних ресурсів, оскільки застосовують енергію землі для опалення та охолодження приміщення. Крім того, вони є фінансово економічним рішенням для жителів будинку.

Модульні продукти компанії ZV Development, зокрема капсула sola, обладнані тонкоплівними сонячними панелями, які забезпечують енергоефективність та автономність капсули, що сприятиме економічному використанню ресурсів. В перспективі усі модульні домівки компанії матимуть повну енергетичну автономність.
Модульне будівництво дозволяє досягти раціоналізації використання земельних ресурсів, оскільки є пересувною, мобільною нерухомістю, яка не потребує фундаменту. Таким чином, домівку можна перевозити за собою у будь-який куточок світу.

Економія ресурсів (енергетичних, будівельних матеріалів тощо) досягається завдяки тому, що модульний будинок може бути використаний повторно при зміні локації. Без необхідності побудови нової домівки.

Модульне будівництво, що відбувається не на відкритому майданчику, а в цеху, забезпечує покращення умов праці та контролю якості продукту за рахунок автоматизації процесів.

Крім того, швидкість встановлення модульного дому на майданчику (всього за лічені години) дозволить мінімізувати вплив на навколишнє середовище та комфорт жителів міста."
ZV Development
НАПРЯМ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В EVERLEGAL
У 2021 році компанія EVERLEGAL перша на юридичному ринку України та одна із перших на ринку України загалом відкрила і активно розвиває напрям Сталого розвитку. В межах цього напряму ми взяли на себе зобов’язання до 25 року скоротити наше використання електроенергії на 30%, скоротити використання пластику та паперу на 25%, скоротити наш вуглецевий слід на 15%.
Окрім того, ми розширили свою діяльність в секторі:
В рамках напрямку EVERLEGAL посилила свою діяльність у секторах відновлюваної енергетики та екології, та активно підтримує «зелені» ініціативи й екологічні проєкти, таким чином, вносячи вклад у досягнення 6, 7 та 13 глобальних цілей сталого розвитку, визначених ООН у 2015 році.
EVERLEGAL долучається до різних глобальних організацій та проєктів, й впроваджує свої «сталі» ініціативи, серед яких – створення першої в Україні платформи для інвестицій у зелені проєкти GetMarket.
Окрім того, команда EVERLEGAL зосереджена на покращенні нормативно-правового середовища в секторі сталого розвитку. Компанія долучається до підготовки і складання законопроєктів в секторі.
Також команда юристів EVERLEGAL надає юридичну підтримку компаніям та організаціям щодо різних викликів у питаннях сталого розвитку.
Більш детально про напрям сталого розвитку в EVERLEGAL ви можете переглянути за ПОСИЛАННЯМ: https://everlegal.ua/stalyy-rozvytok 
Також про наш напрям говорять:
GetMarket: https://getmarket.com.ua/ua/news/yuridichna-firma-everlegal-vidkrivaye-napryam-stalogo-rozvitku
УВЕА: http://uwea.com.ua/ua/news/entry/pozdravlyaem-chlena-uvea-yuridicheskuyu-firmu-everlegal-s-otkrytiem-napravl/
АСЕУ: https://www.facebook.com/aseuofficial/posts/593830955344843
Юридична практика: https://pravo.ua/iurydychna-firma-everlegal-vidkryvaie-napriam-staloho-rozvytku/

ПРОГРАМА ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ ІНІЦІАТИВ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
З початку 2021 року команда EVERLEGAL запустила програму юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку. Дана програма покликана підтримувати компанії та організації не лише в Україні, а і в усьому світі на шляху до їх активної реалізації сталих ініціатив у наступних секторах: відновлювальна енергетика, низьковуглецевий транспорт, низьковуглецеві будівлі, стале управління водними ресурсами та відходами, стале землекористування, зміни клімату та ін.
EVERLEGAL виділяє 1000 годин часу юристів у рік, на підтримку сталих ініціатив. Pro bono консультації компанії покривають велике коло юридичних питань, починаючи з консультування урядів, підприємств та громадських організацій щодо впровадження сталих ініціатив до їх політики, завершуючи представництвом та захистом інтересів у судах щодо перешкоджання реалізації даних ініціатив.
Вимірювані результати:
З початку 2021 року по програмі звернулось 11 організацій із запитами, які направленні на досягнення різних Цілей сталого розвитку ООН.
З них 2 організації, які направлені на досягнення Цілі №4 та Цілі №13 вже отримали консультації від EVERLEGAL.
ГО Teach for Ukraine: https://everlegal.ua/uk/everlegal-rozshyryue-zobovyazannya-u-napryami-stalogo-rozvytku
ГО METALAB: https://everlegal.ua/uk/everlegal-rozpochala-spivpratsyu-iz-organizatsieyu-metalab
Ще 2 ГО команда EVERLEGAL завершить консультувати до кінця жовтня 2021 року.
Усі інші проєкти та ініціативи отримають юридичну підтримку до кінця року в порядку черги.
Невимірювані результати:
Окрім юридичної підтримки, в межах програми команда Sustainability практики в EVERLEGAL аналізує кожну Ціль сталого розвитку та розповідає про них в соціальних мережах, включно із практичними порадами про те, як свідомий бізнес та кожна людина окремо може зробити свій вклад у досягнення кожної цілі вже сьогодні. А також, команда фірми активно співпрацює із медіа, профільними організаціями та спільнотами, в межах яких розповідає про свій напрямок сталого розвитку та закликає інші свідомі бізнеси в Україні впроваджувати сталий розвиток в операційну діяльність своїх компаній.
Партнери програми: ASDE (Асоціація експертів сталого розвитку), УВЕА (Українська вітроенергетична асоціація), Get-Market (Платформа для інвестицій у відновлювану енергетику), АСЕУ (Асоціація сонячної енергетики України).
Детальніше про програму: https://everlegal.ua/programa-yurydychnoyi-pidtrymky-initsiatyv-stalogo-rozvytku
Також про нашу програму говорять:
ASDE: https://goo.su/8Znh
Юридична Газета: https://goo.su/8ZnH
Greencubator: https://www.facebook.com/greencubator/posts/10158339177222475
АСЕУ: https://www.facebook.com/aseuofficial/posts/593830955344843

Законотворча діяльність

ReThink & EVERLEGAL
Ми консультували неурядову організацію Re-Think щодо відповідності законодавства України стандартам охорони навколишнього середовища ЄС та розробили законопроєкт про заборону пластикової упаковки. Відповідний закон був нещодавно прийнятий українським парламентом. Ми також консультували клієнта щодо можливих механізмів цивільної та адміністративної відповідальності за розповсюдження одноразового пластику, контролю за дотриманням нового закону та запровадження перехідного періоду для такого дотримання. І нарешті ми розробили новий законопроєкт про заборону використання та розповсюдження одноразового пластику.
1 червня 2021 року Верховна Рада прийняла закон, яким практично повністю заборонила розповсюдження окремих видів пластикових пакетів в Україні. Ми щиро радіємо цим поворотним змінам в Україні та пишаємося тим, що команда EVERLEGAL зробила свій вклад у цей законопроєкт з метою покращення екологічної ситуації і наближення України до європейських стандартів.
https://everlegal.ua/uk/v-ukrayini-obmezheno-obig-ta-vykorystannya-plastykovykh-paketiv
Також ми зосереджені на покращенні нормативно-правового середовища в енергетичному секторі. Наприклад, ми консультували український аналітичний центр в сфері енергетики Dixi Group, за підтримки Фонду "Ренесанс", в підготовці і складенні законопроекту про просування прозорості у видобувних галузях в Україні (так званий "законопроект ЕІТІ"), з метою дотримання міжнародних зобов'язань України, зокрема Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. На основі законопроєкту був прийнятий відповідний Закон України "Про забезпечення прозорості у видобувних галузях". Зараз ми надаємо юридичну підтримку щодо його подальшого розвитку та прийняття відповідної підзаконної нормативно-правової бази. (КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ)

Діяльність в секторі на ринку України

У червні 2021 року ми приєднались до Асоціації експертів сталого розвитку з метою підтримки асоціації у досягненні її цілей сформувати стале середовище, а також допомогти суспільству розвинути чітке розуміння стійкості, зрозуміти ризики та побачити можливості для майбутнього.
https://everlegal.ua/everlegal-pryednalasya-do-asotsiatsiyi-ekspertiv-zi-stalogo-rozvytku-asde
27-29 вересня 2021 року ми взяли участь у Sustainable CreaCamp, за організації Асоціації експертів зі сталого розвитку у партнерстві з Асоціацією культурних та креативних діячів Німеччини.
В рамках проекту учасники не лише дізнались як ефективно імплементувати сталий розвиток у свої проекти та бізнес, а й навчились використовувати різні інструменти для роботи з ризиками та захистом своїх ідей!

У цьому їм допомогла Юлія Танцюра, старший юрист, керівник практики захисту прав інтелектуальної власності в EVERLEGAL. Юлія виступила юридичним експертом проекту із темою: «На захисті ідеї: авторське право та інтелектуальна власність». https://everlegal.ua/uk/27-29-veresnya-everlegal-zaproshue-na-sustainable-creacamp
У вересня 2021 року EVERLEGAL стала партнером проєкту грантової підтримки МСБ України та Білорусі «Кліматичні Інноваційні Ваучери»! В рамках цього проєкту EVERLEGAL виступає партнером бонусних програм локальних CleanTech Enablers та надає до 100 годин юридичих послуг ProBono, орієнтованих на захист, сертифікацію та інкорпорацію інтелектуальної власності, аби допомогти розробити сильну стратегію захисту прав інтелектуальної власності та створити якісні патенти, які будуть мати високу ринкову вартість.
Даний проект орієнтований на розробку власних еко-інновацій або інтеграцію у бізнес дружніх до довкілля рішень, а також є найбільшим проєктом грантової підтримки «зеленого» бізнесу в Україні та Білорусі.
https://everlegal.ua/uk/everlegal-stala-partnerom-proektu-klimatychni-innovatsiyni-vauchery
У листопаді 2021 року на форумі з екології та сталого розвитку виступить спікером Андрій Оленюк, партнер, співкерівник практики Сталого розвитку в EVERLEGAL.
Під час 1-ої сесії «Сталий розвиток: єдність бізнесу та держави» Андрій виступить з темою «Законодавча підтримка імплементації ініціатив сталого розвитку».
https://everlegal.ua/uk/zaproshuemo-na-forum-z-ekologiyi-ta-stalogo-rozvytku

Окрім того, команда EVERLEGAL перша в Україні отримала відзнаку «Юридична фірма року 2021 у сфері Сталого Розвитку», по версії авторитетного профільного видання Юридична Практика. https://everlegal.ua/everlegal-zdobula-novi-peremogy-na-yurydychniy-premiyi-2021

Компанія EVERLEGAL не лише підтримує сталий розвиток, а створює власні ініціативи, програми, долучається до партнерських проектів, ділиться власним досвідом та знаннями для пропагування сталого розвитку в Україні.
Це показує наше прагнення стати бізнесом, який орієнтований на цінності сталого розвитку та інкорпорує їх у свою бізнес-модель. Це вже невід'ємна частина нашої стратегії та своєрідний вектор ведення бізнесу для нас.У цьому прагненні ми хочемо підтримати своїх партнерів та клієнтів, щоб вони ставали сталими та залишалися на цьому шляху свого розвитку.
Керівники EVERLEGAL про сталий розвиток компанії: https://everlegal.ua/stalyy-rozvytok-teoriya-i-praktyka-vid-everlegal
Агропромислова Група Арніка
"Наша компанія будує свій бізнес таким чином, щоб відповідати цілям сталого розвитку. За розмірами органічного земельного банку ми є найбільшою компанією в Україні, задекларувавши також цілі щодо зниження рівня викидів вуглецю та побудови стійкої вуглецево-нейтральної виробничої системи."
PET Technologies
"ПЕТ Технолоджиз відповідає 9-й цілі розвитку, а саме IННОВАЦІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА. Технологічний прогрес також має важливе значення для знаходження оптимальних рішень для економічних проблем, зокрема, створення нових робочих місць і підвищення ефективності використання енергії. Розвиток енергоефективних галузей промисловості, а також інвестиції у дослідження. Компанія на данний момент надає робочі місця 247 працівникам, серед яких 180 робочих – технічних спеціальнотей. Також відбувається постійна комунікація з вишами та технікумами. Найуспішніші студенти отримують запрошення роботи в компанії та проходять оплачувану практику на виробництві. Виробництво PET Technologies і також видувне обладнення компанії є енергоефетивними.
ПЕТ Технолоджиз – це:

Більше ніж 9000 м2 виробничих площ,
247 унікальних фахівців у своїй області,
130 металообробних верстатів,
2 конструкторських бюро"
Нова пошта
"Гуманітарна пошта України
Програма «Гуманітарна пошта України» з’явилась 2014 року як відповідь на виклики, спричинені збройним конфліктом на Сході України. Відтоді вона залишається флагманським проектом зі сталого розвитку.
У рамках програми волонтерські організації та благодійні фонди мають можливість безкоштовно доставляти вантажі нашим військовим, постраждалим від конфлікту, вимушеним переселенцям тощо. Проект високо оцінений громадянським суспільством та має багато нагород, зокрема отриману в 2019 році від Глобального договору ООН в Україні.
Під час карантину програма «Гуманітарна пошта» отримала новий виклик та розпочала безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту та все необхідне для боротьби з вірусом лікарням, дитячим будинкам, військовим та незахищеним верствам населення. Так, вже у березні до програми доєдналося 19 нових учасників і розпочались гуманітарні відправки. На даний момент у програмі 85 діючих організацій.
За час існування проекту «Гуманітарна пошта України» здійснено понад 255 тисяч відправлень, загальною вагою понад 19 тисяч тон."
EPI GROUP
"Алекс Коваленко створив бренд ЕПІКУР і показав своїм прикладом - вирощування курятини без антибіотиків можливе і людям такий продукт потрібен.

Проблема в тому, що 80% антибіотиків у світі використовують у сільському господарстві. Їх активно застосовують, щоб спростити вирощування та стимулювати ріст тварин. Викликаний цим розвиток стійких бактерій ООН визнала глобальною загрозою для людства.

ЕПІКУР продається у більшості торгових мереж і займає стійке 2 місце серед брендів курячого м‘яса, з часткою 20-35%. Успіх бренду та визнання покупців змінили стандарти ринку, навіть без державних заборон."
Аудиторська фірма Капітал Плюс
"Аудиторська фірма «Капітал Плюс» в 2021 році реалізувала декілька Цілей сталого розвитку. Однією з них є ціль «Гідної праці та економічного зростання». Таким чином, за останній рік, кількість працівників компанії зросла майже на 100%. При цьому збільшивши кількість клієнтів та виручки. Це дозволяє нам бути в ТОП-20 найбільших аудиторських фірм України.
Наша компанія весь період свого існування дотримувалася цілі №5 «Гендерна рівність». У фірмі більша частина працюючих – жінки. А в 2021 році, особлива увага була приділена прийняттю на роботу студентів, з їх подальшим навчанням. На сьогодні компанія має в штаті 6 студентів, що накопичують свої знання та досвід разом з нами!
Заради здоров’я своїх співробітників, компанія не забувала про ціль №3 «Міцне здоров’я!, що є особо актуальною в період пандемії Covid-19. В період пандемії було організовано повну віддалену роботу, заради захисту штату, зі створенням інструменту обліку робочого часу персоналу. Також, компанія попіклувалась про медичне страхування та засоби індивідуального захисту для працівників.
Оскільки, кожен день ми стикаємось з «паперовою роботою», особливу увагу було приділено утилізації паперових відходів у вигляді макулатури. Компанія має правило, щодо паперу, який кожен день збирають та за потреби – здають, аналогічне правило діє і з утилізацією елементів живлення та люмінесцентних ламп. Команда фірми бере активну участь у різних видах соціальних ініціатив, таких як допомога тваринам та висадка дерев у місті Києві, задля озеленення територій, що задовольняє цілі №12. «Відповідальне споживання»."
Номінація «Sustainable business»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!
Номінація «Sustainable business»
Оберіть свого фаворита у цій номінації:
Дякуємо за те, що проголосували!